"Резерв" у темах продажу "За" та "Проти"

Тема у розділі 'Помилки і збої в роботі', створена користувачем NORD_10, 21 вер 2018.

1. SERG75

SERG75 Мисливець

Перепрошую, я не вірно Вас зрозмів. В данному випадку, на мій розсуд, порядні відносини між продавцем і покупцем.

kef, Stanislav Fursa, Корнилов та ще 1-му подобається це.
  2. Safari
  3. Russ

Russ Мисливець

Всі проблеми з резервом можуть вирішитись аукціоном. Там правила жорсткіші і продавець має набагато більше зобов"язань. Та і адмін з модерами мають право на покарання нерадивих продавців і покупців.

4. Stanislav Fursa

Stanislav Fursa Слідопит

Нічого страшного, буває..;)
    Так що все добре!

SERG75, Корнилов та kef подобається це.
  5. SERG75

SERG75 Мисливець

Так само як і покупець, зробивши ставку, вже не напише "ставку знімаю, з товаром не пов"язано"

Russ подобається це.
  6. Russ

Russ Мисливець

Згоден, не буде безтолкових резервів (на всяк випадок) і продаватись по телефону не буде. Та і при бажанні, буде відсоток капати на розвиток форуму або благодійність.

SERG75 подобається це.
  7. NORD_10

NORD_10 ветеран форуму надійна команда

ммм. вірите в таке явище в нашій державі???

сєрьога, Konrad, Корнилов та ще 1-му подобається це.
  8. KFoR

KFoR Зброяр

Ну потім дфс зацікавиться що це за діяльність

Konrad подобається це.
  9. Russ

Russ Мисливець

А ви добровільно приймете правила аукціону))) Та це не обов"язково, просто аук. дисциплінує.

10. Russ

Russ Мисливець

Не смішіть.)) Справа не в грошах, я про саму ідею, як позбутись безтолкових резервів.

kef та SERG75 подобається це.
  11. Trigal

Trigal Снайпер

Как по мне - никакой проблемы с резервистами вообще нет. Если человек подаёт объявление о продаже - он просто информирует читателей о своем намерении продать принадлежащую ему вещь. И пока он не получил задаток или не пообещал кому-либо придержать для него товар, как для потенциального покупателя - он никому ничего не должен. На том простом основании, что согласно законов Украины о праве собственности, данная вещь принадлежит ему и никто кроме него никаких прав на эту вещь не имеет. Он вправе снять товар с продажи, продать, подарить, выкинуть и прочее... Не говоря уже о том, что он имеет абсолютное право самостоятельно решить, кому именно продать СВОЮ вещь. Ну а Законы Украины по-любому имеют приоритет над правилами каких бы то ни было форумов.

Oleger, сєрьога, Konrad та 3 іншим подобається це.
  12. SERG75

SERG75 Мисливець

Як на мене, то згоден з Вами на 100%. Але реалізувати це на форумі коштує трохи грошей. І друге питання, кому це потрібно?

13. SERG75

SERG75 Мисливець

Сейчас Вам начнут рассказывать про правила, что если не подходят то досвиданье и.т.д (см. посты выше)

север подобається це.
  14. SERG75

SERG75 Мисливець

Так це ж офіційний форум УТМР, податки повинні сплачуватись

15. kef

kef Зброяр

Так можна зайти в глухий кут.Я вже писав про юридичну сторону купівлі -продажу.То є цивільно -правові відносини.між продавцем та покупцем. А гарантом даного дійства виступає торгівельна сітка та дозвільна система.
    Не має закону про зброю,який би вніс коретиву відповідальності між сторонами умови договору купівлі-продажу.
    Ризик є завжди.тому що не має заключення експерта по зброї.чи там вносилися зміни чи ні.і т.д..і.т.п....Хто в курсі цього всього той мене зрозуміє.
    Це є цивільно правові відносини !
    І за шахрайство на відповідності заявленого предмету ще ніхто під кримінал не потрапив.Будь то рушниці чи авто.

NORD_10 подобається це.
  16. Trigal

Trigal Снайпер

То есть, если я подал объявление о продаже вещи - эта вещь мне уже не принадлежит?)) Она стала народным достоянием?)
    Тут еще момент присутствует: "битвы резервистов" случаются обычно в тех случаях, когда цена ниже рыночной. А по такой цене товар выставляют когда очень срочно нужны деньги и ждать некогда (например в больницу кто-то попал). И что, надо ждать, пока почешется резервист, что бы потерять реального покупателя?

POMAH-Lviv, Konrad та SERG75 подобається це.
  17. SERG75

SERG75 Мисливець

Я бы сказал битвы барыг за возможность "прикурить" пару копеек

18. kef

kef Зброяр

Хлопці.? Якщо не таємниця,що Ви курите ?

Корнилов, Konrad, tyrist 1945 та ще 1-му подобається це.
  19. NORD_10

NORD_10 ветеран форуму надійна команда

судячи з деякий дописів та заключень - волосню з піськи старої повії... ту шо ближче до дупи - краще проймає...

ТАР, Konrad, kef та 2 іншим подобається це.
  20. SERG75

SERG75 Мисливець

Чесно кажучи, не думав що ви до такого опустіться, мабуть вам краще знати яка волосня проймає

21. Mykola STARyy

Mykola STARyy Снайпер

Гарантії у відносинах щодо купівлі- продажу регулює стаття 571 Цивільного Кодексу. Єдиною гарантією яка тягне за собою відповідальність і продавця і покупця є письмовий договір завдатку.

http://radnuk.info/komentar/chky/ch...-pozd1/143-tsk-glava49/2278--571--------.html
    В правилх форуму записано:
    "6.2 Все действия по подразделу продажа/покупка посетители форума проводят по собственному разумению, выполняя Правила форума и соблюдая действующее законодательство Украины."
    Якщо між ними є конфлікт, приорітет має законодавство.

П.с. Як поступити коли резерв поставив користувач в ігнорі?

Корнилов, Konrad та Trigal подобається це.

Поділитися цією сторінкою