Ata arms neo 12

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

василь довжик

Слідопит
До чого тут класи покупця, коли мова йде суто про бренди, представлені імпортером?
Сьогодні вам розкажуть про пружину, а завтра про стволи. Якщо не вірите - почитайте сусідні теми. Там люди навіть листи починають писати виробнику через таких пліткарів.
Те,що в магазині лапшу чипляють це 100%,але я мало на це ведусь.
Придбав собі НЕО-12.Чисто завдяки відгукам, саме тим хто по факту користується а не якійсь там рекламі чи то магазину чи самого заводу.
Для себе вірішив краще дешевше,що і виявилось не поганим по якості і в грязь чи болото не шкода,ніж з платком на дамбі стояти!!!
 

василь довжик

Слідопит
Так а що ж тут....?Хочем щоб легеньке було і ще на патронах економити...!Головне в мене бенелі..Для мене це понти для заїжджих...!
Яка б там рушниця не була,потрібно знати,що від неї варто вимагати і відповідний догляд і буде вона вірою і правдою служити.А ще як лягла то взагалі ціни їй не буде.
 

Oleksandr1990

Новачок
Всім привіт. Чи стріляв хтось з даної рушниці патронами з навіскою більше 5о грамм? Цікавить як вона витримує такі навантаження? Бо хтось пише що з неї категорично не можна стріляти магнумом(занадто слабка конструкція), а інші пишуть що стріляють майже кожен день магнумом і все нормально.
 

василь довжик

Слідопит
Всім привіт. Чи стріляв хтось з даної рушниці патронами з навіскою більше 5о грамм? Цікавить як вона витримує такі навантаження? Бо хтось пише що з неї категорично не можна стріляти магнумом(занадто слабка конструкція), а інші пишуть що стріляють майже кожен день магнумом і все нормально.
Ну піпец!!Я ще такого не чув!
А дозвольте поцікавитись,для чого???
Чи ви так тиць пізди...ь аби про,що?
 

Oleksandr1990

Новачок
Ну піпец!!Я ще такого не чув!
А дозвольте поцікавитись,для чого???
Чи ви так тиць пізди...ь аби про,що?
Що ви не чули? Рушниця калібром 12*76(МАГНУМ). В нас багато мисливців в напівавтомати останнім патроном ставлять магнум(перші два 32-36грамм). Також часто використовують кулі 12*76. Просто в наших мисливців Ати Армс Нео 12 немає. Є Фабарми, Браунінг Авто 5 та Бенеллі Рафаелло та один Армсан 612. Всі вони з магнумом справляються нормально. В мене бюджет не дозволяє купувати такі дорогі рушниці, а з недорогих сподобалась лише НЕО 12. Це не означає що я буду стріляти лише одним магнумом, просто бувають такі випадки коли магнум сильно виручає. Ось і питаю чи витримує рушниця нечасті постріли магнумом без значних ушкоджень?
 

Fonex

Снайпер
Що ви не чули? Рушниця калібром 12*76(МАГНУМ). В нас багато мисливців в напівавтомати останнім патроном ставлять магнум(перші два 32-36грамм).
Я таких не знаю особисто...
Армсан 612. Всі вони з магнумом справляються нормально.
А612 Армсан - машинка добра, але магнумом вбити її легко...Чи людина докупила поршень з Феноми і доставила на 612(вони підходять), але тоді будуть проблеми з перезарядом 32 грамм, за які Ви писали вище
Раджу Вашим знайомим відстріляти ті магнуми по паперу і побачити варто воно того чи ні...
 

T valeri N

Мисливець
Переглянути вкладення 542892 Переглянути вкладення 542893
Яка б там рушниця не була,потрібно знати,що від неї варто вимагати і відповідний догляд і буде вона вірою і правдою служити.А ще як лягла то взагалі ціни їй не буде.
Згоден з вами!
Було у мене в арсеналі АТА АРМС НЕО 12 (2011 року виготовлення) , непогано себе показало. Хочу звернути увагу на стан рушниці після настрілу близько 4000 ( фото перед продажем).
 

Вкладення

Oleksandr1990

Новачок
можете написати хоча б 2 таких випадки? де магнум має перевагу над наважкою 32-36грам. ?
Перевага магнума лише в більшій кількості шроту в набої, за рахунок чого легше попасти в дичину. Я взагалі писав не за переваги чи недоліки магнума. Мені цікаво чи витримує ця рушниця невеликі настріли магнумом чи ні? Можливо я їх на полювані взагалі не буду використовувати(лише розважальна стрільба) так як добре стріляю із 32-36грамм.
 

Oleksandr1990

Новачок
Я таких не знаю особисто...

