Мисливські настоянки.

Черниговский

Слідопит
ХРЕНОВУХА ох и бомба,на охоте незаменимая вещь!!!! Сам по професии бармен расскажу рецепт, только никому не говорите!! Берем трех литрокую банку туда бросаем два крупно нарезаные лимона просто кубиками,режем два корня хрена длинна гдето сантиметров 10 чтобы укрыло дно банки,и добавляем мед 4-5 полных столовых ложек.заливаем лучьше водкой если нет тогда самогоном закрываем крышкой и настаиваем два дня после етого НЕ ПРОБУЕМ!!!! вытаскиваем по возможности только лимон,и настаиваем еще 2-3 дня! Попробуйте не пожалеете, мои друзья охотники назвали охотничей хреновухой! она Греет не только тело,но и душу!!!! Ни пуха ни пера!!!
 

Черниговский

Слідопит
ХРЕНОВУХА ох и бомба,на охоте незаменимая вещь!!!! Сам по професии бармен расскажу рецепт, только никому не говорите!! Берем трех литрокую банку туда бросаем два крупно нарезаные лимона просто кубиками,режем два корня хрена длинна гдето сантиметров 10 чтобы укрыло дно банки,и добавляем мед 4-5 полных столовых ложек.заливаем лучьше водкой если нет тогда самогоном закрываем крышкой и настаиваем два дня после етого НЕ ПРОБУЕМ!!!! вытаскиваем по возможности только лимон,и настаиваем еще 2-3 дня! Попробуйте не пожалеете, мои друзья охотники назвали охотничей хреновухой! она Греет не только тело,но и душу!!!! Ни пуха ни пера!!!
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
BOGUN
Все тільки що розлив настійку з шипшини =) Попробував СУПЕР! а запах неперевершено!!! По рецепту вона має ще настоятись 4 місяці вже готова! але шось я вже переживаю що недостоїть =)) Правда вона вийшла в мене не така темно червона як у Вас а більш жовта! може через мід а може через те я трохи зарано зібрав шипшину =) Але всеодно я задоволений!

Пю 100 грам за Ваше здоровя! За такі класні рецепти! Дай Вам Боже здоровячка! =)
 

Міша

Мисливець
AndriyJaremko писал:

Міша писал:
.


Знаю пробував настійку з перетино горіхів! Щоб я сказав що вона дуже смачна то ні зате корисна для серця!
Той рецепт що я знаю повинно бути так
100 грам перетинок на 1 Літру горілки! Заливати і ставити в темне місце на 2 місяці!


Там було більше інградієнтів не менше 5-ти.(памятию 1 амполу глюкози треба було додавити).
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
AndriyJaremko

Почекай як відстоїться. Смак ще покращиться.
п.с.я теж багато "пробував" каламутної..... :)
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
BOGUN
Ага я поставив осад впав і вона набрала такого кольору як тре =) Йду ше попробую =) тепер некаламутної!
 

Vova_Solovey

Новачок
Зробив ХРЕНОВУХУ через неділю будемо гріти і тіло і душу. Враженнями обов"язково поділюсь.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Робив цього року настоянку з терену як писав "Леснік" в 9пості, продукт перевершив всі мої сподівання. Запах просто чудовий - пахне сливовими кісточками, колір - кришталево світло рубіновий, пється дуже легко, я би навіть сказав що пється як солодке вино, смакується. "Ехфект" чомусь незрозумілий - здається пив ніби вино але "бурі бобри брід перебрели" вимовити чомусь немож.
Зробив також настоянку з шипшини. Чекаю.
Але бачу що Богун вже попробував, напевно і я нині піду попробую.
 

Крук

Мисливець
Я теж вже зробив настойку з шипшини, тепер залишаєтися тільки чекати :)
 

Vova_Solovey

Новачок
ХРЕНОВУХА - виправдала всі сподівання, п*ється приємно, вставляє плавно, а головне визиває прємний подив, одна проблема, швидко закінчується. І ще, дуже смакує на проді.
 

Vlad

Мисливець
BOGUN;74625 сказав(ла):
Наші предки пили питний мед. Знає хтось рецепт виготовлення?
на рахунок меду,робив за таким способом,три відра вишень,обов*язково не митих,але якщо є винні дрожджі можна і помити ,заливав одним відром свіжого тільки викачаного меду,добавляю 3 літра води теплої,задля кращого бродіння,все розмішую і ставляю тід водяний затвор,і чекаємо поки воно буде грати, коли перестане булькати,зливаємо через марлію і ставемо в погріб ,поки осад не випаде і не очиститься,знімаємо з осаду,через трубочку і все готове до вживання ,смак не забутній,рекомендую всім.З поваго VLAD.
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Vova_Solovey;107258 сказав(ла):
TOZ-34ER Володя вези її на Волинь Сірожа готов жилудок в п"ятницю буду.
Буду ждати. У мене калганівка і з сабельником настоюється.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
З терену робив цього сезону два види настоянок - терен просто залитий горілкою і терен з сушеними сливами і ізюмом, так перший варіант мені краще смакує ніж з сливами і ізюмом, але не пропаде жоден.

Шипшину так ще і не попробував.
 

fabarm803

Мисливець
Озьдо і вмене такі первачок вийшов, на закриття пригощав друзів мисливців настійкою на шипшині. Дуже вдячній форумчянам за рицепти.
 

Вкладення

Михалыч 1

Мисливець
Міша;102911 сказав(ла):
Хто знає рецепт настоянки з горіхових перетинок. Це коли колиш горіхи ядро витягаєш а перетинки, що розділяють ядро на чотири частини використовуєш для приготовлення настоянки. Це основний її інградієнт. Був у нашому колективі мисливець (царство йому небесне) з великим стажем і досвідом завжди таку настоянку мав, і віх нею пригощав рецптом своїм ділився. Я вже й перетинок горіхових 0,5 літри назбирав. Та сам процес приготовлення і всі інші складові настоянки забув. ХХТО ЗНАЄ НАПИШІТЬ.
Очень хорошее средство при болях в желудке и поносе-проверено многими родичами
РЕЦЕПТ
Для лечения- 0,5 литровую банку,насыпанную доверху перегородками ореха залить тоже до верху 50-70град.самогоном плотно закрыть и настаивать в темном месте ок.двух месяцев.При болях и поносе-50гр настойки разбавить 1/1 водой и выпить,предупреждаю-вкус довольно терпкий!
Для (ПРОФИЛАКТИКИ)-вышеуказанную настойку добавить по цвету и вкусу в водку или самогон,примерно 100гр на0,5-1литр продукта.
При употреблении значительного количества Вас замучает запоР!
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Кілька днів тому відтиснув шипшинову настоянку. На початок сезону полювання буде якраз добра... Дай Боже сили витримати... :)








 
Зверху