Мисливські настоянки.

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Шановне панство. Десь у році 1995-98-му, довелось мені спробувати настоянку гірку фабричного виробництва,а саме ЖЛГЗ. Точно пам'ятаю що в склад входив чебрець,кольором та смаком ,настоянка нагадувала коньяк,але з багатшим трав'яним присмаком,На превеликий жаль точної назви не пам'ятаю,але в голові крутиться чи то "посольська" чи то "поліська". Пошуком по інтернету не знайшов.Може хто з колег пам'ятає таку? Чи може пробували відтворити? Точно знаю ,що на сьогоднішній день ЖЛГЗ таку продукцію не випускає.
 

ктв

Мисливець
а що це на фото бояришнік як алича здоровий? бояришнік дрібні червоні ягоди - глід, гльодина...
Фото с тф,.а вообще крупноватый, собирал на дачных участках,они в низинке и дожди были,местный знаток говорил,что крупный урожай.Реально по размеру как ноготь мизинца.
 

igarek

Мисливець
Видел вчера как розы патрали с радостными криками-думали шиповник.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
В попередніх постах бачив Ваш рецепт куди входила дженджура, маю прохання дати точний рецепт, а то як дам жменю того зілля то гірчити буде до Різдва.
У 29 пості я викладав такий рецепт.

До самогону додаю сухі корені дженджори- одну жменю, золотий корінь- одну жменю, підойма- пів жмені, корінь калгану- пів жмені. Жменя- приблизно стограмовий стакан. Літературні назви коренів не знаю, вибачте. Настоювати 2-3 тижні, настоянка добра для кишково-шлункового тракту, піднімає тонус, має гарний смак та запах, якщо дати більше кореня дженджори то може "піднятись" тиск нижче патронташа і тоді вже будите думати не про полювання, а про жінку. Споживайте помірно.

Якщо у вас немає інших трав чи коренів то киньте на порцію (у мене порція - це трьох літровий слоїк:)) 5 см корінця розрізаного повздовж і нехай місяць настоїться, можете ще додати жменю кедрових горіхів, або 5-6 шт чорносливу з кісткою і 3-4 гвоздички, ложку меду. Дженджора покращує кишково-шлунковий тракт і кажуть старі гуцули:cool: що посилює потенцію:rolleyes:.
 

Дід Юрко

Новачок
У 29 пості я викладав такий рецепт.

До самогону додаю сухі корені дженджори- одну жменю, золотий корінь- одну жменю, підойма- пів жмені, корінь калгану- пів жмені. Жменя- приблизно стограмовий стакан. Літературні назви коренів не знаю, вибачте. Настоювати 2-3 тижні, настоянка добра для кишково-шлункового тракту, піднімає тонус, має гарний смак та запах, якщо дати більше кореня дженджори то може "піднятись" тиск нижче патронташа і тоді вже будите думати не про полювання, а про жінку. Споживайте помірно.

Якщо у вас немає інших трав чи коренів то киньте на порцію (у мене порція - це трьох літровий слоїк:)) 5 см корінця розрізаного повздовж і нехай місяць настоїться, можете ще додати жменю кедрових горіхів, або 5-6 шт чорносливу з кісткою і 3-4 гвоздички, ложку меду. Дженджора покращує кишково-шлунковий тракт і кажуть старі гуцули:cool: що посилює потенцію:rolleyes:.
Пішов різати корінець надвоє.через місяць дамся чути.Дякую.
 

ВАЛ 73

Мисливець
Шипшинова настоянка
Складники
2 кг ягід шипшини
1.5 літри спирту
1 літр горілки
4 стакани меду
10 гвоздик
2 ложки м"яти
1 ложку рум"янку
4 стакани приготовленої води

Шипшину на ніч заморозити. Ягоди попроколювати і всипати до слоїка разом з м"ятою, рум"янком та гвоздиками. Залляти спиртом і відставити на 1.5 місяця (періодично помішуючи) Злити рідину і процідити. Закип"ятити мед з водою, вистудити, влити горілку. Все змішати і відставити на 3 місяці (краще на 6)
Ось і пройшло 1,5 місяця ! Колір бомба !!! Виникло питання - (4 стакани меду) ?!?
Пане, BOGUN ! Все правильно з порцією ? Боюсь скурвити ...
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Починаю і я робити настоянку з ожини по рецепту Богуна, перекопав багато рецептів в неті але цей найцікавіший, вчора пересипав цукром і "накрив" медом.
Думаю вийде смакота:rolleyes:, чекаємо:) Переглянути вкладення 149162 .
Вистоялась моя настоянка з ожини (пів року чекав ).
Висновок .
Запах. Запах приємний ожиновий але трохи різкий із-за спирту.
Колір. Колір дуууже гарний, темно рубиновий, прозорий. На дні пляшок є осад, так що зливати треба трубкою.
Смак. Мякий, солодкий і одночасно чуть гострий, але пється легко невеликими ковтками.
Міцність. І тут шановні мисливці я в глухому куті. Відкорковую пляшку, опускаю спиртомір і очі на лоба, спиртомір не опускається навіть до початку шкали - 0 градусів, думаю напевно він несправний, опускаю в горілку - 40*, опускаю в спирт - 96* - нічо не розумію. Беру виномір, опускаю - 4-5*, беру другий виномір - 4-5*, ну думаю пробую, попробував - алкоголь відчувається, наливаю собі до вечері цілий винний бокал, повечеряв і лапаю себе на думці що мені щось дуууже класно . Не розумію чому спиртомір не показує градус коли еХфект такий ніби 200 грам горілки перевернув, напевно із-за того що напиток дуже солодкий.
Коротше я задоволений.
 

Oleghunt

Мисливець
Спиртомір не показує через зміну питомої ваги спирту із за добавляння цукру, в мене теж виникала подібна проблема при виготовленні настойки на самогоні, після додавання двох столових ложок цукру на 3 літри продукту при наявних 45* спиртометр показував 36*! Як правильно виміряти міцність готового продукту (і чим) так і не взав, якщо хтось з колег знає прошу поділитись інформацією.
 
Зверху