Самий дешевий робочий коліматор на 12к

dr.Alexandr

Новачок
Він не те що не самий дешевий. Там ціна просто космос. За ці гроші можна купити приціли топових виробників (еотек, триджікон, доктер і т.д)
І як ним стріляти кулею - не ясно.
Не такий вже і космос. Якісні вироби дешевими не бувають. Можите купити дешевий, але потім не нарікайте на низьку якість та довговічність.
А він і не для кулі, а для шроту та картечі. Чим частіше користується мисливець: картками по перу та пушному чи ліцензією на копитних?
В кільце краще і швидше ловити ціль, крім того воно показує приблизний діаметр осипу шроту.
Бажаєте стріляти кулями по копитним на дальні дистанції - ставте краще оптичний приціл.
 

barabaka

Слідопит
Не такий вже і космос. Якісні вироби дешевими не бувають. Можите купити дешевий, але потім не нарікайте на низьку якість та довговічність.
А він і не для кулі, а для шроту та картечі. Чим частіше користується мисливець: картками по перу та пушному чи ліцензією на копитних?
В кільце краще і швидше ловити ціль, крім того воно показує приблизний діаметр осипу шроту.
Бажаєте стріляти кулями по копитним на дальні дистанції - ставте краще оптичний приціл.
До чого тут дешеві? Я навів приклад не дешевих брендів за ці гроші. І які можна використовувати і з кулею, і з дробом.
 

просто_я

Мисливець
корисні речі розказують (якщо рекламу відкинути):
Як правильно поставити коліматорний приціл на рушницю. Збройова Школа №120

 
Останнє редагування:

barabaka

Слідопит
Поставив коліматор на прицільну планку. Не пристрілював взагалі. Закріпив рушницю вдома перед вікном і подивився куди цілитьcя мушка (як би я цілився без коліматора). Закріпив коліматор і навів прицільну марку туди само. От і вся пристрілка.
Але цей спосіб діє, якщо ви знаєте, що кулі летять туди, куди треба. Власне я користуюсь DDuplex Monolit.
Якщо куля "гуляє", то, звичайно, потрібна пристрілка на бумазі.
 

huntumy

Зброяр
На нарізному наводив по каналу ствола. Вже другий сезон знімаю і ставлю на теж саме місце роблю контрольний постріл на 60-70м.
 
Зверху