Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

Статус
Закрита.

old hunter

Снайпер
Я думаю Вам буде вже не до полювання і настрій вилетить як шріт.Коли цілий тиждень плануєте . збираєтеся.уявляєте як будете полювати.А приїхавши на місце полювання ,а там вже стоїть купа авто і мисливців які чешуть угіддя один за одним та перед одним;).Можна переїхати на інші місця ...а там така ж сама ситуація. І все законно:).У всіх відстрілки.От Вам і вся суть, без прив'язки до конкретного місця "обходу "полювання o_O.Попробуйте так пополюйте в ПМГ ,хто де хоче.без узгодження власника.То буде ваше перше і останнє полювання в тому господарстві.:D
Да, это давняя проблема и вопрос в угодьях УТМР.
Я уже когда то спрашивал, что будет если в одном обходе соберутся все охотники с отстрелочными этого района???
Ответа так и нет.
У нас например никуда звонить не нужно, есть отстрелка на район и можешь охотиться в любом месте района.
 

Volanat

Мисливець
Читаю Ваші останні повідомлення і можу сказати що в більшості районів все так само і так само ідуть спори твоє-моє- наше. Бардак скрізь. Такого поняття як пропускна спроможність ніхто не враховує,через те в УТМР я не бачу майбутнього - нажаль. У кожного колективу як я говорив раніше на мою думку повинна бути своя територія ,для інших також повинно бути право полювання ,але за погодженням із місцевим колективом,а не так як зараз у нас стали і поперли 300 чоловік в одне місце бо у всіх " порайону". А на даний час з моральної точки зору кожен із Вас правий , а правда і мораль у кожного звісно своя, а звідси зіпсований настрій,нажити вороги, спалений бензин, і.т.д. Та і техніка безпеки порушується несвідомо бо гарячих хлопців хватає які палять на шум в очерет де може іти хтось із іншої компанії. Із цим всим треба щось робити,щоб все було чітко і ясно для всіх без виключення.
Васе правильно, кроме одного - не коллектив, а выбранный коллективом Голова хозяйства и его егеря должны распоряжаться проведением охоты на лимитируемые виды дичи, пообходно, согласно лимитам и пропускной способности обходов.
Корень зла в районных (областных) отстрелках на пух, хозяйство при их существовании фактически не может контролировать охоту и ее результаты в итоге Охотники имеют пустые угодья.
А еще хозяйство может попасть под штраф от экологов за суммарный перестрел лимита (здесь, выше, был пост на эту тему с фотографией документа)
 
Останнє редагування:

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Прочитавши дану дискусію, хочу вставить своїх 5коп.
На рахунок добування двох косих за один вихід. ( коли ти в колективі з 5;8 ітд чоловік і добув 2косих за один день з яких ти одного віддав зразу після добування мисливцю який з тобою йшов в загонці з права чи з ліва, чому ні... я так раніше робив.) Тих мисливців які ходять на ничку і стріляють 2-3 косих в один рюбзак я не поважаю, і з такими не полюю.
На рахунок відстрільної картки на район, (ходиш де хоч) я рахую що це не правильно. Я раніше описува чого так, ми колективом тягаємось із віниками, сіном, зерном, сілю, в сніг і мороз, тратимо свій час і кошти. (Закупляли і вирощували самостійно фазанів, після чого випускали їх в угіддя) а тепер уоор продає нам по 150грн ліцензії. Ну це таке...
Я до чого веду, от сусідні колективи не роблять ніхрена тільки полюють, бо вони взяли відстрільні картки по району. І ми купили картки, але ж не ліземо на сусідню територію, полюємо в себе. Бо так полювали наші батьки, діди, і прадіди.

Я полюю в двох районах, в двох різних Уоорах, в колективі де я проживаю фактично як що почують чи побачать на своїй тереторії мисливців то не дуже хочуть до них підходить і питати чи попереджали вони бригадира чи єгеря що будуть тут полювати.
Ні хто не хоче (крім мене і декількох мисливців) підходить і питать хто такі чого тут...
А в іншому колективі все наоборот, тільки почули постріл і розуміють що на їхній тереторії зразу збираються і виїзджають на постріл, вони дивляться за угіддями, немає ні петельщиків ні фарщиків, і в одиночку ні хто не ходить, тільки колектив.
І звір присутній. І колектив толковий.
Та що тут палка з двох кінців.
 

