Ata arms neo 12

Fox75

Мисливець
Якщо проставки між прикладом і коробкою встановлено неправильно,то трубка зворотньої пружини затвору що в прикладі могла деформуватись.
Читайте інструкцію з використання!
А как она может не правильно стоять, я делал отвод в низ точнее отпускал приклад там хоть какой стороной ставь, без разницы,и в инструкции там не чего нет об регулировки, и на языке мне не доступном), если есть дайте ссылку буду благодарен.

Останнє редагування:

Peugeot

Мисливець
А как она может не правильно стоять, я делал отвод в низ точнее отпускал приклад там хоть какой стороной ставь, без разницы,и в инструкции там не чего нет об регулировки, и на языке мне не доступном), если есть дайте ссылку буду благодарен.
Фото з мануалу бенеллі,як в ати я незнаю.

Вкладення

GVINTOVO

Мисливець
купив дану
Всім привіт. Чи стріляв хтось з даної рушниці патронами з навіскою більше 5о грамм? Цікавить як вона витримує такі навантаження? Бо хтось пише що з неї категорично не можна стріляти магнумом(занадто слабка конструкція), а інші пишуть що стріляють майже кожен день магнумом і все нормально.
купив дану рушницю 2 роки тому задоволений повнъстю.стосовно навісок магнумом не стріляв і не буду,оскількі навіть 36г вважаю сильний постріл.на качку використовую 24г 28,на пушного 32 34г .враховуючи вагу даної рушниці для мене ці навіскі комфортні ,і результативні.Ознайомившись з механізмом даної рушниці вважаю 50г це багато.Це моя особиста думка!

Зверху