Легендарные 0000.

Используете ли Вы на охоте 0000

  • Да. Работает. Есть смысл использовать

  • Нет. Бессмысленно. Практического эффекта нет


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
Любителям хваленой 2-ки и ее непревзойденной "резкости", на 30-50 метров, по русаку посвящается!
Этот человек просто наслушался/начитался "добрых":):cool: советов своих подписчиков и решил поохотиться с 2-й зимой по зайцу....:(:eek:
Ничего комментировать не буду- все и так прекрасно показано в этом сюжете.
Единственное, что скажу: лучше промазать крупной дробью по зверю, или добыть его наверняка, в случае удачного попадания, чем плодить подранков, с помощью указанного номера дроби.
Выводы, ПРАВИЛЬНЫЕ выводы, из сюжета каждый для себя сделает сам.
П.С. Очень бы не хотел оказаться на месте этого охотника. На дуще плохо и горько даже после просмотренного видео.
И думайте, пожалуйста, прежде чем что-либо, кому-либо советовать.
Подчеркну, возможно (?) 2-ка и эффективна до 30 метров. Не знаю. Не стреляю!
П.С.С. А ведь некоторые форумчане всерьез рекомендуют стрелять русака еще и...4-кой!!!!:p:p:p:eek::eek::eek::confused::confused::confused:
По даному епізоду я б не хаяв двійку, мисливець явно,, маже,, до і слідопит із нього ніякій. Не звертає уваги на скідки, погребки, які він повинен був помічати не наступивши на них а не дійшовши 5-10-15-20метрів. При такому тропленні йому поталанило що взагалі стріляв. Був би наст, чи кінець сезону заєць піднівся б далеко. Помилка #2.При такому підранку потрібно було годину півтори чайку попити, потім добирати.
Для тих що скажуть не гуманно- загляньте в нору)) а бо проженіться за ним 5-10км доки хтось із вас не здасться.
Цьому мисливцю не 0000 не 7 не допомогли б.
 

barabaka

Слідопит
Помилка #2.При такому підранку потрібно було годину півтори чайку попити, потім добирати.
Зверніть увагу - в кінці відео вже починає сутеніти. Зауважте, що в кадрі картинка завжди світліша. Тож, насправді, там ще темніше, ніж ми бачимо. Якщо б він ще 1.5 години чаю попив - шукав би зайця навпомацки.
 

кей

Мисливець
"Трійка" та "четвірка" колись у таких дідів була дуже популярна. Правда "трійка"-"четвірка" - це три-чотири дробини в патроні. Більше не влазило :) Правда на зайця сама ходова була "шестьорочка" - 6,2-6,5 мм :) це ще й ч застав
Починав полювать в 1980 році - законно, з білетом. Ходили на полювання справді з ДІДАМИ. 65- 80 років ( моєму діду було 84). НІХТО нестріляв картеччю. № 1 - 0. Дроб робили збільше самі. Протягували, катали. Була не зовсім кругла, але картечі нівкого не було. Як Ви написали " трійка" " четвірка" теж була - полювали на косуль та кабанів. І то більшісь лаяли і заставляли нас ( молодих) стріляти кулями.
 

huntumy

Зброяр
Пане huntumy, ви з мене глузуєте?
Дріб має не зовсім гарний вид, мякша за совдепію.
Так вот интересуюсь как получили такой высокий результат с пластилиновой дробью гречкообразной формы.
Охота так понимаю с подъёма, на такое количество добытых достаточно должно быть промахов.
 
Останнє редагування:

Вік71

Снайпер
Щож Ви так завелись з тими нулями.:oops:;):D
А мені ця тема допомогла без жалю розпрощатися з 4/0 якіми я і не користувався. На черзі 2/0
Все вірно-тема про "0000" себе вичерпала! Переходимо на "0000000", є сенс використовувати ,чи ні?;)
IMG-f9050aefc19eec8e024350a7b09dc99a-V.jpg
 

Вік71

Снайпер
Хлопці,у всьому повинна бути певна міра! Не треба кидатися в крайнощі та стріляти зайця"4/0" чи "5",і потім доводити всім ,що зайчик на 40м ліг на місці,і навіть не встиг пукнути! Це все випадковість,і не більше!
 

Копатыч

Зброяр
Копатичу, благо вранці не було часу вам відповісти. Мабуть нахамивби.
Ну да, когда "по сути" сказать, не чего, переходят "на личности" ...., но такое ......
Ми з вами случаєм разом свиней не пасли? Таке враження, що пасли. Оскількі ви незнайому вам людину сказочником обзиваєте.
Я не рассказываю людям "сказки" ......, при чем здесь "пасли свиней, или не пасли ......" :eek::eek::eek:
Ви звісно мисливець розпіарений, вашими фото, та і відос з перепелами бачив.
так а кто вам не дает, выкладывайте фото, ни кто не запрещает .... или что ....
Я не фотографуюсь останнім часом, рилом не вийшов))).
мне ваше "рыло", на фото, НЕ интересно ...., можно выложить фото "трофея", с оружием, с помощником ..... или шо, пажеское воспитание, при выпасе свиней, не позволяет, спуститься, с небес, к грешникам ........:p:p:p:p:p
Запамятовують ся тількі постріли дальні, або складні, короткий відрізок часу.
кушайте грецкие орехи, память будет, на много лучше .........
А теперь, по сути .......
Я НЕ верю, в то, что с расстояния 20 метров, при попадании в зайца, 20 дробин ( поражены сердце, печень, легкие ... дробь прошла, почти на вылет .....), заяц сможет пробежать 100 метров !!!!!!!!!, это нонсенс ..... ранения - смертельные !!!!!! этот заяц, ляжет на месте, не дергаясь :(:(:(:(
свои "байки", оставьте внукам ......
 

Салган

Мисливець
Может в утиль тупые комментарии? Что значит закрыть? Вам не нравится, не интересно, считаете что всё знаете, не читайте тему и не комментируйте. Удаляйтесь и всё тут.
 
Так вот интересуюсь как получили такой высокий результат с пластилиновой дробью гречкообразной формы.
Охота так понимаю с подъёма, на такое количество добытых достаточно должно быть промахов.
Я не писав про пластелінову дроб. Хоча маю, сам в соляру лив через сковорідку 1/1 кабельний, акамуляторний. Так ця дійсно пластелінова... Син нею успішно робить дірки в небі. Дріб міняв у Чернігові на свинець, років 10 тому.
Від 6 до 0 для себе. 0/000 для мисливців постарше от після одного і дісталося більше 15кг.
Про промахи написано вище. А от стосовно не чисто битих, то їх було 3шт. Першого лайчак наздогнав через 30м зад був розбитий. Другого дострелив третім пострілом пройшовши за ним метрів 700 побачив що забіг в лісосмугу дубову зробив годинну перерву і дострелив в 7м. Третій набіг майже штиковий першим влучив, другим промах в 2м в кропиві. Зробив ще два постріли 80+ не влучив. Заєць ледве біг часто сідаючи. Через 300м нагнав на товариша той успішно в 10м дострелив.
 
Зверху