"Резерв" у темах продажу "За" та "Проти"

Тема у розділі 'Помилки і збої в роботі', створена користувачем NORD_10, 21 вер 2018.

 1. ТАР

  ТАР Снайпер

  Давайте свою обставину.
   
 2. Safari
 3. SERG75

  SERG75 Мисливець

  Моя обставина наступна: на цьому форумі, відсотків 50, а то і більше активних користувачів- перекупи. Резерв, тобто 12 годин, треба щоб знайти покупця зі
  своїх клієнтів на дану рушницю. Звісно не задарма. Якщо таких нема, резерв знімається.
  Наразі, велике дякую всім співрозмовникам, переконливих доводів що до сенсу "резерва" я для себе не почув. Нажаль змушений на сьогодні закінчити
  діалог.
  З Повагою до всіх Сергій.
  П. С. Якщо випадково когось образив, зазделегідь перепрошую.
  Добраніч
   
  VKOZSDS, Lapa1, krushinski00 та ще 1-му подобається це.
 4. KFoR

  KFoR Зброяр

  Мені одному попахує "НИВАщиною" перекупи, бариги, форум утмр...
   
  Останнє редагування: 22 вер 2018
  Корнилов, ATIS та Konrad подобається це.
 5. Konrad

  Konrad Мисливець

  Так розумiю, дана тема була написана пiсля якогось певного випадку (мабуть з продажем рушницi якоiсь поп'язаним).
  Резерв вважаю потрiбним, оскiльки часто, як вище описано, резервiст - це майже 100% покупець. Випадки рiзнi бувають, не завжди виходить подзвонити (оопершiй ночi не кожен зрозумiти зможе, якщо по об'явi подзвонити), та i не всi телефон свiй вказують...
  А для несерйозних резервiстiв мабуть доречним буде певний чорний список, ну i бан, само собою )
   
  Федчук подобається це.
 6. Федчук

  Федчук Мисливець

  Резерв нужен, а если продавцу позвонили то он сам ставит резерв по телефону, или как-то так. А с пропавшими резервистами нужно поступать по правилам форума.
   
  север, Konrad та Корнилов подобається це.
 7. ura83

  ura83 Слідопит


  О!!! Авторіа це цікава тема , повірте не знаю скільки ви продали, думаю я продав не набагато менше… (можливо трішки менше – но не набагато ЧЕСНО ).

  На рахунок СМС – при продажі – авто ніколи на них не відповідаю., є такі "прикалісти" що допустимо хочуть придбати автомобіль у районі як ви кажете 5 000 У.О , а пишуть СМС –« передзвоніть мені будь ласка» ….. ітд ітп. Тобто особисто я ціни по телефону ніколи не скидаю - приходь дивись і на місці будемо балакати. Просто вказую що торг присутній.

  На рахунок того - що їздять по вухах то у продажі будь якого товару ця «їзда» присутня., і щоб не слухати, що не фарбована, не пили, не курили і щойно з п’єца і без капіталовкладень - обираю простий спосіб допустимо у одному місті обираю декілька варіантів – трачу день і особисто без всякої «їзди» - по вухах їх оглядаю. Це саме напевне кожен з нас робить і у випадку зброї

  «я далі не торгуюсь» - ну це не вірно, як то кажуть торг завжди присутній, а не торгуються хіба що у автосалоні. ТОРГ - багато залежить від продавця (тобто перекуп – завжди має якийсь зазор – і більше відносно того зазору він тобі практично ніколи ціну не спустить, а простий дядько роботяга – коли помахаєш перед очима як то кажуть «долярами » - «очі сі світять і зразу тиск і ціна спадає.». ).  На рахунок за чи проти – я звичайно за, але людський фактор ніхто не відміняв (кожен з нас хоче дешево купити і дорого продати), так що нюанси в залежності від продавця можуть бути і будуть у любому випадку.

  Але як тут правильно підмітили існують правила і подобається чи ні ну їх потрібно намагатися виконувати., а за виконанням повинні слідкувати модератори.
   
