"Резерв" у темах продажу "За" та "Проти"

KFoR

Зброяр
Шановні, ще раз перерошую, але все ж таки хочу почути, ЧОМУ ЗРАЗУ не зателефонувати продавцеві і не
домовитись на смотрини?
А правила форуму для кого написані? Ну побачив я тему в 2 ночі, мені дзвонити одразу?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
ЧОМУ ЗРАЗУ не зателефонувати продавцеві і не
домовитись на смотрини
бо ціную свій час і час продавця, щоб не теревенити впусту! мені навіть якщо авто на авторіа подобається, я пишу смс щоб запитати крайню ціну, а потім якщо вона мене влаштовує - телефоную і предметно домовляюсь, а не телефоную щоб послухати про "не битий не крашений" і "ковролін в гаражі"
 

SERG75

Мисливець
бо ціную свій час і час продавця, щоб не теревенити впусту! мені навіть якщо авто на авторіа подобається, я пишу смс щоб запитати крайню ціну, а потім якщо вона мене влаштовує - телефоную і предметно домовляюсь, а не телефоную щоб послухати про "не битий не крашений" і "ковролін в гаражі"
..а впусту теревенити і не треба. Дзвонити треба з конкретною пропозицею або питаннями. Що для Вас, у даному випадку, вирішує 12 годин? Доречі, на авториа, продав шість автівок (не автоперекуп, власні) жодного разу не приходили СМС про крайню ціну. Якщо б приходили- не відповідав.
 

KFoR

Зброяр
А що зміниться, якщо я побачив тему о 19.00, зателефонував і домовився на оглядини?
Тодні не користуйтеся данними ресурсом(сс, олх в поміч), тут є свої правила. такий продавець просто піде в баню
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
на авториа, продав шість автівок.
ну продасте хоча б з моє, тоді зрозумієте, що таке їзда по вухах, одна й та ж.
Якщо б приходили- не відповідав
ваше право, але смс такий же спосіб зв"язку. якщо людина на нього не реагує - то вона не хоче продати машину чи інший товар. коли ціна умовно 5000, то я не хочу чути яка класна та машина, то я сам побачу при огляді, але я знатиму крайню ціну, і якщо вона мені прийнятна, а саме авто таке як в описі та на фото - я далі не торгуюсь. всім зберігає нерви та час.
так і з рушницями - там казок ще більше.
 

ТАР

Снайпер
..а впусту теревенити і не треба. Дзвонити треба з конкретною пропозицею або питаннями. Що для Вас, у даному випадку, вирішує 12 годин? Доречі, на авториа, продав шість автівок (не автоперекуп, власні) жодного разу не приходили СМС про крайню ціну. Якщо б приходили- не відповідав.
А Вам як подобалось коли звонять 30 разів на день і ні одного конкретного покупця? А тут на форумі навпаки, резерв- це вже ймовірний покупець, який вже зацікавлений вашим товаром за Вашу ціну.
 

SERG75

Мисливець
Тодні не користуйтеся данними ресурсом(сс, олх в поміч), тут є свої правила. такий продавець просто піде в баню
На данному ресурсі я нічого не продаю, просто цікавлюсь попитом і пропозиціями. Просто цікаво, під кого писані правила.
 

SERG75

Мисливець
ну продасте хоча б з моє, тоді зрозумієте, що таке їзда по вухах, одна й та ж. зна
я не знаю скільки і чого Ви продали, але з свого досвіду знаю, що по вухах їздить продавець а не покупець.

ваше право, але смс такий же спосіб зв"язку. якщо людина на нього не реагує - то вона не хоче продати машину чи інший товар. коли ціна умовно 5000, то я не хочу чути яка класна та машина, то я сам побачу при огляді, але я знатиму крайню ціну, і якщо вона мені прийнятна, а саме авто таке як в описі та на фото - я далі не торгуюсь. всім зберігає нерви та час.
так і з рушницями - там казок ще більше.
Ціну на авто завжди ставив адекватну, торговався тільки біля автівки. Остання продалась весною за чотири дні
 

Mykola STARyy

Снайпер
А я в цьому питанні солідарний з Фандоріним: "Залишаю за собою право відмовити певним покупцям (резервістам)".
Фразу "резерв до вияснення" взагалі не сприймаю. Спочатку виясняй а потім резервуй! Є на форумі любителі резервувати все підряд, а потім пропадати.
 

SERG75

Мисливець
А Вам як подобалось коли звонять 30 разів на день і ні одного конкретного покупця? А тут на форумі навпаки, резерв- це вже ймовірний покупець, який вже зацікавлений вашим товаром за Вашу ціну.
Ось тут з Вами не згоден. У кожній другій темі, резерв знімається по причинах не пов"язаних з товаром чи продавцем. ТОДІ ЧОМУ?
 

SERG75

Мисливець
А Вам як подобалось коли звонять 30 разів на день і ні одного конкретного покупця? А тут на форумі навпаки, резерв- це вже ймовірний покупець, який вже зацікавлений вашим товаром за Вашу ціну.
Що до 30разів на день, то така доля продавця. Торговля то тяжка праця. Маю 20-ти річний досвід гуртової торгівлі.
 

SERG75

Мисливець
Трактором збило доки до банкомата біг гроші переводити,а вони були останні або на рушницю або на ліки.
Мабуть смішно? Доведіть це продавцю, який сподівався на цього, збитого трактором, і відмовив реальному покупцеві
 

ТАР

Снайпер
Мабуть смішно? Доведіть це продавцю, який сподівався на цього, збитого трактором, і відмовив реальному покупцеві
Це форум, не олх.
Буде перший резервіст- збитий трактором.
Другий резервіст- Ваш реальний покупець. Які по черзі згідно правил поставили резерв! З Пов.
 

SERG75

Мисливець
Це форум, не олх.
Буде перший резервіст- збитий трактором.
Другий резервіст- Ваш реальний покупець. Які по черзі згідно правил поставили резерв! З Пов.
Все ж таки, хотілося б почути хоча б одну обставину по якій може знятися резерв по причинах не пов"язаних з товаром чи продавцем.
Якщо не вигадаєте, я допоможу
 
Зверху