Легендарные 0000.

Используете ли Вы на охоте 0000

  • Да. Работает. Есть смысл использовать

  • Нет. Бессмысленно. Практического эффекта нет


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

hlopceg

Новачок
Ще бачив позначення дробу "У". Запитав, що значить? Чоловiк вiдповiв: це позначення #дробу "Усяка". Я выпав! :D
Теж була ситуація одного разу на полюванні один чоловік стріляв зайця та не зупинив, зайцю повезло, бив далековато, потім другий мисливець, старший дід, питає того "а яким ти номером бив" той відповідає "трійкою", а дід каже " а шо ти не маєш щось грубшого"
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
"Трійка" та "четвірка" колись у таких дідів була дуже популярна. Правда "трійка"-"четвірка" - це три-чотири дробини в патроні. Більше не влазило :) Правда на зайця сама ходова була "шестьорочка" - 6,2-6,5 мм :) це ще й ч застав
 

Бекас 82

Новачок
"Трійка" та "четвірка" колись у таких дідів була дуже популярна. Правда "трійка"-"четвірка" - це три-чотири дробини в патроні. Більше не влазило :) Правда на зайця сама ходова була "шестьорочка" - 6,2-6,5 мм :) це ще й ч застав
В те времена с дробью проблемка была,вот и лили сами,помню деду помогал фольгу на карандаш накручивать,свинец залили зубилом порубили плоскогубцами чуть поровняли и в бой,в лучшем случае чуток катанут.Вот и получалось где то от 5- 6.5мм.А в общем и по этот день деды стреляют 0000-пух,3-перо и не переубедишь.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
"Трійка" та "четвірка" колись у таких дідів була дуже популярна. Правда "трійка"-"четвірка" - це три-чотири дробини в патроні. Більше не влазило :) Правда на зайця сама ходова була "шестьорочка" - 6,2-6,5 мм :) це ще й ч застав
Не перегибаете ли?
В церковь сходите. И перекреститесь. Я охотился, наравне, с авторитетными, пожилыми, уважаемыми людьми, тех времен.
И никто, и никогда такой ДУРЬЮ, как Вы пишете здесь, никогда не заморачивался.
Извинитесь- пока не поздно, в память перед ними!
П.С. До чего дешевый авторитет доводит.
Прости, Господи.
П.С,С. Окститесь! Пока не поздно. Хотя, наверное, уже поздно.
Капец, с кем приходиться общаться на уважаемом форуме.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Не перегибаете ли?
В церковь сходите. И перекреститесь. Я охотился с авторитетными, пожилыми людьми тех времен.
И никто, и никогда такой ДУРЬЮ, как Вы пишете здесь, никогда не заморачивался.
Извинитесь- пока не поздно, в память перед ними!
П.С. До чего дешевый авторитет доводит.
Прости, Господи.
П.С,С. Окститесь! Пока не поздно. Хотя, наверное, уже поздно.
Капец, с кем приходиться общаться на уважаемом форуме.
Север, иду в ж... Там для тебя ущербного написал человек -
В те времена с дробью проблемка была,вот и лили сами,помню деду помогал фольгу на карандаш накручивать,свинец залили зубилом порубили плоскогубцами чуть поровняли и в бой,в лучшем случае чуток катанут.Вот и получалось где то от 5- 6.5мм.
Короче, как ставить в игнор знаешь.
 

Аникей

Мисливець
Доречі, була в мене банка, в яку я висипав залишки різного шроту, від #4 до #7, і підписував М ( мішанка:D). Працювала вона на ура, було що в патронташі шукав саме ці набої;)
1998 рік я одружився , робота в мене була а грошей не виплачувати , а полювати хотілось аж пищав , шроту не було як і пороху. Пам'ятаю дістав дві банки пороху сільвер у маленьких металевих баночках а шроту налив сам із свинцю з акамулятора ( у відро налив воду зверху солярка на все це банку з-під консервів з дірочками). Шріт тоді вийшов від 7 до 0000 нулів і в основному хвостата. На той час у мене була тільки тощо 34 ,28 калібру. Так я пам'ятаю приблизно прикинув навпжку пороху ,спорудив пару набоїв тим шротом (неперебраним) ,руку за стару грушу з рушницею і стрельнув.постріл видався мені добрим і другий я вже стрельнув у дошку. Кучність як самі розумієте була таксобі. Я спорудив тоді на відкриття 20 набоїв і добув 4 крижня та був щасливий як ніхто у світі. Отаке було а зараз як не дріб мілкий то здоровий то порох нетак горить,томтволи бруднить,а для щастя виявляється так мало треба було.
 

Копатыч

Зброяр
Тему надо закрывать! Пошел один бред, смешалось все, и люди и кони.!!!
Это точно, как появляются в "теме" два "джентльмена" ........, тема медленно и уверенно превращается в ..... не понятно что ........
ответ, на вопрос темы - в веху ( голосовалка ) ......
 
Ганс Христиан Андерсен ......, не иначе :D:D:D:D:D:D:D:D
при попадании 20 дробин, в корпус зайца, а тем более 3-ки :eek::eek::eek::eek::eek:, там не надо "гадать", от чего он "умер" :(:(:(:(:(....., там вся бочина, будет в крови ....., а на месте "попадания", куча пуха ......, а вот при попадании 1 или 2 двух дробин "крупняка", надо стоять и чесать репу, от мысли, "от чего скончался, данный зверек " :cool::cool::cool::cool::cool::cool:
я конечно верю, в Деда Мороза ............;););););), но это, уже "перебор" .....:eek::eek::eek::eek:o_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_O
Копатичу, благо вранці не було часу вам відповісти. Мабуть нахамивби.
Ми з вами случаєм разом свиней не пасли? Таке враження, що пасли. Оскількі ви незнайому вам людину сказочником обзиваєте. Ви звісно мисливець розпіарений, вашими фото, та і відос з перепелами бачив. Я не фотографуюсь останнім часом, рилом не вийшов))). До трофеїв відношусь прохолодно років 8-10. Трішки добуваю, майже все роздаю, якщо не на полюванні то із дому. Дичина іде по номерації 1...5...7....12. Запамятовують ся тількі постріли дальні, або складні, короткий відрізок часу.
 
Іще, зараз напишу те чого не написав би до ваших слів.
За сезон 2018/2019 я добув 28 зайців та 2 лиса ще два легкі підранкі по задньому стегну в мякиш. Та 2х промазав перші дні полювання. І все це дробью 0,000.
Навчітся стріляти нолями, і Ви 2-3 взагалі не мазатемете.
Полюю із Тоз-66
ПС. Копатичу, давайте залишатися людьми?!
 
Добавлю.
В нас зайця добувати можна в суботу та неділю. 24 виходи. + полюю не сам є кому звіря допомагати добути.
Ато почнеться що перестріл))
 
Зверху