  Konrad подобається це.
 8. Mykola STARyy

  Mykola STARyy Снайпер

  А що таке НИВАщина? Може і мені попахує а й я не знаю.
  Я розумію "резерв" таким чином: мені підходить товар, влаштовує ціна, потрібен час для узгодженння технічних деталей - спосіб оплати і доставки, відповідність якості, при потребі огляд.
  Друге: покупець просить, а надає резерв продавець. Поки я нікому нічого не обіцяв, я вважаю себе вільним від всяких зобов'язань.
  І третє, якщо зняття резерву не звязане з товаром і продавцем, значить воно звязане з покупцем - недобросовісним резервістом.
   
  "doc", Корнилов, SERG75 та 4 іншим подобається це.
 9. CheshireCat

  CheshireCat Мисливець

  Якщо я правильно розумію, пріоритет в правилах форуму тут за покупцем і його резервом, тобто навпаки вами сказаному.
  Отут абсолютна більшість відверто лукавить і відміна резерву пов'язана САМЕ З ЦІНОЮ, яка не підходить приткому резервісту.
   
  Konrad та SERG75 подобається це.
 10. Stanislav Fursa

  Stanislav Fursa Слідопит

  Я в минулому році, тут же на форумі в листопаді придбав рушничку.
  Що скажу стосовно "Резерва", що продавець зі мною поступив правильно і ось так треба робити.
  І так, о 16:00 було опубліковане оголошення і в той же день, приблизно між 19:00-20:00 години, я в темі поставив слово "Резерв", так як по фото і опису зброя була для мене така, точно як я і хотів, і яку шукав місяцями. Пізніше зіздвонився з продавцем, домовились про зустріч і через день, я поїхав в друге місто на оглядини.
  При зустрічі, продавець мені сказав, що коли я поставив "Резерв", но ще не зіздвонювався з ним, то йому вже другі покупці звонили стосовно зброї і хотіли приїхати. Але, він їм відповів що на форумі уже стоїть "Резервіст", який уже поставив бронь, якщо він позвонить і приїде, і у випадку як не візьме зброю, то наступним будете Ви, а якщо забере, то вже все.. І коли, я придбав рушницю, то продавець уже сам сказав другому і наступним резервістам (які після мене телефонували), що зброя продана.
  Так от, я думаю що правильно продавець вчинив, що не став продавати зброю першому зателефонувавшому, так-як рушниця уже була "Зарезервована" за мною.

  Бо ще бувають такі ситуації, які я вважаю не правильним, коли людина поставила "Резерв", а тоді друга звонить без "Резерву" в темі і той тому продає, ще не вирівши з першим "Резервістом". Спочатку треба вирішувати питання з першим "Резервістом", а потім уже з другими зателефонувавшим, це на випадок того, якщо перший відмовився від покупки або уже придбав.
   
  север, Корнилов, Konrad та 3 іншим подобається це.
 11. NORD_10

  NORD_10 ветеран форуму надійна команда

  і тут ніхто не збрехав. ставить резерв на товар за 1000 і одразу в особистих укатує продавця на 800 (все образно), продавець відмовляє. от і виходить "з товаром та продавцем не пов"язано", просто за таку річ покупець не готовий викласти таку-то суму.
  ще фактор на користь резервування - відсутність можливості торгів безпосередньо в темі, тому необхідний час для торгів у особистих листуваннях чи по телефону дає РЕЗЕРВ. тобто саме обумовлених правилами 12 годин дають можливість владнати організаційні моменти, адже в окремих випадках необхідний час для маневру - резерв був у вечері, а передоплату чи завдаток (як там домовляться сторони) можливо скинути лише вранці. і коли бачимо слово РЕЗЕРВ в темі - це означає, що пани торгуються і наслідком не обов"язково має бути "купую" чи "продано", а, наприклад "в продажі" - сигнал наступним покупцям.
   
  север, Konrad та Stanislav Fursa подобається це.
 12. NORD_10

  NORD_10 ветеран форуму надійна команда

  Корнилов подобається це.
 13. NORD_10

  NORD_10 ветеран форуму надійна команда

  KFoR та Stanislav Fursa подобається це.
 14. kef

  kef Зброяр

  В житті різні ситуації бувають.,наприклад здоров'я підвело.фінансові,по не залежних від продавця та покупця обставинах. Всяке може бути.Але розумні люди знайдуть між собою згоду не видумуючи різних дурниць.Гарантом наміру частковим виступає для купівлі -продажу, як і фінанси так і дозвіл на придбання зброї.Все залежить від нас самих.
   
