Мисливські настоянки.

polkovnik

Мисливець
BOGUN

.... "маємо те що маємо" ... - згоден

стосовно завантажених фото - певний період часу використовував чимось схожу як на фото № 4, але фляга "не витримала навантаження" - дала течь и ушла ко дну :)))) (можливо до мене потрапив не дуже якісний "мейд ін Чайна таун"), тому в даному форматі дещо розчарований.
з повагою
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Назбирав відро терену Планую зробити вино Може хтось знає якійсь хороший рецепт вина! Настійку з терена залив! так що настійки не пропонуйте! ))
 

l-vik

Новачок
Lesnik;11667 сказав(ла):
Вот еще охотничий напиток:
гуляя на охоте собираем терен, дома высыпаем в 3-х литровую банку (примерно 1л может 25%), заливаем водкой на 2-3 недели. Потом через марлю набираем фляжку и идем на охоту. При хороших составляющих в сравнении с коньяком ценой до 100 грн. выигрывает "терновка"!
Попробовал ваш рецепт -сегодня прошло две недели,решил продегустировать. Результат превзошол все ожидания - куда там тем коньякам.Огромное спасибо за рецепт
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Назбирав і залив спиртом шипшину:
" alt="." />









 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Смак буде добрий....перевірено не раз... :)

Спиртом залив чистим, але кажуть 70% краще....
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Тепер зібрана. Шипшина повинна промерзнути і при натисканні з неї повинно виходити "повидло"...тоді спирт добре витягне "все найкраще"... :)
Одна проблема. Важко знайти шипшину ще на кущах....але можливо...
 

Крук

Мисливець
Цього тижня обов"язково мушу знайти. :) Ще забув спитати, скілльки часу вона повинна настоюватись ?
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Крук;102357 сказав(ла):
Цього тижня обов"язково мушу знайти. :) Ще забув спитати, скілльки часу вона повинна настоюватись ?
Рецепт шипшинової настоянки на першій сторінці цієї теми...
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Тепер цю банку від тещі ховайте подалі щоб знову нерозбила ;-)
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
AndriyJaremko
А як там твоя настоянка?
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ось ще залишилось з горілкою і медом змішати (мід добре що гречаний завчасно купив бо ходив на базар ціни виросли на 40%)! На тижні приготую викину фото похвастаюсь!

Тернівку вже зробив за Вашим орецептом смак Неперевершений! Правда випив тернівочки грам десь 200 тиск підняла сильно!
 

Міша

Мисливець
Богун підкажіть буть-ласка. Маю сужену шипшину,її так макогоном не помнеш. Взагалі сушена годиться для настоянки? Цікавий Ваш рецепт, хочу спробувати.
 

Міша

Мисливець
Хто знає рецепт настоянки з горіхових перетинок. Це коли колиш горіхи ядро витягаєш а перетинки, що розділяють ядро на чотири частини використовуєш для приготовлення настоянки. Це основний її інградієнт. Був у нашому колективі мисливець (царство йому небесне) з великим стажем і досвідом завжди таку настоянку мав, і віх нею пригощав рецптом своїм ділився. Я вже й перетинок горіхових 0,5 літри назбирав. Та сам процес приготовлення і всі інші складові настоянки забув. ХХТО ЗНАЄ НАПИШІТЬ.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Міша;102907 сказав(ла):
Богун підкажіть буть-ласка. Маю сужену шипшину,її так макогоном не помнеш. Взагалі сушена годиться для настоянки? Цікавий Ваш рецепт, хочу спробувати.
Сушена годиться. Залий сушену, а помнеш пізніше, коли розмокне.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Міша;102911 сказав(ла):
Хто знає рецепт настоянки з горіхових перетинок. Це коли колиш горіхи ядро витягаєш а перетинки, що розділяють ядро на чотири частини використовуєш для приготовлення настоянки. Це основний її інградієнт. Був у нашому колективі мисливець (царство йому небесне) з великим стажем і досвідом завжди таку настоянку мав, і віх нею пригощав рецптом своїм ділився. Я вже й перетинок горіхових 0,5 літри назбирав. Та сам процес приготовлення і всі інші складові настоянки забув. ХХТО ЗНАЄ НАПИШІТЬ.
З горіхових перетинок не знаю, але є з зелених горіхів на 4 сторінці...
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Міша;102911 сказав(ла):
Знаю пробував настійку з перетино горіхів! Щоб я сказав що вона дуже смачна то ні зате корисна для серця!
Той рецепт що я знаю повинно бути так
100 грам перетинок на 1 Літру горілки! Заливати і ставити в темне місце на 2 місяці!
 

hunter179

Мисливець
Улыбнёмся
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Е.Леонов:-Коньяк всегда полезен... Но дорогой (с)
 
Зверху