Самий дешевий робочий коліматор на 12к

barabaka

Слідопит
Особисто я не ставив, але бачив не одноразово володарів таких рушниць з коліматорами на вентельованих планках. Що я можу сказати з цього приводу, на вертикальній рушниці він буде доцільний,тому що з такої рушниці робиш два постріли і планка не нагрівається,коліматор не ковзається на неї. На напівавтоматі, я вважаю буде постійно ковзатися від нагріву... Но це моя особиста думка і я її нікому не нав"язую!
Від нагріву метал розширюється. То ж планка буде сидіти ще щільніше.
 

просто_я

Мисливець
є коліматори, які передбачають встановлення на пістолети.
там свої стандарти кріплення, відмінні від Вівера/Пікатіні/Ласт.Хвоста
один з популярних називається Docter footprint/"Площина під коліматор Docter Sight"
виглядає як прямокутна площина з чотирма виступами по кутам і двома отворами з різьбою для кріплення коліматора.
таке кріплення буде нижче, але перехідники на нього з вентильованої планки рідко зустрічаються або дорогі.
 
Останнє редагування:

barabaka

Слідопит
Я дивлюсь виключно Sightmark, так як вони самі дешеві (всякі там ВОМЗ не розглядаю) і тримають 12 калібр.
Зараз не можу визначитись - брати маленький зразу на планку, чи брати великий і гратися з кріпленням.
 

просто_я

Мисливець
Та Docter чи Aimpoint далеко не "Самий дешевий робочий коліматор" .
я мав на увазі стандарти кріплення. один з них називається Docter footprint по імені цього виробника.
але, сумісні коліматори роблять багато інших виробників. дуже популярно на пістолетах.
от така площина
1618941966044.jpeg


наприклад, такий приціл ставиться на неї


так виглядає разом
 
я мав на увазі стандарти кріплення. один з них називається Docter footprint по імені цього виробника.
але, сумісні коліматори роблять багато інших виробників. дуже популярно на пістолетах.
от така площина
Переглянути вкладення 665989

наприклад, такий приціл ставиться на неї


так виглядає разом
Хочу собі таке кріплення і коліматора на Franchi affinity. Де знайти і скільки коштує цікаво?
 

barabaka

Слідопит
Я, доречі, замовив кронштейн на прицільну планку. Як приїде - куплю каліматор.
Снимок экрана 2021-04-25 в 09.05.55.png
 

Охотник77

Снайпер
Хлібом людей не корми,дай чепухою позаніматься.успіхів у наступанні на свої власні граблі))
 

просто_я

Мисливець
Він за будь-яку ціну кривий буде.
зрозуміло, що куля летить по балістичній траекторії а лазер (в ідеалі) світить вздовж осі ствола.
для початкового розуміння, де вісь ствола, а де вісь мітки коліматора, цей патрон холодної пристрілки за 100+ грн. може згодитись.
 

barabaka

Слідопит
зрозуміло, що куля летить по балістичній траекторії а лазер (в ідеалі) світить вздовж осі ствола.
для початкового розуміння, де вісь ствола, а де вісь коліматора цей патрон холодної пристрілки за 100+ грн. може згодитись.
Не буде він світити по осі ствола.
 

просто_я

Мисливець
Не буде він світити по осі ствола.
я це перевірю.
зафіксую ствол, гляну оком куди направлена вісь ствола.
потім перевірю, чи туди світить цей патрон холодної пристрілки.

мати якийсь вимірювальний інструмент для розуміння ситуації завжди корисно.
інакше можна просадити купу патронів по 20 грн. кожен і отримати незрозумілі результати.

Про коліматор на мисливській гладкоствольній зброї
технічний прогрес - я сам спробую і зроблю висновки, чи корисно це саме мені.
ми ж не їдемо на полювання на конику з мушкетом дотепер, а використовуємо нові технології?
 

barabaka

Слідопит
я це перевірю.
зафіксую ствол, гляну оком куди направлена вісь ствола.
потім перевірю, чи туди світить цей патрон холодної пристрілки.

мати якийсь вимірювальний інструмент для розуміння ситуації завжди корисно.
інакше можна просадити купу патронів по 20 грн. кожен і отримати незрозумілі результати.
Так до Вас перевірили вже. Є купа відео на ютубі. Воно світить куди попало, тільки не туди, куди треба. При чому кожен раз як його вставиш/витягнеш - по-різному.
 

Охотник77

Снайпер
Там ще і вкладуваться треба однаково щоб був результат. А на охоті так неполучиться) хай пробує,свої граблі рідніші))
 
Зверху