Легендарные 0000.

Используете ли Вы на охоте 0000

  • Да. Работает. Есть смысл использовать

  • Нет. Бессмысленно. Практического эффекта нет


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
У Вас угодья значит не позволяют и подход к охоте совсем иной.
Куда собака туда и мы.
Есть коллективы охотят растянулись по угодья и пошли. Это не охота с гончей. Там совсем другая цель.
Я тримаю, лайку і гончу середньої вязкості, тому що полювання переважно ходове, такі пси швидше повертаються, даючи можливість передвигатись далі.
 

igor21

Слідопит
Сорри за шутку, но мне кажется, что то у Вас СЕВЕРное время

Это форумные часы, почему-то, все время неправильно показывают время!
Сейчас 13.12. Посмотрим, во сколько мое сообщение будет зафиксировано на форуме!
Оце азарт даже ночю переписуєтесь:);)
Это форумные часы, почему-то, все время неправильно показывают время!
Сейчас 13.12. Посмотрим, во сколько мое сообщение будет зафиксировано на форуме!

север, Вчора, у 13:08
 

huntumy

Зброяр
Я тримаю, лайку і гончу середньої вязкості, тому що полювання переважно ходове, такі пси швидше повертаються, даючи можливість передвигатись далі.
Средняя вязкость это исправление скола 20-30минут. Она может гонять день и быстро править сколы.
Отгончие гоняют не долго.
Для Вас нужно чтобы отогнала и к ногам. Это не гончая.
У нас таких охотников море.
Причина не в вязкости!
Мы ушли от темы!
 

Копатыч

Зброяр
Сорри за шутку, но мне кажется, что то у Вас СЕВЕРное время



Оце азарт даже ночю переписуєтесь:);)
Это форумные часы, почему-то, все время неправильно показывают время!
Сейчас 13.12. Посмотрим, во сколько мое сообщение будет зафиксировано на форуме!

север, Вчора, у 13:08
Та не, все правильно ....... "форумные" часы, врут ....... примерно на 2 часа "в минус".
 

igor21

Слідопит
Та не, все правильно ....... "форумные" часы, врут ....... примерно на 2 часа "в минус".
Если это не шутка-подковырка, ТО......
Скопированная картинка со временем от Севера:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Оце азарт даже ночю переписуєтесь:);)[/QUOT

Разница во времени 2 часа!


Это форумные часы, почему-то, все время неправильно показывают время!
Сейчас 13.12. Посмотрим, во сколько мое сообщение будет зафиксировано на форуме!

север, Вчора, у 11:08
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
А это с моего компа:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Оце азарт даже ночю переписуєтесь:);)
Это форумные часы, почему-то, все время неправильно показывают время!
Сейчас 13.12. Посмотрим, во сколько мое сообщение будет зафиксировано на форуме!

север, Вчора, у 13:08 Поскаржитися
________________________________________________________________

Получается, Форум "живет" по РАЗНЫМ часовым поясам ???:eek::eek::eek:
 

Копатыч

Зброяр
Получается, Форум "живет" по РАЗНЫМ часовым поясам ???:eek::eek::eek:
Нет, не совсем так.
Попробуйте, не "регистрироваться" на форуме, т.е. не заходить "он-лайн" .... и посмотрите время подачи сообщения ...., а затем зайдите на форум ..... разница, почти 2 часа .....
мое сообщение, датируется временем 05.17 ...., но этого не может быть .... у меня "будильник" звенит в 06.30 ...., по привычке ... малого в школу собрать, чай, завтрак, собаку накормить ..... и т.д.
 

kef

Зброяр
Я колись по молодості встрілив по зайцю дядьковими патронами у латунній гільзі. З Іжа 18 в 12 к. Так думав ,що плече і щелепа тріснули.:eek::DА саме головне ,що заєць ліг на місці.Віддаль чимала була .;) В дома коли оглянув зайця то виявив декілька попадань шроту "штири нулі".:D
Коли почав розбирати патрона ,то чуть "прозрів" .Шріт був парафіном залитий:oops::):D . Пиж з валянка .прокладки з грубої обкладенки книги.порох схожий на Сунар. o_O.
Можна сказати ,що "взрив-пакет" :eek::D.
От вам і штири нулі. Заберає перед собою все як бульдозер.:D
Тільки патрони я вже сам собі роблю.
І нулі теж є. Але лише декілька штук.в патронташі .:)А в основному цифри.;)
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Я прихильник крупних номерів (00).
Але інколи кортить пальнуть по вуханю і чимось дрібнішим.
Був зі мною такий випадок. Повертався з полювання додому, вирішив пройти ще одне поле пахоти, вкинув у стволи патрони з шротом (&3 32г полу чок) і (&1 36г чок),
Вискакує косий метрів 12-15 від мене і біжить в ліву сторону я прицілився і десь на дистанції 25-30м стріляю, бачу як косим тіпнуло і вилетів пух, другий постріл вдумчиво 40-45м трісь, косий побіг вже не так бистро але побіг.
Став і думаю оце блядь снайпер:rolleyes:.
Пішов дивитися на сліди і оцінювать свої промахи, обидва постріли були влучні, по слідам на снігу була видна і кров і збита шерсть.
Пішов по слідам шукати косого, пройшовши метрів 450-500 вже на початку іншого поля лежить мій косий.
Що показало вскритіє.
Першим пострілом я обзади, попало 4 дробини &3 по стегнам і одна по тельбухам.
Другий постріл по ходу багато взяв випередження попала одна дробина вище лопатки, друга пробила легені і застрягли під шкурою з іншої сторони.
Можливо якась дробина з одиниці попала і по задній частині але я не знайшов.
От бідолаха і шкріб поки легені не набралися кров’ю.
Потрібно більше тренуватися, і будуть кращу результати.
А на рахуно того що хтось полює косого шротом 0000 а хтось &3 не хай люди полюють, головне ВЛУЧИТИ.
Ні кому ні чого не нав’язую.
Просто розповів один із своїх випадків використання шроту &3 і &1.
 

huntumy

Зброяр

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
7:45
 
Зверху