"Резерв" у темах продажу "За" та "Проти"

Тема у розділі 'Помилки і збої в роботі', створена користувачем NORD_10, 21 вер 2018.

Rouges
  1. KFoR

KFoR Зброяр

А правила форуму для кого написані? Ну побачив я тему в 2 ночі, мені дзвонити одразу?

Ohotnik47, Konrad, Корнилов та 4 іншим подобається це.
  2. Safari
  3. NORD_10

NORD_10 ветеран форуму надійна команда

бо ціную свій час і час продавця, щоб не теревенити впусту! мені навіть якщо авто на авторіа подобається, я пишу смс щоб запитати крайню ціну, а потім якщо вона мене влаштовує - телефоную і предметно домовляюсь, а не телефоную щоб послухати про "не битий не крашений" і "ковролін в гаражі"

Konrad, Корнилов, Monya та 2 іншим подобається це.
  4. SERG75

SERG75 Мисливець

А що зміниться, якщо я побачив тему о 19.00, зателефонував і домовився на оглядини?

ИНК подобається це.
  5. SERG75

SERG75 Мисливець

..а впусту теревенити і не треба. Дзвонити треба з конкретною пропозицею або питаннями. Що для Вас, у даному випадку, вирішує 12 годин? Доречі, на авториа, продав шість автівок (не автоперекуп, власні) жодного разу не приходили СМС про крайню ціну. Якщо б приходили- не відповідав.

6. KFoR

KFoR Зброяр

Тодні не користуйтеся данними ресурсом(сс, олх в поміч), тут є свої правила. такий продавець просто піде в баню

Konrad та Корнилов подобається це.
  7. NORD_10

NORD_10 ветеран форуму надійна команда

ну продасте хоча б з моє, тоді зрозумієте, що таке їзда по вухах, одна й та ж.
    ваше право, але смс такий же спосіб зв"язку. якщо людина на нього не реагує - то вона не хоче продати машину чи інший товар. коли ціна умовно 5000, то я не хочу чути яка класна та машина, то я сам побачу при огляді, але я знатиму крайню ціну, і якщо вона мені прийнятна, а саме авто таке як в описі та на фото - я далі не торгуюсь. всім зберігає нерви та час.
    так і з рушницями - там казок ще більше.

Konrad подобається це.
  8. ТАР

ТАР Снайпер

А Вам як подобалось коли звонять 30 разів на день і ні одного конкретного покупця? А тут на форумі навпаки, резерв- це вже ймовірний покупець, який вже зацікавлений вашим товаром за Вашу ціну.

север, Ohotnik47, Konrad та 5 іншим подобається це.
  9. tyrist 1945

tyrist 1945 Тигр

Якось так...

ТАР, Stanislav Fursa та Корнилов подобається це.
  10. SERG75

SERG75 Мисливець

На данному ресурсі я нічого не продаю, просто цікавлюсь попитом і пропозиціями. Просто цікаво, під кого писані правила.

11. SERG75

SERG75 Мисливець

Ціну на авто завжди ставив адекватну, торговався тільки біля автівки. Остання продалась весною за чотири дні

12. Mykola STARyy

Mykola STARyy Снайпер

А я в цьому питанні солідарний з Фандоріним: "Залишаю за собою право відмовити певним покупцям (резервістам)".
    Фразу "резерв до вияснення" взагалі не сприймаю. Спочатку виясняй а потім резервуй! Є на форумі любителі резервувати все підряд, а потім пропадати.

ПИЛЬНУЙ, Lapa1, Ohotnik47 та 4 іншим подобається це.
  13. SERG75

SERG75 Мисливець

Ось тут з Вами не згоден. У кожній другій темі, резерв знімається по причинах не пов"язаних з товаром чи продавцем. ТОДІ ЧОМУ?

14. SERG75

SERG75 Мисливець

Що до 30разів на день, то така доля продавця. Торговля то тяжка праця. Маю 20-ти річний досвід гуртової торгівлі.

15. ТАР

ТАР Снайпер

Форс мажорні обставини.

16. SERG75

SERG75 Мисливець

....Наприклад

17. ТАР

ТАР Снайпер

Трактором збило доки до банкомата біг гроші переводити,а вони були останні або на рушницю або на ліки.

Lapa1, Корнилов, krushinski00 та 2 іншим подобається це.
  18. CheshireCat

CheshireCat Мисливець

Це так тракторів не напасешся...

Konrad та ТАР подобається це.
  19. SERG75

SERG75 Мисливець

Мабуть смішно? Доведіть це продавцю, який сподівався на цього, збитого трактором, і відмовив реальному покупцеві

20. ТАР

ТАР Снайпер

Це форум, не олх.
    Буде перший резервіст- збитий трактором.
    Другий резервіст- Ваш реальний покупець. Які по черзі згідно правил поставили резерв! З Пов.

север, Konrad, SERG75 та 3 іншим подобається це.
  21. SERG75

SERG75 Мисливець

Все ж таки, хотілося б почути хоча б одну обставину по якій може знятися резерв по причинах не пов"язаних з товаром чи продавцем.
    Якщо не вигадаєте, я допоможу

Поділитися цією сторінкою