Гобой

Снайпер
Это у кого как заведено. Лично я покупаю две сезонки на пух, в двух р-н своей области. И спокойно охочусь в любом разрешенном для охоты участке УООРовских угодий. И не возникакает ни каких вопросов. А как они могут возниктуть? Если у охотника с доками все гаразд и в приказе не чего не прописано про самоуправство местных охотников.
А на счет того что мы тут кормим зверя и выпускаем фазанов. Я тоже отрабатываю тродоучастие, деньгами.
И кто еще знает нужны ли ваши подкормочные площадки? Нуждается ли в них так сильно зверь?
Или это просто удобная отмазка, что бы было чем козырять.
Или просто самим удобно этим способом держать зверя в определенном участке для определенных задач.
Мне лично не так важны ваши благие подкормки, мне более важен тот момент когда я могу свободно передвигатся по угодьям. И поверьте, в тех местах где зверя не кормят его не меньше.
Кто то скажет да приехал бы ты кнам в угодья... вот мы бы тебе показали...
Я вам так скажу, здравому человеку можно обьяснить, что я то же имею право здесь охотиться так само как и они.
Ну, а не с необразованым конечно прийдется потрепать себе нервы.
Не кого не хотел задеть, просто изложил свою точку зрения.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Это у кого как заведено. Лично я покупаю две сезонки на пух, в двух р-н своей области. И спокойно охочусь в любом разрешенном для охоты участке УООРовских угодий. И не возникакает ни каких вопросов. А как они могут возниктуть? Если у охотника с доками все гаразд и в приказе не чего не прописано про самоуправство местных охотников.
А на счет того что мы тут кормим зверя и выпускаем фазанов. Я тоже отрабатываю тродоучастие, деньгами.
И кто еще знает нужны ли ваши подкормочные площадки? Нуждается ли в них так сильно зверь?
Или это просто удобная отмазка, что бы было чем козырять.
Или просто самим удобно этим способом держать зверя в определенном участке для определенных задач.
Мне лично не так важны ваши благие подкормки, мне более важен тот момент когда я могу свободно передвигатся по угодьям. И поверьте, в тех местах где зверя не кормят его не меньше.
Кто то скажет да приехал бы ты кнам в угодья... вот мы бы тебе показали...
Я вам так скажу, здравому человеку можно обьяснить, что я то же имею право здесь охотиться так само как и они.
Ну, а не с необразованым конечно прийдется потрепать себе нервы.
Не кого не хотел задеть, просто изложил свою точку зрения.
А ми і платимо в уоор і самостійно кормимо, не залежно від трудоучасті, на рахунок того що ми привязуємо звіра в своїх угіддях, потрібно щоб він був той звір, а потім вже починать щось робити.
Ви лічно пане Гебой багато зерна, сіна, чи солі завезли в угіддя де поюєти, чи постійно платите гроші в уоор, ( просто цікаво ).
Можливо ми херньою займаємось?:cool:
 
Кормите, поите зверя, а потом приехали сиротки на джипах и вып@#чали все на@#й. А те кто кормили вышли на охоту ,а зверя нет и думают что пошло не так? А этим "сиротки голодным" удобно и большое спасибо говорят. Много ездить не нужно зверь в одном месте сконцентрирован. Я давно на это все "плюнул" и пришел к выводу что зверю помощь наша не нужна. Ему нужно что мы ему не мешали. Природа сама все сделает, просто брать нужно все по уму.
 

Dedushka

Снайпер
Если делите вы уже свои участки охоты , делите их с оформлением всех соответствующих документов. Не выдавайте отстрелочные карточки на ваш закормленный район. И никто не будет вам мешать охотиться. Тогда уже придерайтесь к тому кто зашел на вашу территорию. Посторонний охотник будет явно без отстрелки, ведь ему ваше руководство не выдавало ее. Но не качайте свои права таким-же охотникам как и вы сами. Когда-то и с вами так могут поступить. На охоту ездим ради удовольствия а не за куском мяса. А здесь получается что за зайца тебе на охоте горло перегрызут . Сюда не ходи, тут наша дичь)))) Туда ходи))). Один соли насыпал ,солонец сделал, другой кукурузу с кармана достал и насыпал, подкормил значит. Внес свою лепту в охотничье хозяйство. А другие получается ничего не делают. Может те другие что приехали еще больше вкладывают в то или иное охотничье хозяйство. Соблюдайте этику охотника, наслаждайтесь днями выделенными для охоты, ведь не за куском мяса вы туда приехали. И не портите настроение и отдых таким-же вашим коллегам по охоте. :);)
 
А ми і платимо в уоор і самостійно кормимо, не залежно від трудоучасті, на рахунок того що ми привязуємо звіра в своїх угіддях, потрібно щоб він був той звір, а потім вже починать щось робити.
Ви лічно пане Гебой багато зерна, сіна, чи солі завезли в угіддя де поюєти, чи постійно платите гроші в уоор, ( просто цікаво ).
Можливо ми херньою займаємось?:cool:
Т.е по вашему если охотник заплатил трудоучастие, но не принимал участия в работах по обходам, то его можно нахрен посылать... Типа кто ты такой ???!!!
Но платят же не "дяде кто кто что что", а в УТМР!!!
А ваши участки, обходы это тоже УТМР. Или у вас ЧОХ ???
С Ув!!!
 
