Самий дешевий робочий коліматор на 12к

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Я вчора коліматор на 22ЛР ставив, оптика то добре, але вже якось трохи приїлась))). Так вчора з мілкашки + коліматор(закритого типу) постріляв на 50 метрів, навіть навскидку швидка та динамічна стрільба. Сподобалось, хоча сам я люблю потсріляти щоб вдумчиво повицілюватись на більші дистанції.
 

huntumy

Зброяр
Це вже кому як подобається.
Групу як з оптикою зібрати не вийде, але ж у коліматора трохи інші функції і є свої як пріоритети так і мінуси.
Із мінусів це пристрілка якщо немає станка, стрільба при поганому освітленні і дощ.
 
Коліматор дуже зручна річ. Для загонного полювання просто мега драйв. Дуже зручно стріляти звіра в лісі на будь-якій дистанції незалежно від швидкості бігу. Особливо ще нічого не промазав з коліматором. Все що стріляв все добув. Скидав загонник, це не те. Все рівно обзор не той. Для мене це дуже критично. Не відчуваєш дистанції, бувало звір проскакує а ти навіть в оптику його не знайшов.
Товариш з вальтером на нео12 полює третій рік. У нього проблеми з зором. Каже дуже що зручно.
Який у вас коліматор? Яка рушниця? Як встановлений?
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Це вже кому як подобається.
Групу як з оптикою зібрати не вийде, але ж у коліматора трохи інші функції і є свої як пріоритети так і мінуси.
Із мінусів це пристрілка якщо немає станка, стрільба при поганому освітленні і дощ.
Так я про те й писав, що коліматор то більш для динамічної та швидкісної стрільби, для плінка. З оптокою то все інше.
 

Михайло1992

Мисливець
може хтось користувався ось таким якщо так то які відгуки. буду вдячний за інформацію
дякую.
 

Вкладення

barabaka

Слідопит
Redring Gen2
Він не самий дешевий, але має багато переваг.
Він не те що не самий дешевий. Там ціна просто космос. За ці гроші можна купити приціли топових виробників (еотек, триджікон, доктер і т.д)
І як ним стріляти кулею - не ясно.
 

Vadim1721vadim

Снайпер
два года пользуюсь таким купленным тут на форуме буду брать ещё один под второе ружьё на Китайской торговой площадке.цена как по мне бюджетная в Китае 60 $ с доставкой у нас можно найти за 2000 грн.дешевле наверное только "русак"
 

barabaka

Слідопит
Користувався в сильний туман. Ніяких проблем. В дощ поки що не попадав.
Сніг, дасть Бог, в цьому році побачимо )))
 

Vadim1721vadim

Снайпер
і як воно з відкритим колліматором в погану погоду?
у Vector Optics дійсно гарні пропозиції
я холодной пристрелкой вообще почти ночью коллиматор настраивал днём лазер плохо видно а тут есть зелёная подсветка.в плохую погоду главное цель видеть.
 

просто_я

Мисливець
мене всі налякали тим, що у "відкритого" колліматора на те місце, звідки світить лазер, може сісти крапля води або сніжинка і тоді прицільна марка зникає а забрати ту краплю води в полі складно.
а от у закритого це місце захищене (воно всередині) а скло можна чимось (пальцем:) ) без проблем протерти
зате, через відкритий, як на мене, краще огляд..
от і цікаво, чи відкритий придатний до використання в погану погоду
 

huntumy

Зброяр
мене всі налякали тим, що у "відкритого" колліматора на те місце, звідки світить лазер, може сісти крапля води або сніжинка і тоді прицільна марка зникає а забрати ту краплю води в полі складно.
Дійсно, коли вода потрапляє туди все розмите. Суха серветка і все чисто. Скло коліматора часто покривається конденсатом. Якщо брати закритий то вже краще загонник.
 

просто_я

Мисливець
я поки так:
IMG_3752.jpg
треба купити за 60$ і зробити висновки самому))
до речі, є ж всякі засоби які усувають конденсат на окулярах - можна їх спробувати
 

Вкладення

Останнє редагування:
Зверху