порох Крук

ATIS

Снайпер
Я коли перший раз купив собі дві баночки крука 2012р ото був порошок...( різкість і куча була супер).
Вже в 2015р взяв на всю банду 11 банок і порошок вже був не той... я свій до стріляв і взяв ще декілька банок вроді 2017р і після відстрілу цього порошку я для себе вирішив більше крук не купувати, і перейшов на нобель.
Не знаю, маю порошок 2015 і 2017, все штатно, гупає як і колишній.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
На мороз використовував папкову гільзу з "Жевело-н", 2,15-2,2 г "Крук" 2015-2017 р.в. КП (2,5 мм) + ДВП (тверде) + ДВП (мяке) + КП 0,5 мм + 32 г. шрот №1 та №0 КП (0,5 мм) - закрутка буртиком. Це до мінус 15 град. Якщо мороз сильніше - 2,25 г./32.
З ТОЗ-34 бокового зайця "нулем" приблизно на 40 м. пробиває навиліт.
Совсем:( запутался...:confused::cool:
Позапрошлый сезон Крук у меня,лично , появился зимой...снарядил его на зайца и....выстрел гуано мне не понравился (был мороз).А по перу просто класс.....кап. 686 НБ; 2.2 Крука; толстая прокладка 1.5 мм; пыж войлочный на 4 части; прокладка 1.5мм 33-34 гр дроби;звезда,подкрутка,конус; получек......бьет как из гаубицы
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Так, а что с ним случилось? Состав или производитель поменялись?
Хрен його зна.
Перший був по вкладишу 2.2&35
А остальні вже 2.3&35
Не сподобалась мені в ньому ні різкість, ні куча. І не тільки мене, в мене в колективі всі перейшли на нобель.
 

Leodr

Снайпер
Хороший Крук закончился в 2017 году, потом пошли Крук 1 и Крук 2, так называемые. В коллективе где я езжу и охочусь все стреляют только им! Все добывается и ложится! Правда брали не банка, две а десятками! Дата производства от 2014 до 2017! С покупкой П/А и сам буду брать Н/С А1.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Не знаю як в кого, а в мене по життю виходить якщо
не впевнений і є сумніви краще відмовитись від того
діла, інакше майже завжди попандос:).
Тогда зачем, вообще, 84 страницы обсуждений?
Чтобы закончить с того, с чего начали, так ничего объективно и не выяснив до конца?
Ну, не может такого быть, чтобы у одного результаты отстрела Крука на морозе были очень позитивными, а у другого-резко отрицательными, не находите?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Не знаю як в кого, а в мене по життю виходить якщо
не впевнений і є сумніви краще відмовитись від того
діла, інакше майже завжди попандос:).
Хорошо, когда есть сомнения, плохо- когда их нет, ИМХО!
 

04_Max_ИЖ26Е

Новачок
Маю Крук 2 (2.3#35) в наявності.... Користуюсь виключно по перу на переломці весь сезон.... Працює штатно підранків практично немає, якщо попав-упало.... Я навіть ним задоволений дешево і сердито. Випалив вже близько 1 кг і ще хочу придбати на запас пару кг.... Купував у 18 році...
 

huntumy

Зброяр
Хрен його зна.
Перший був по вкладишу 2.2&35
А остальні вже 2.3&35
Не сподобалась мені в ньому ні різкість, ні куча. І не тільки мене, в мене в колективі всі перейшли на нобель.
Так и есть. 2015г у меня была навеска 2,2гр, 2017г 2,3. Больше понравился 2015г только по чистоте. немогу обьяснить причину, но в газоотводном полуавтомате ствол после стрельбы чистый! Может штук пять порошинок на весь ствол. В переломке все штатно.
По качеству боя все на отлично.
 

Panters

Снайпер
Тогда зачем, вообще, 84 страницы обсуждений?
Чтобы закончить с того, с чего начали, так ничего объективно и не выяснив до конца?
Ну, не может такого быть, чтобы у одного результаты отстрела Крука на морозе были очень позитивными, а у другого-резко отрицательными, не находите?
Треба ж десь і про щось язики почесати, а результати
відстрілу завжди будуть позитивні і негативні, хто
який патрон зліпив і з якої партії пороху і т.д. і т.п.:)
 

ATIS

Снайпер
Так и есть. 2015г у меня была навеска 2,2гр, 2017г 2,3. Больше понравился 2015г только по чистоте. немогу обьяснить причину, но в газоотводном полуавтомате ствол после стрельбы чистый! Может штук пять порошинок на весь ствол. В переломке все штатно.
По качеству боя все на отлично.
Це точно 2015 рік має 2.2 навіску. Доречі і раніше попадали партії з 2.2 навісками. Споряджав завжди 2.1 × 32, все було ок;):D
 

ATIS

Снайпер
Це точно 2015 рік має 2.2 навіску. Доречі і раніше попадали партії з 2.2 навісками. Споряджав завжди 2.1 × 32, все було ок;):D
Була ще навіска 1.9, але я вже його не застав, В той період стріляв тільки Соколом і свято в нього вірив. Ехх, помилявся......;)
 

Panters

Снайпер
Була ще навіска 1.9, але я вже його не застав, В той період стріляв тільки Соколом і свято в нього вірив. Ехх, помилявся......;)
Якщо у Вас може завалялась баночка того в чому Ви помилялись то
може махніться не глядя з паном ,север, на Крук бо ще з десяток
сторінок буде сумніватись:D
 

ATIS

Снайпер
Якщо у Вас може завалялась баночка того в чому Ви помилялись то
може махніться не глядя з паном ,север, на Крук бо ще з десяток
сторінок буде сумніватись:D
Є ще одненька, правда вже почата, споряджаю на йому папку під тоз - 66. В цьому році в нас проходив Філд Трайл по фазану з лабрадорами, фазан бився файно...А головне запах з дитинства.....:rolleyes:
Але Крук краще...:D
 
Зверху