Мисливські настоянки.

igarek

Мисливець
Vlad;107310 сказав(ла):
BOGUN писал:
Наші предки пили питний мед. Знає хтось рецепт виготовлення?

на рахунок меду,робив за таким способом,три відра вишень,обов*язково не митих,але якщо є винні дрожджі можна і помити ,заливав одним відром свіжого тільки викачаного меду,добавляю 3 літра води теплої,задля кращого бродіння,все розмішую і ставляю тід водяний затвор,і чекаємо поки воно буде грати, коли перестане булькати,зливаємо через марлію і ставемо в погріб ,поки осад не випаде і не очиститься,знімаємо з осаду,через трубочку і все готове до вживання ,смак не забутній,рекомендую всім.З поваго VLAD.
Підкажіть скільки по часу вона бродить,і який мед брати,липовий,гречаний,акаційовий?Чи різниці не має?
З пов.
 

Крук

Мисливець
BOGUN;113361 сказав(ла):
Кілька днів тому відтиснув шипшинову настоянку. На початок сезону полювання буде якраз добра... Дай Боже сили витримати... :)
Я теж свою десь за тиждень, півтора буду відтискати. А наразі стоїть у льосі щоб та не мозолила очі. :)
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Цікаво, як би відтиснулося пресом до яблук.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Руки від того стискання в мене боліли... :)
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Добре що в мене було тільки 3 літри, а якби бутель? :)
Трохи є праці біля цієї настоянки, але її смак і лікувальні властивості варті того....Після цієї настоянки balantajs whisky смакує як розчинник до фарби....
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Пляшка власного виробнийтва.
 

Вкладення

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Спочатку купую Пляшку разом з напоем (тобто коньяк або горілка або що самі придумаєте) тут головне пляшка. Роблю пляшку на станку (піскоструй. Тут головне фантазія. Ця пляшка для мого кума. Даю іншу сторону.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
TOZ-34ER
То в тебе талант...дуже гарно...
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Подивився на свою настоянку. Осіла, колір червоно-бурштиновий....чекаю поки набере глибок5ого смаку, а це не раніше 3 місяців...


 

Крук

Мисливець
Спокусливо виглядає :). А після того як вистоїть то потрібно чимось зтягнути настойку щоб осад залишився чи ні?
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Світле можна стягнути трубкою, як бензин зливаємо, а осад я фільтрую паперовими фільтрами до кави. Густину, що залишиться, додаю до чаю.....я не можу передати його смак...це треба попробувати...
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Наливаю у фільтр густу настоянку і залишаю на ніч. Зранку густина відціджена , а в кварті чиста настоянка. Густину ложкою збираю до слоїка і ставлю в холодильник. Даю ложечку до чаю...


 

Крук

Мисливець
BOGUN;113867 сказав(ла):
Густину, що залишиться, додаю до чаю.....я не можу передати його смак...це треба попробувати...
Так ти BOGUN справжній гурман. :)
Звучить дуже і дуже непогано. Ех вже б поскоріш моя вистояла.
 
Зверху