Прочитавши дану дискусію, хочу вставить своїх 5коп.
На рахунок добування двох косих за один вихід. ( коли ти в колективі з 5;8 ітд чоловік і добув 2косих за один день з яких ти одного віддав зразу після добування мисливцю який з тобою йшов в загонці з права чи з ліва, чому ні... я так раніше робив.) Тих мисливців які ходять на ничку і стріляють 2-3 косих в один рюбзак я не поважаю, і з такими не полюю.
На рахунок відстрільної картки на район, (ходиш де хоч) я рахую що це не правильно. Я раніше описува чого так, ми колективом тягаємось із віниками, сіном, зерном, сілю, в сніг і мороз, тратимо свій час і кошти. (Закупляли і вирощували самостійно фазанів, після чого випускали їх в угіддя) а тепер уоор продає нам по 150грн ліцензії. Ну це таке...
Я до чого веду, от сусідні колективи не роблять ніхрена тільки полюють, бо вони взяли відстрільні картки по району. І ми купили картки, але ж не ліземо на сусідню територію, полюємо в себе. Бо так полювали наші батьки, діди, і прадіди.

Я полюю в двох районах, в двох різних Уоорах, в колективі де я проживаю фактично як що почують чи побачать на своїй тереторії мисливців то не дуже хочуть до них підходить і питати чи попереджали вони бригадира чи єгеря що будуть тут полювати.
Ні хто не хоче (крім мене і декількох мисливців) підходить і питать хто такі чого тут...
А в іншому колективі все наоборот, тільки почули постріл і розуміють що на їхній тереторії зразу збираються і виїзджають на постріл, вони дивляться за угіддями, немає ні петельщиків ні фарщиків, і в одиночку ні хто не ходить, тільки колектив.
І звір присутній. І колектив толковий.
Та що тут палка з двох кінців.
И эта тема будет ровно столько обсуждаться, сколько будет существовать УТМР.
 

Гобой

Снайпер
Нет я подкормку не выкладываю, так как в тех угодьях где я охочусь постоянно, и так хватает корма зверям.
Солонцы хочу поставить.
Я считаю что повысить численность зверя в угодьях поможет борьба с браконьерством и истребление вредных животных. Чем я и занимаюсь по возможности.
А Вы просто привязуете зверя на определенной територии. Что бы не дай Бог он не перешел в те угодья где вам запрещено охотится, так как там охотится другой колектив.
Так что благими намерениями выстелена дорога...
Кормите, ну кормите себе на здоровье. Не надо этим выхвалятся. Хорошие дела надо делать тихо.[/QUOTE]
 

andryx1

Снайпер
А ми і платимо в уоор і самостійно кормимо, не залежно від трудоучасті, на рахунок того що ми привязуємо звіра в своїх угіддях, потрібно щоб він був той звір, а потім вже починать щось робити.
Ви лічно пане Гебой багато зерна, сіна, чи солі завезли в угіддя де поюєти, чи постійно платите гроші в уоор, ( просто цікаво ).
Можливо ми херньою займаємось?:cool:
Ще не багато чекати і не потрібно буде возити зерно,сіно і сіль. Усе будуть робити штатні працівники , але плитити потрібно буде не 150 грн. за відстрілку, а 1500 .
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Нет я подкормку не выкладываю, так как в тех угодьях где я охочусь постоянно, и так хватает корма зверям.
Солонцы хочу поставить.
Я считаю что повысить численность зверя в угодьях поможет борьба с браконьерством и истребление вредных животных. Чем я и занимаюсь по возможности.
А Вы просто привязуете зверя на определенной територии. Что бы не дай Бог он не перешел в те угодья где вам запрещено охотится, так как там охотится другой колектив.
Так что благими намерениями выстелена дорога...
Кормите, ну кормите себе на здоровье. Не надо этим выхвалятся. Хорошие дела надо делать тихо.
[/QUOTE]
Та я вроді і не хвастаюсь.
Просто трошки бачив чим люди займаються для того щоб звір не ходив голодний, коли снігу по пояс.
От і ми стараємось. ( як казав мій товариш ,,не язиком,,).
Бо уоор не сильно спішить даже у великому лісі щось робити.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Т.е по вашему если охотник заплатил трудоучастие, но не принимал участия в работах по обходам, то его можно нахрен посылать... Типа кто ты такой ???!!!
Но платят же не "дяде кто кто что что", а в УТМР!!!
А ваши участки, обходы это тоже УТМР. Или у вас ЧОХ ???
С Ув!!!
Ви трошки не так зрозуміли, займається не весь полектив а інтузіасти яким не все одно на звірів.
Ні хто ні кого нахрен не посилає. трудоучасть відробляють всі, а ті хто не хоче 100грн в уоор за трудодень.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Ще не багато чекати і не потрібно буде возити зерно,сіно і сіль. Усе будуть робити штатні працівники , але плитити потрібно буде не 150 грн. за відстрілку, а 1500 .
Звідки така інформація?. Чому так вважаєте ??.
Це добре чи погано, яка Ваша думка?
 

Volanat

Мисливець
Ще не багато чекати і не потрібно буде возити зерно,сіно і сіль. Усе будуть робити штатні працівники , але плитити потрібно буде не 150 грн. за відстрілку, а 1500 .
Да и сегодня уже есть масса ЧОХов, нет там таких цен. Вы попробуйте в УООРе спросить гостевую, будете удивлены ее ценой (она выше чоха).
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху