Мисливські настоянки.

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Настоянка з вишень.
- 3 кг. дрильованих вишень
- 30 кісточок з цих же вишень
- 1,4 кг. цукру
- 1 літ. спирту
- 1 літ. горілки
- 300 мл. води

Дрилюємо вишні.

В каструлі змішуємо вишні з цукром і додаємо 30 кісточок.


Каструлю накриваємо тканиною(марлею)і відставляємо на 48 годин. Чекаємо, аж вишні пустять сік.

Відціджуємо сік (вишні не викидаємо)


Відціджені вишні заливаємо горілкою, накриваємо ткатиною і відставляємо на два тижні.

Хвилинку кип'ятимо сік. Студимо. До бутлі вливаємо сік і спирт, відставляємо на два тижні.


Після двох тижнів змішуємо горілку з вишень і спирт з соком. Вишні не викидаємо, морозимо і додаємо до тортів, морозив тощо...Бутель ставимо на два тижні у льох.

 

Nikita

Мисливець
Весною сделал следующее:в 150л.березового сока засыпал мешок сахара .добавил 6кг дрожжей и поставил в теплое место.Периодически помешивая выдержал около месяца,а затем всё как обычно.По вкусу отличие невелико,но эфект от употребления совсем дугой.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Рештки моєї настоянки з шипшини. Запах і смак неперевершений.
П.С. Теща розбила графин, а щоб вона .....
 

Вкладення

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Колір Вашої Жипшини просто супер, та й думаю на смак вона не гірша. Вже дочекатись неможу коли шипшинка доспіє вже наготував 5 літрів спирту =) і ще також тернівочку вирішив зробити теж мені рецепт сподобався! Такщо буду у Вас консультуватись =)
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Кавова настійка

Інгридієнти

Горілка 2 літри
Цукор 500грам
Лимон великий 1 шт.
Зерна кавові 41 шт.

Спосіб приготування
1 літр горілки заливаєм в ємність і додаємо 250 грамм цукру розмішуємо, далі беремо лимон і робимо в ньому 41 розріз і запихаємо в них кавові зернятка, опускаємо лимон в ємність з горілкою. Закримаємо кришкою і даємо настоятись 30 днів.
Після 30 днів додаємо остаток горілки з цукром і даємо настоятсь ще 11 днів! Далі проціджуємо і розливаєм по пляшках!
 

Вкладення

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
BOGUN;11506 сказав(ла):
Шипшинова настоянка
Складники
2 кг ягід шипшини
1.5 літри спирту
1 літр горілки
4 стакани меду
10 гвоздик
2 ложки м"яти
1 ложку рум"янку
4 стакани приготовленої води

Шипшину на ніч заморозити. Ягоди попроколювати і всипати до слоїка разом з м"ятою, рум"янком та гвоздиками. Залляти спиртом і відставити на 1.5 місяця (періодично помішуючи) Злити рідину і процідити. Закип"ятити мед з водою, вистудити, влити горілку. Все змішати і відставити на 3 місяці (краще на 6)
Скажіть що означає " 4 стакани приготовленої води" тобто як її (воду) приготовляти.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Доречі в мене також запитаннячко про 4 стакани меду! стакани різні бувають? Я правда дозу шипшинки збільшив дав 4 кг шипшини і 3 літри спирту! =)
4 стакани меду як я зрозумів це пів літри меду? Чи скільки шановний Богун підскажіть?
 

Вкладення

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
AndriyJaremko;88362 сказав(ла):
Доречі в мене також запитаннячко про 4 стакани меду! стакани різні бувають? Я правда дозу шипшинки збільшив дав 4 кг шипшини і 3 літри спирту! =)
4 стакани меду як я зрозумів це пів літри меду? Чи скільки шановний Богун підскажіть?
Стакани 200 грамові.

п.с. найкраща шипшинова настоянка виходить з шипшини після заморозків.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
і ше питаннячко маю Шипшина стоїть вже 2 тижні а щось спирт червоного коліру не набирає! Так має бути бо колір в мене темно жовтий! А у Вас темно червоний на фото дивлюсь! Шипшину збирав спілу червону!
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
AndriyJaremko;88678 сказав(ла):
і ше питаннячко маю Шипшина стоїть вже 2 тижні а щось спирт червоного коліру не набирає! Так має бути бо колір в мене темно жовтий! А у Вас темно червоний на фото дивлюсь! Шипшину збирав спілу червону!
Шипшину треба було заморозити і попроколювати. Червона, це ще не означає - спіла.Найкраще збирати шипшину після морозів.
Щоб перевірити, чи шипшина доспіла до настоянки, її треба стиснути пальцями. Повинно "вилізти" рожеве "повидло"....тоді не треба морозити і проколювати...
Спробуй якось свою шипшину пом'яти.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я Заморожував в морозильнику і потім в ступці порозчавлював її так щоб вона тріснула! Можливо спирт не зразу вбирає червоний колір!
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Колір і так буде темний, бо мед додаси. Бажано гречаний.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
AndriyJaremko;88746 сказав(ла):
Я Заморожував в морозильнику і потім в ступці порозчавлював її так щоб вона тріснула! Можливо спирт не зразу вбирає червоний колір!
То добре зробив, не переймайся.
В настоянках терпіння саме головне! .. :)
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
О то терпіти тяжко! рука так і тянеться попробувати! =)
 

polkovnik

Мисливець
не настолько раритетная этикетка как предоставляли на всеобщее обозрение "BOGUN" и "Козак в дорозі", но думаю будет интересна - таковую юзаю у себя в вещмешке. ёмкость таже, наполнение изменчиво... :)))
 

Вкладення

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
polkovnik
Як казав Кравчук: "маємо те що маємо" .... :)

Мені подобаються такі:
 
Зверху