Ata arms neo 12

Fox75

Снайпер
Якщо проставки між прикладом і коробкою встановлено неправильно,то трубка зворотньої пружини затвору що в прикладі могла деформуватись.
Читайте інструкцію з використання!
А как она может не правильно стоять, я делал отвод в низ точнее отпускал приклад там хоть какой стороной ставь, без разницы,и в инструкции там не чего нет об регулировки, и на языке мне не доступном), если есть дайте ссылку буду благодарен.
 
Останнє редагування:

Dusk Hunter

Мисливець
А как она может не правильно стоять, я делал отвод в низ точнее отпускал приклад там хоть какой стороной ставь, без разницы,и в инструкции там не чего нет об регулировки, и на языке мне не доступном), если есть дайте ссылку буду благодарен.
Фото з мануалу бенеллі,як в ати я незнаю.
 

Вкладення

GVINTOVO

Мисливець
купив дану
Всім привіт. Чи стріляв хтось з даної рушниці патронами з навіскою більше 5о грамм? Цікавить як вона витримує такі навантаження? Бо хтось пише що з неї категорично не можна стріляти магнумом(занадто слабка конструкція), а інші пишуть що стріляють майже кожен день магнумом і все нормально.
купив дану рушницю 2 роки тому задоволений повнъстю.стосовно навісок магнумом не стріляв і не буду,оскількі навіть 36г вважаю сильний постріл.на качку використовую 24г 28,на пушного 32 34г .враховуючи вагу даної рушниці для мене ці навіскі комфортні ,і результативні.Ознайомившись з механізмом даної рушниці вважаю 50г це багато.Це моя особиста думка!
 

Рпг22

Мисливець
Запитання до власників даної зброї як показує себе дерево в процесі користування особливо при полюванні на хутрового взимку.Розглядаю Нео 12 як варіант для купівлі.Якщо хтось має в камуфляжному пластику теж хотів би почюти відгуки.
 

Fonex

Снайпер
Запитання до власників даної зброї як показує себе дерево в процесі користування особливо при полюванні на хутрового взимку.Розглядаю Нео 12 як варіант для купівлі.Якщо хтось має в камуфляжному пластику теж хотів би почюти відгуки.
Мягкое и нежное, как на 99% турков
 

Fonex

Снайпер
Можливо з цім щось зробити?
Нуууу, кто что...Кто лентой обклеивает :) , кто снимает родное покрытие и пропитывает дерево и т.д., кто ходит с таким как есть, кто просто бережно над ним трясется, кто докупает пластик....Кто как относится к оружию и как эксплуатирует, ну и насколько кому важна эстетика...
 

Рпг22

Мисливець
Купить у дереві і обматать
А як на рахунок камуфляжа,на скількі він тримається?
 

Fonex

Снайпер
Купить у дереві і обматать
То вже як Вам краще...Але брати у дереві і носити у ленті... - сенс з того дерева?
А як на рахунок камуфляжа,на скількі він тримається?
Я особисто в камо не люблю зброю, і шоб не нариватися на негатив з боку власників таких версій зброї, подивіться на б/у ринку рушниці в камо, який в них стан того покриття...
 

Roman1310

Мисливець
У меня тоже есть Neo 12 в дереве. Уже 4 год тягаю его по болотах(даже 1 раз утопил) и все нормально.Да есть несколько вмятинок на прикладе, но не критично и смотрится вполне нормально. Чищу регулярно и дереву тоже уделяю внимание. Все говорят за мягкость дерева у него, ну так а чего вы хотели за такие деньги?В пластике и камуфляже принципиально оружие не покупаю, не нравится и все тут
 

Roman1310

Мисливець
Нет.Жаль что сейчас не дома, так бы сбросил фото.Может я так эксплуатирую его, кто его знает,но у меня с ним все нормально.Никаких проблем с деревом, кроме почти не заметных вмятинок нет
 

Рпг22

Мисливець
А в загальному як рушниця?Розглядаю як дешевший варіант Фабарму в якого теж судячі з обговорень присутні проблеми з деревом.
 

Roman1310

Мисливець
А в загальному як рушниця?Розглядаю як дешевший варіант Фабарму в якого теж судячі з обговорень присутні проблеми з деревом.
Как для меня, так очень добычливая и попадучая ружбайка. Цена-качество соответствует. Есть у меня и двухстволки(не турецкого производителя) ,но для охоты по утке беру только ее
 

Андрій 13

Новачок
Рушниця нова.Нічого не підгиналось.Раз не зводиться , раз зводиться. В товариша 2013го року не зводиться.
там така конструкція що при включеному запобіжнику стопореться ще й гачок який утримуе курок. тобто при взводі затвора курок впираеться в той гачок і не відводить його назад.
 

Андрій 13

Новачок
Вчора був на полюванні і відстріляв більше 20ти патронів.Все перезаряджало без проблем. Скоріше за все проблема була в недозакриванні затвору. Розмовляв ще з одним власником НЕО 12, з місцевих мисливців, то він казав, що в нього теж таке було. І теж каже що через недозакривання , з різних причин, затвору. Каже, що можуть бути ще не притерті деталі, може бути патрон, може через незгорівший порох.
маю 2 такі рушниці в хаті одна моя інша малого. була і в нас така херня. провівши досліди вияснили причину. зіміть затвор і понажимайте поворотну личину в копірному пазі вона мае легенько ходити а не підклинювати. поворотня личина може впертись в той виступ і не закриеться затвор і не буде пострілу. я легенько шліфанув той виступ щоб личина легко проверталась і все ок.
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
АТАшники приветствую! Кто подскажет реальный канал ствола на Ваших ружьях?
Товарищ купил АТУ НЕО-12, по замерам Цылиндр (/////)-18.5 мм, 0.25 (////)-18.3 мм,
0.5(///)-18.0 , 0.75 (//)- 17.7, 1.0 (/) - 17.4 От и хотелось бы узнать от сего плясать при
измерении чоков от 18.3 или 18.4 ???
 

Fonex

Снайпер
АТАшники приветствую! Кто подскажет реальный канал ствола на Ваших ружьях?
Товарищ купил АТУ НЕО-12, по замерам Цылиндр (/////)-18.5 мм, 0.25 (////)-18.3 мм,
0.5(///)-18.0 , 0.75 (//)- 17.7, 1.0 (/) - 17.4 От и хотелось бы узнать от сего плясать при
измерении чоков от 18.3 или 18.4 ???
Здравствуйте!Ата СП 18,4мм
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
АТАшники приветствую! Кто подскажет реальный канал ствола на Ваших ружьях?
Товарищ купил АТУ НЕО-12, по замерам Цылиндр (/////)-18.5 мм, 0.25 (////)-18.3 мм,
0.5(///)-18.0 , 0.75 (//)- 17.7, 1.0 (/) - 17.4 От и хотелось бы узнать от сего плясать при
измерении чоков от 18.3 или 18.4 ???
Від 18,4мм.
 
Зверху