документы на собаку

VS1975

Снайпер
за певну кількість грошей видається "Паспорт мисливської собаки", який то скасували то не скасували то ше шось. головне гроші і фото з лівого боку 4Х6 см. були навіть типографічні бланки, а зараз на принтері херачать.

  • Фото0415.jpg
  • Фото0416.jpg
  • Фото0417.jpg
  • Фото0418.jpg
  • Фото0419.jpg
Дискусія щодо того, хто має право видавати паспорти на собак для права полювання, тягнеться дуже давно. Я не претендую на істину в останній інстанції, але, якщо не помиляюсь, таким правом наділена саме ФМСУ. Якщо я помиляюся, прошу мене виправити.
 
Дискусія щодо того, хто має право видавати паспорти на собак для права полювання, тягнеться дуже давно. Я не претендую на істину в останній інстанції, але, якщо не помиляюсь, таким правом наділена саме ФМСУ. Якщо я помиляюся, прошу мене виправити.
я отримував в УООР Києва
 

Андрей5909

Новачок
[QUOTE="VS1975, post: 1251890, Относительно выдачи "Паспорта на собаку охотничьей породы" УООР – тоже нонсенс. Но моя собака зарегистрирована в ФМСУ, и я берусь говорить только о ФМСУ. Хотя сам подход к такой процедуре выдачи "Паспорта" мне нравится. Если собака действительно охотничьей породы (что должны подтвердить эксперты – кинологи), то почему бы ей не выдать этот паспорт на право охоты (обычно что без права вязки). Но это снова рождает Шариков. В этом отношении законодательство совсем не совершенно.
[/QUOTE]
Может такой и выдадут паспорт.
Мне вязки не надо, я доберманами занимаюсь)
Хотел бы я спаниелями заниматся,то брал бы с документами
 

Вкладення

Altay1972

Снайпер
Колеги! Прошу поправти - тож в чому я помилявся?
Законодательство не совершенно, это относительно... законодательство идет вслед за имеющимися реалиями... чтобы вам было понятно: завтра подгонят законодательство так чтобы ваши гончаки сидели дома в вольере еще и на привязи, вы помешаете их кровь с таксами и скажите что это новая порода с соответствующими изменениями реалий которые не отражены в действующих положениях законодательства, она не упоминается ни в каких положениях про собаководство, т.е. разрешено все что не запрещено, соответственно опять законодательство не совершенно...и новый виток совершенствования с обеих сторон...
По поводу егерей... вы знаете всех егерей? вы можете оценивать знания и профессионализм каждого? а еще и в рамках новой, более чем 30ти летней истории Украины...вы реально можете рассуждать о круге своих знакомых или лиц с которыми имели какие-то краткосрочные контакты (из числа егерей), но если у вас такой круг общения - то это ваши соответствующие выводы относительно ваших же знакомых...

Але у даному випадку на нуль це багато - вони на це не заслуговують їх максимальна оцінка один з мінусом бо до нуля ще потрібно рости!
с точки зрения математической науки: вы очевидно же путаете минус один и один с минусом, соответственно опять вынужден вас поправить: при оценке один с минусом, ноль уже сзади, значит какой то багаж знаний у тех или иных егерей все же есть... ;) может вы предвзято отнеслись к ним и поэтому умышленно и существенно занизили им оценку...
Вот уважаемый VS1975 он вроде как и поддержал ваше мнение о низком качестве егерей, но при этом поправился что это касается только тех, с кем ему довелось контактировать, не расписывался за всех, и за всю историю Украины... очевидно он более мудр в своих суждениях...

Ще раз і наперед прошу вибачення!
Этот пункт мне нравится, чувствуется что вы начинаете исправляться в плане вежливого и корректного отношения к согражданам, а так же завсегдатаям и случайным посетителям этого нашего форума и форумчанам в целом... т.е. извлекаете уроки и делаете правильные выводы из своих прежних залетов и тактических просчетов...
 

Корнилов

Снайпер
Дискусія щодо того, хто має право видавати паспорти на собак для права полювання, тягнеться дуже давно. Я не претендую на істину в останній інстанції, але, якщо не помиляюсь, таким правом наділена саме ФМСУ. Якщо я помиляюся, прошу мене виправити.
КСУ також!!!
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Дискусія щодо того, хто має право видавати паспорти на собак для права полювання, тягнеться дуже давно. Я не претендую на істину в останній інстанції, але, якщо не помиляюсь, таким правом наділена саме ФМСУ. Якщо я помиляюся, прошу мене виправити.
Колего(ги)! Ви не перший день на форумі! І так глибоко помиляєтесь!
Приділіть хвильку часу і перегляньте розділи нашого форуму!:
1676534388730.png
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
І ще, забув.
Якщо друзі, ви думаєте, що федерація кришталево чиста у цьому питанні, то ви теж дуже і дуже глибоко помиляєтесь!
У ФМСУ така ж сама ситуація, лише тарифи трішки вищі ( там такий папірчик, буде коштувати трохи більше 400 грн - вся різниця)
 

Андрей5909

Новачок
І ще, забув.
Якщо друзі, ви думаєте, що федерація кришталево чиста у цьому питанні, то ви теж дуже і дуже глибоко помиляєтесь!
У ФМСУ така ж сама ситуація, лише тарифи трішки вищі ( там такий папірчик, буде коштувати трохи більше 400 грн - вся різниця)
Ну ФМСУ там как и КСУ я понял.
Это и разводить можно и т.д.,вот и цена выше.
Но и требования выше.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Писати можна багато - інтернету не вистачить!
Я думаю, що для себе визначив в чому причина.
Поки цю тему покидаю, немає натхнення!)
P/S
Хіба хто закине якусь тему ну дуже цікав!
 

