документы на собаку

Андрей5909

Новачок
Чтобы хоть одним глазом эту процедуру увидеть! ТС! Вы в среду отпишите, что в УТМР с собакой делали?
Может хотят убедиться, что это действительно охотничий спаниель, а не двортерьер))))
Как сказал знакомый,им надо ветпаспорт,что б была прививка от бешенства действительна.
 

Андрей5909

Новачок
Может, хотят убедиться, что это действительно охотничий спаниель, а не двортерьер))))
Как сказал знакомый, им надо ветпаспорт, чтобы была прививка от бешенства действительна.
Вроде не дворняга)))
 

Вкладення

Андрей5909

Новачок
Чтобы хоть одним глазом эту процедуру увидеть! ТС! Вы в среду отпишите, что в УООР с собакой делали?
Всем хорошего времени суток)!!!
Были сегодня в УООРе)))
Смотрели собаку, типа костяк, прикус.
Взяли фото ее,данные мои.
Сказали наберут.
400грн при получении паспорта.
Как то так))
 
Останнє редагування:

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Всем хорошего времени суток)!!!
Были сегодня в УООРе)))
Смотрели собаку, типа костяк, прикус.
Взяли фото ее,данные мои.
Сказали наберут.
400грн при получении паспорта.
Как то так))
В Україні до війни і тим більше станом на сьогодні немає впровадженої-робочої законодавчої бази що стосується мисливського собаківництва!

P/S
Хіба помиляюсь? то нехай хто з колег поправить!
Вы же законник, как можно давать такие не квалифицированные советы, заведомо подталкивая, человека на нарушения действующего законодательства и других различных положений в сфере охоты и охотничьего собаководства...

А егеря таки могут иметь вопросы...собака без документов с сомнительной внешностью загоняет дичь, а потом еще кинеться на егеря...так что в процессе охраны охотничьих угодий и личной безопастности, могут ту собаку пристрелить... и ни в каком суде породность и профессионализм той собаки без единого документа никто не докажет... подумайте над сказанным...
В Україні історія не знає жодного! грамотного єгеря, котрий би володів базовим законодавством - що стосується мисливського собаківництва!


!
Модератор Форуму відповідальний за напрямок собаківництва не може давати такі поради!!!! Своїми порадами Ви просто відкриваєте дорогу двортер"єрам в угіддя!
Э как замахнулись, всех егерей на 0 умножили...не хорошо, не хорошо... как бы не пришлось публично извиниться...

Это же не первый залет, в другой теме вы прилюдно оскорбили форумчанина, правда там команда модераторов за вас вступилась, тему почистили, но извенений то не было... а здесь все егеря умножились на О, а если они все предъявят, что делать тогда...
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Э как замахнулись, всех егерей на 0 умножили...не хорошо, не хорошо... как бы не пришлось публично извиниться...
Ще раз і наперед прошу вибачення!
Але у даному випадку на нуль це багато - вони на це не заслуговують їх максимальна оцінка один з мінусом бо до нуля ще потрібно рости!
 

VS1975

Снайпер
@Altay1972
@ИНК
@VS1975
Колеги! Прошу поправти - тож в чому я помилявся?
Щодо грамотності єгерів я з Вами згоден. Також не можу говорити за всіх єгерів, але більшість з них не мають розуміння взагалі про породи мисливських собак. Говорю, згадуючи зустрічі в угіддях з " нашими " єгерями. Навіть мисливствознавець розмахував руками і кричав, що любу собаку в угіддях вони мають право застрелити. Навіть якщо ця собака має всі ознаки породності. Але знаходиться в угіддях сама, без господаря. ЗУ " Про мисливське господарство та полювання " він намагався цитувати, але у нього це не вийшло. Я його поправив, після чого він взяв у руки цей закон ( був у нього у машині ), прочитав відповідну статтю і погодився зі мною. Такі випадки далеко не поодинокі, нажаль..
Щодо видачі " Паспорта на собаку мисливської породи " УТМР - також нонсенс. Але моя собака зареєстрована у ФМСУ, і я беруся говорити тільки про ФМСУ. Хоча сам підхід до такої процедури видачі " Паспорта " мені подобається. Якщо собака дійсно мисливської породи ( що повинні підтвердити експерти - кінологи ), чому б їй не видати цей самий паспорт для права полювання ( звичайно що без права в'язки ). Але це знову породжує Шариків. У цьому плані законодавство дуже не досконале.
 

Schmied

Слідопит
Смотрели собаку, типа костяк, прикус.
Кто именно?
Щодо видачі " Паспорта на собаку мисливської породи " УТМР - також нонсенс.
Оце не був членом УТМР ніколи і бачу, що нічого не втратив....
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Оце і є рівень УТМР.
за певну кількість грошей видається "Паспорт мисливської собаки", який то скасували то не скасували то ше шось. головне гроші і фото з лівого боку 4Х6 см. були навіть типографічні бланки, а зараз на принтері херачать.

  • Фото0415.jpg
  • Фото0416.jpg
  • Фото0417.jpg
  • Фото0418.jpg
  • Фото0419.jpg
 
Зверху