Самий дешевий робочий коліматор на 12к

Андрій 13

Новачок
Вставлю своіх 5 копійок. Купив собі такий як зображений в 11 пості. Ще не стріляв з ним. Але він мае дві марки червону і зелену. Я путаю кольори в такій книжці де купа крапок і вних вписані цифри і трикутники так от червону марку на прицілі я гублю на фоні неба а зелену ні. Я веду до того що в сайтмарку тільки червона марка.
 

barabaka

Слідопит
Ну я замовив що дешевше)) Але вони пишуть, що ставиться на комбіновану зброю.
Delta Optical MiniDot II
Вже готовий був купити Sightmark Mini Shot A-Spec M1, але там виникло питання по температурним режимам. І продавець нічого не відповів.

Снимок экрана 2021-07-20 в 09.56.36.png
 

barabaka

Слідопит
Але волію Zeiss,Kahles,Swarovski,Aimpoint ,Steiner це дорожче але річ на роки таку оптику навіть в німетчині продають з рук в руки і вона ніколи не підведе хоча на теперішній час всі фірми борються за клієнта але такі гарантії на 15 років як дають німці ніхто не дає подивіться в ютубі Zeiss Optikal є відео як оптика Zeiss тестується на виробнитстві люди думають чомусь що платять за марку ні платять за якість!
Краще - ворог хорошого. Ми ж не говорим про якийсь Vector Optics.
Проблеми нема купити який-небудь Доктер, чи Аімпоінт. Проблема в тому, що якщо воно не "зайде", то потім, при продажі вже б/у, втратити 20%-30% від 3500 - це одне, а від 15000 - трошки інше.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Доброго дня. Есть ли пользователи и отзывы по коллиматору ВОМЗ Пилад PFO 1x25? Привлекает крепление прямо на прицельную планку и энергонезависимость. А напрягает отсутствие информации о нем в сети. Подскажете что-нибудь или не связываться с ним?
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
І що він Вам обійшовся, якщо не секрет.
Я собі ось такий взяв(фото), сьогодні з 20-го калібру 50 пострілів підряд влупив, поки все добре.
Колись такий товаришу подарували на 22лр, але він його вже декілька сезонів на 12-му калібрі використовує, все добре.
 

Вкладення

barabaka

Слідопит
І що він Вам обійшовся, якщо не секрет.
Я собі ось такий взяв(фото), сьогодні з 20-го калібру 50 пострілів підряд влупив, поки все добре.
Колись такий товаришу подарували на 22лр, але він його вже декілька сезонів на 12-му калібрі використовує, все добре.
Не секрет. Біля 500 злотих. 400 сам коліматор і 100 за кріплення на прицільну планку. На наші - біля 3500 за все.
 

barabaka

Слідопит
Доречі, кому треба ось така китайська радість - можу подарувати.
IMG_2158.jpeg
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Та сама планка вівера чи перехідник з ласти на вівер?
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Ні, встановлював під свій зріст(186), для мене самий раз, зручно і вскидаю швидко. Вже на сьогодні за 70 потсрілів, куди прицільну марку наводжу туди й попадає. А те що високувато здається, так поправками все регулюється.
 

huntumy

Зброяр
на сьогодні за 70 потсрілів, куди прицільну марку наводжу туди й попадає.
Коліматор дуже зручна річ. Для загонного полювання просто мега драйв. Дуже зручно стріляти звіра в лісі на будь-якій дистанції незалежно від швидкості бігу. Особливо ще нічого не промазав з коліматором. Все що стріляв все добув. Скидав загонник, це не те. Все рівно обзор не той. Для мене це дуже критично. Не відчуваєш дистанції, бувало звір проскакує а ти навіть в оптику його не знайшов.
Товариш з вальтером на нео12 полює третій рік. У нього проблеми з зором. Каже дуже що зручно.
 
Зверху