"Резерв" у темах продажу "За" та "Проти"

SERG75

Мисливець
Трішки поправлю Вас, я поставив "Резерв" у власника теми, більш ніде не писав "Резерви", тільки у нього в темі, потім ми зіздвонились на оглядини і до нього ж поїхав на Київ, так як продавець не з мого міста, (по тому і написав, що поїхав на оглядини в друге місто) там же ми зустрілись, оглянув, поговорили і згідно правил через дозвільну придбав рушницю.
Так що я не робив такого, щоб одного ігнорувати, а в другого дивитись зброю, я з одним домовився і з ним же зустрівся.
Перепрошую, я не вірно Вас зрозмів. В данному випадку, на мій розсуд, порядні відносини між продавцем і покупцем.
 

Russ

Мисливець
Всі проблеми з резервом можуть вирішитись аукціоном. Там правила жорсткіші і продавець має набагато більше зобов"язань. Та і адмін з модерами мають право на покарання нерадивих продавців і покупців.
 

Russ

Мисливець
Згоден, не буде безтолкових резервів (на всяк випадок) і продаватись по телефону не буде. Та і при бажанні, буде відсоток капати на розвиток форуму або благодійність.
 

Russ

Мисливець
А ви добровільно приймете правила аукціону))) Та це не обов"язково, просто аук. дисциплінує.
 

Trigal

Снайпер
Как по мне - никакой проблемы с резервистами вообще нет. Если человек подаёт объявление о продаже - он просто информирует читателей о своем намерении продать принадлежащую ему вещь. И пока он не получил задаток или не пообещал кому-либо придержать для него товар, как для потенциального покупателя - он никому ничего не должен. На том простом основании, что согласно законов Украины о праве собственности, данная вещь принадлежит ему и никто кроме него никаких прав на эту вещь не имеет. Он вправе снять товар с продажи, продать, подарить, выкинуть и прочее... Не говоря уже о том, что он имеет абсолютное право самостоятельно решить, кому именно продать СВОЮ вещь. Ну а Законы Украины по-любому имеют приоритет над правилами каких бы то ни было форумов.
 

SERG75

Мисливець
Как по мне - никакой проблемы с резервистами вообще нет. Если человек подаёт объявление о продаже - он просто информирует читателей о своем намерении продать принадлежащую ему вещь. И пока он не получил задаток или не пообещал кому-либо придержать для него товар, как для потенциального покупателя - он никому ничего не должен. На том простом основании, что согласно законов Украины о праве собственности, данная вещь принадлежит ему и никто кроме него никаких прав на эту вещь не имеет. Он вправе снять товар с продажи, продать, подарить, выкинуть и прочее... Не говоря уже о том, что он имеет абсолютное право самостоятельно решить, кому именно продать СВОЮ вещь. Ну а Законы Украины по-любому имеют приоритет над правилами каких бы то ни было форумов.
Сейчас Вам начнут рассказывать про правила, что если не подходят то досвиданье и.т.д (см. посты выше)
 

kef

Зброяр
Так можна зайти в глухий кут.Я вже писав про юридичну сторону купівлі -продажу.То є цивільно -правові відносини.між продавцем та покупцем. А гарантом даного дійства виступає торгівельна сітка та дозвільна система.
Не має закону про зброю,який би вніс коретиву відповідальності між сторонами умови договору купівлі-продажу.
Ризик є завжди.тому що не має заключення експерта по зброї.чи там вносилися зміни чи ні.і т.д..і.т.п....Хто в курсі цього всього той мене зрозуміє.
Це є цивільно правові відносини !
І за шахрайство на відповідності заявленого предмету ще ніхто під кримінал не потрапив.Будь то рушниці чи авто.
 

Trigal

Снайпер
Сейчас Вам начнут рассказывать про правила, что если не подходят то досвиданье и.т.д (см. посты выше)
То есть, если я подал объявление о продаже вещи - эта вещь мне уже не принадлежит?)) Она стала народным достоянием?)
Тут еще момент присутствует: "битвы резервистов" случаются обычно в тех случаях, когда цена ниже рыночной. А по такой цене товар выставляют когда очень срочно нужны деньги и ждать некогда (например в больницу кто-то попал). И что, надо ждать, пока почешется резервист, что бы потерять реального покупателя?
 

Mykola STARyy

Снайпер
Гарантії у відносинах щодо купівлі- продажу регулює стаття 571 Цивільного Кодексу. Єдиною гарантією яка тягне за собою відповідальність і продавця і покупця є письмовий договір завдатку.

http://radnuk.info/komentar/chky/ch...-pozd1/143-tsk-glava49/2278--571--------.html
В правилх форуму записано:
"6.2 Все действия по подразделу продажа/покупка посетители форума проводят по собственному разумению, выполняя Правила форума и соблюдая действующее законодательство Украины."
Якщо між ними є конфлікт, приорітет має законодавство.

П.с. Як поступити коли резерв поставив користувач в ігнорі?
 
Зверху