Мисливські настоянки.

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Хто знає рецепт "ЗАПАДЕНКИ"???
Знаю які там компоненти але в яких пропорціях не знаю.
Самогон
Хрін
Мед
Лимон
Гірчиця
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Журавлинова настійка

Нам потрібні:
- Журавлина ( літрова баночка ягід)
- Горілка один літр
- Цукор 150 - 200 грам.

Журавлину зараз можна купити навіть узимку в супермаркеті. Отже, журавлину промиваємо, просушуємо і протираємо через сито. Можна подрібнити журавлину в блендері. Додаємо в подрібнене журавлинною пюре цукор і горілку. Розмішуємо гарненько ягоди і ставимо нашу майбутню настоянку настоюватися у темне і прохолодне місце. Настоюватися настоянка повинна не менше місяця.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Андрію, а чи можна замість звичайної горілки використовувати самогон, і після настоювання треба журавлину відціджувати чи ні.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Gutsul;73413 сказав(ла):
Андрію, а чи можна замість звичайної горілки використовувати самогон, і після настоювання треба журавлину відціджувати чи ні.
Змішувати з самогоном я особисто непробував! Тому незнаю чи можна. Якщо будете змішувати з самогоном тоді попробуйте журавлину давати без цукру. Бо на мою думку цукор до самогону лишній.
І процідити потрібно коли настоїться. Вибачаюсь забув написати. =)
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Наші предки пили питний мед. Знає хтось рецепт виготовлення?
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Якщо хтось маэ хороший рецепт настійки з Глоду Напишіть будь ласка =)
 

Крук

Мисливець
Дядя Вася;74774 сказав(ла):
А интересно, чем отличается Охотничья настойка от обычной?
Тим, що мисливську настоянку завжди беруть з собою на полювання, тай сам процес її виготовлення, особливий, завжди робеться з натхненням, щоб було, що оцінити товаришам мисливцям,
Ну, а звичайна настоянка, це звичайна. :)
 

Дядя Вася

Слідопит
Ну что тут сказать? Ёмкое определение :). А скажите , бутылочку хорошей водочки и самогоночки, не купленной а приготовленной с душой, товарищи охотники не оценят?:)))
Ну а если честно, то я и сам люблю настоять чего нибудь эдакое.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Наближається сезон горіхових настоянок...
Настоянка горіхова.
* 1л спирту 96%
* 250мл води
* 500г зелених незрілих горіхів
* 400г меду
* 10 - 12 гвоздик
* кусок цинамонової кори

Горіхи ріжемо на четверті і разом з усіма складниками заливаємо спиртом. Ставимо у тепле місце на тиждень. Мед кип'ятимо з водою. Студимо, змішуємо з відцідженою через тканину(марлю) настоянкою. Відставляємо на три місяці....Проціджуємо через фільтри до кави ... готове...
 

Вкладення

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Знайшов в неті
Хреновуха лимонная.

Ингредиенты:

?Водка - 1л.
?Корень хрена - 2 штуки.
?Мёд - 1 чайная ложка.
?Сок лимона - 1 столовая ложка.
Способ приготовления:

Очищенные корни хрена заливаем водкой, добавляем мёд и сок лимона. Настаиваем 5-7 дней и переливаем через сито в герметичную посуду.
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Єфект схожий як у медовухи от тільки п'ється приємніше.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Настойка на травах та цитрусових.

1. Мята(свіжа) один пучок
2. Аніс 4-5 насінинок
3. цедра одного апельсина
4. кардамон 5-6 зерняток
5. цедра лайма 2шт
6 горілка 1 літр.

Всі інгредієнти засипаємо в бутиль заливаємо горілкою і міцно закриваєм кришкою! Даємо настоятись 2 тижня Потім проціджуємо і розливаєм по пляшках!
 

Вкладення

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ще одне корисне спостереження може Ви і знаєте я цього незнав! =( на рахунок настійок які готуються на спирту. Я читав що рекомендовано спирт розводити до 80 градусів а тоді заливати ним інгредієнти. Томущо 96 процентний спирт вбиває всі вітаміни, залишається тільки смак і запах, а суть настійки в корисності. Незнаю може це неправда а Ви як думаєте?
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
AndriyJaremko;77573 сказав(ла):
Ще одне корисне спостереження може Ви і знаєте я цього незнав! =( на рахунок настійок які готуються на спирту. Я читав що рекомендовано спирт розводити до 80 градусів а тоді заливати ним інгредієнти. Томущо 96 процентний спирт вбиває всі вітаміни, залишається тільки смак і запах, а суть настійки в корисності. Незнаю може це неправда а Ви як думаєте?
Я такого ніколи не чув, але може і правда. х.з.
 
Зверху