А612 Армсан - машинка добра, але магнумом вбити її легко...Чи людина докупила поршень з Феноми і доставила на 612(вони підходять), але тоді будуть проблеми з перезарядом 32 грамм, за які Ви писали вище
Раджу Вашим знайомим відстріляти ті магнуми по паперу і побачити варто воно того чи ні...
Точно не знаю, але наче в рушниці все заводське. Він магнумом на полювані не стріляє(відстріляв пачку магнума ріо, зразу після покупки, так як було цікаво і все). Згоден з вами що рушничка добра, але мені особисто Нео подобається більше.
 

василь довжик

Слідопит
Що ви не чули? Рушниця калібром 12*76(МАГНУМ). В нас багато мисливців в напівавтомати останнім патроном ставлять магнум(перші два 32-36грамм). Також часто використовують кулі 12*76. Просто в наших мисливців Ати Армс Нео 12 немає. Є Фабарми, Браунінг Авто 5 та Бенеллі Рафаелло та один Армсан 612. Всі вони з магнумом справляються нормально. В мене бюджет не дозволяє купувати такі дорогі рушниці, а з недорогих сподобалась лише НЕО 12. Це не означає що я буду стріляти лише одним магнумом, просто бувають такі випадки коли магнум сильно виручає. Ось і питаю чи витримує рушниця нечасті постріли магнумом без значних ушкоджень?
Я раніше теж гонився за більшими навісами.
А также жадність до дичини проявляв.Повірте з часом воно прийде не те,що вполювати а навіть підьом зайчика чи маночком завернути і посадити пару крякв і це буде задоволенням навіть більшим ніж вистрілити.
Зарядите ви по 50 магнуми і що з того...?Навик стрільби цілком задовольняє 32-35 грами шроту.Навіть є такі які і 24-28 цілком успішно.Головне правильний підібраний патрон під певні обставини.
Я собі теж придбав нео-12.І зараз в думках про свою першу рушницю тоз-34.Або берету 686,дуже сподобалась,легенька і прикладиста.Як на мене то й цілком задовольнив би тоз,але ті чоки нуїх подалі.
Так,що вчитись стріляти і вчасно доглядати,тоді і буде рушниця вас поважати тобто попадати від24 до 35.Я особисто такої думки,хай за не великий свій мисливський стаж але він таки є.І також по релодінгу це від литя шроту до вже готового патрону який дасть ту кучність яка мені потрібна в даний момент.І повірте маючи свуження 1 і 1,2 цілком успішно добував крякву до 15-20 метрів без відбивної.
Якось так.З.Пв.
 

Oleksandr1990

Новачок
Я раніше теж гонився за більшими навісами.
А также жадність до дичини проявляв.Повірте з часом воно прийде не те,що вполювати а навіть підьом зайчика чи маночком завернути і посадити пару крякв і це буде задоволенням навіть більшим ніж вистрілити.
Зарядите ви по 50 магнуми і що з того...?Навик стрільби цілком задовольняє 32-35 грами шроту.Навіть є такі які і 24-28 цілком успішно.Головне правильний підібраний патрон під певні обставини.
Я собі теж придбав нео-12.І зараз в думках про свою першу рушницю тоз-34.Або берету 686,дуже сподобалась,легенька і прикладиста.Як на мене то й цілком задовольнив би тоз,але ті чоки нуїх подалі.
Так,що вчитись стріляти і вчасно доглядати,тоді і буде рушниця вас поважати тобто попадати від24 до 35.Я особисто такої думки,хай за не великий свій мисливський стаж але він таки є.І також по релодінгу це від литя шроту до вже готового патрону який дасть ту кучність яка мені потрібна в даний момент.І повірте маючи свуження 1 і 1,2 цілком успішно добував крякву до 15-20 метрів без відбивної.
Якось так.З.Пв.
Я для полювання магнум не планую використовувати, лише для розважальної стрільби так як до цього стріляв з ТОЗ 34, а зараз купив Ату Армс Нео 12 і цікаво постріляти магнумом, для полювання 32 грамової навіски вистачає.
 

василь довжик

Слідопит
Я для полювання магнум не планую використовувати, лише для розважальної стрільби так як до цього стріляв з ТОЗ 34, а зараз купив Ату Армс Нео 12 і цікаво постріляти магнумом, для полювання 32 грамової навіски вистачає.
Я вас зрозумів.
Ну тоді пробуйте.І відпишитесь,як і що.Я в цьому питанні не компетентний,вам поради не можу дати.Оскільки моя все,що бачила так це 36.
Але як то кажуть бережного,Бог береже.
 

Oleksandr1990

Новачок
Всім привіт. Подряпався ствол на Нео Синтетик(матове покриття). Можливо хтось знає чим можна підфарбувати? Пробував підфарбовувати чорною матовою фарбою, колір сильно відрізняється, на рушниці він має більш сірий відтінок.
 
Зверху