VS1975

Снайпер
І ще, забув.
Якщо друзі, ви думаєте, що федерація кришталево чиста у цьому питанні, то ви теж дуже і дуже глибоко помиляєтесь!
У ФМСУ така ж сама ситуація, лише тарифи трішки вищі ( там такий папірчик, буде коштувати трохи більше 400 грн - вся різниця)
Я ніде не говорив про " кришталеву чистоту " ФМСУ. Звичайно усі організації такого профілю мають свою зацікавленість. Щодо того, що там оформлення документів дорожче ніж в УТМР, то це я знаю.
Колего(ги)! Ви не перший день на форумі! І так глибоко помиляєтесь!
Приділіть хвильку часу і перегляньте розділи нашого форуму!:
Переглянути вкладення 810697
Дякую за нагадування. Обов'язково перечитаю.
 

Андрей5909

Новачок

Schmied

Слідопит
Колего(ги)! Ви не перший день на форумі! І так глибоко помиляєтесь!
Приділіть хвильку часу і перегляньте розділи нашого форуму!:
Переглянути вкладення 810697
Про затвердження Порядку видачі паспортів на собак мисливських порід


ПОРЯДОК
видачі паспортів на собак мисливських порід

box-sizing: inherit">


1. Загальна частина
1.1. Цей Порядок, розроблений відповідно до Закону України
"Про мисливське господарство та полювання" , Положення
про Державний комітет лісового господарства України, затвердженого
Указом Президента України від 14 серпня 2000 року N 969 , установлює процедуру видачі паспортів на собак
мисливських порід в Україні.

1.2. Паспорт на собаку мисливської породи (далі - паспорт) -
це документ, який засвідчує породність даного собаки й дає право
мисливцю, за наявності у нього інших необхідних документів,
передбачених у статті 14 Закону України "Про мисливське
господарство та полювання", використовувати собаку під
час полювання.
1.3. Допуск собаки до полювання - це відмітка в паспорті, що
дає дозвіл використовувати даного собаку під час полювання в
поточному році.
1.4. Ведення справ з питань видачі паспортів та допусків
собак до полювання здійснюється територіальними органами
виконавчої влади в галузі мисливського господарства та полювання
або осередками всеукраїнських громадських об'єднань з мисливського
собаківництва (у тому числі Федерацією мисливського собаківництва
України, за згодою) в Автономній Республіці Крим, областях, містах
Києві та Севастополі (далі - організації).

1.5. Паспорт має містити такі дані: порода, стать, кличка,
рік народження, окрас собаки, а також дані про власника (фізичну
або юридичну особу), зміну власника, його адреса, назва
організації, яка видала паспорт, місце для відмітки про допуск
собаки до полювання у поточному році та фотокартка собаки розміром
4 х 6 см (фотографується лівий бік собаки) (додаток).

2. Видача паспортів
2.1. Паспорт видається власнику собаки після досягнення
собакою десятимісячного віку і є дійсним протягом життя собаки.
2.2. Для отримання паспорта власник собаки подає організації
довідку про походження собаки або родовід, видані в установленому
порядку, та дві фотокартки собаки.

2.3. Паспорт має бути виданий в 15-денний термін з дня подачі
власником собаки документів до організації, яка його видає.
2.4. У разі якщо є сумніви щодо достовірності представлених
документів, організація здійснює їх перевірку. У цьому випадку
термін видачі паспорта подовжується до отримання організацією
відповіді, але не більше двох місяців.
box-sizing: inherit">
2.5. Паспорт завіряє своїм підписом керівник організації.
Його підпис і фотографія собаки завіряються печаткою організації.
2.6. Паспорт видається власнику собаки з відповідною
реєстрацією у книзі обліку видачі паспортів. Дані паспорта
вносяться до комп'ютерної бази.

3. У разі втрати паспорта власник собаки подає в організацію
заяву та документи згідно з пунктом 2.2 Порядку. Організація
доводить інформацію про втрату даного паспорта до відома органу
вищого рівня, який визнає втрачений паспорт недійсним.

Новий паспорт видається в установленому порядку в місячний
термін.
4. Допуск собаки до полювання у поточному році проставляється
організацією та завіряється підписом керівника і печаткою
організації.
Допуск собаки до полювання здійснюється безкоштовно.
Начальник управління мисливського
господарства і контролю М.В.Шадура

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:https://zakon.rada.gov.ua/go/z0318-04
 

Schmied

Слідопит
Модератору подякую , що дещо відкрив поле для пошуку.В вищенаведеному Порядку є конкретна відповідь ТС , щодо його питання, а саме п.2 . Все ! Крапка! А ТС окрема подяка за його "зоопарк": тут Вам і спаніелі ,і добермани. Молодець!!!! От тільки не признається в якому УТМР паспорти видають! Ну не каже, так і бути. Головне ПЕС до душі!!!!
 
Останнє редагування:
Зверху