  Konrad та Stanislav Fursa подобається це.
 15. SERG75

  SERG75 Мисливець

  Якщо я Вас вірно зрозумів, то Ви зарезервували рушницю а дивитись поїхали іншу? Якщо так, то чим Ви краще продавця якій проігнорував резерв. Ви ж могли купити цю іншу, а людина б чекала.
   
 16. SERG75

  SERG75 Мисливець

  Якщо людина, з будь яких обставин, не готова викласти всю суму, то навіщо писати резерв? Можна просто, знову ж таки, ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ продавцю і зробити цінову пропозицію, а не відкладати продаж на 12 годин.
   
  Федчук подобається це.
 17. KFoR

  KFoR Зброяр

  "В друге місто" означає що покупець після резерву на форумі поїхав в інше місто, а не в сусідній дім дивитися сама цю рушницю на яку поставив резерв.
  А тепер моделюєм ситуацію, я з Тернополя їду в Харків, дивитися і скоріше всього купити рушницю яка мені сподобалась і яку я зарезервував на форумі, а по приїзду мені говорять що поїзд пішов.
  Зі. Ніякого завдатку незнайомим людям не буде, хіба з хорошою репутацією тут на форумі
   
  NORD_10, Stanislav Fursa та Вік71 подобається це.
 18. SERG75

  SERG75 Мисливець

  Шановний, може я і помиляюсь, але цитував я не Вас. Не бачу сенса у Вашій відповіді.
  Що до описанної ситуаціі, то в цьому випадку, Ви маєте повне право перевірити жбан продавця на міцність, можливо і декілька разів, но
  за умови, що Ви, у ТЕЛЕФОННОМУ режимі домовились про зустріч з метою оглядин. Мабуть без ДЗВІНКА продавцеві Ви би і не поїхали по одному резерву
  в темі, тому що треба ще знати адресу куди їхати.
   
 19. SERG75

  SERG75 Мисливець

  На мою думку, слово "резерв" в темі, ПОВИНЕН писати ПРОДАВЕЦЬ, на свій розсуд, що має означати про наявність попередніх домовленностей з потенційним покупцем про торги, оглядини, підготовку документів, та інше. Далі, або резерв знятий, або рушниця продана.
  І якщо виявиться, що продавець не попередив шановну аудіторію про перебіг подій пов"язаних з продажем його зброі, то шановна адміністрація форума може винести рішення щодо блокування дій данного продавця на форумі.
  В іншому випадку, продавець на форумі це бесправна істота, якій будь хто з участників може заважати, відтерминовувати продаж, без будь якої за це відповідальності
  Ще раз наголошую, це моя особиста думка.
   
 20. Stanislav Fursa

  Stanislav Fursa Слідопит

  Трішки поправлю Вас, я поставив "Резерв" у власника теми, більш ніде не писав "Резерви", тільки у нього в темі, потім ми зіздвонились на оглядини і до нього ж поїхав на Київ, так як продавець не з мого міста, (по тому і написав, що поїхав на оглядини в друге місто) там же ми зустрілись, оглянув, поговорили і згідно правил через дозвільну придбав рушницю.
  Так що я не робив такого, щоб одного ігнорувати, а в другого дивитись зброю, я з одним домовився і з ним же зустрівся.
   
  Корнилов, SERG75 та KFoR подобається це.
 21. kef

  kef Зброяр

  .Усний договір купівлі продажу може бути закріплений лише актом переоформленням рушниці "бланком дозволу" на придбання. ,Так би мовити відбулись між сторонами цивільно-правові відносини з наступним правом власності покупця.Для того і пишеться в дозвільній заява прошу Вас зняти з обліку або зареєструвати .Бо документом на право власності є самий бланк дозволу на придбання рушниці.Та дозвіл на носіння та зберігання виданий на особу власника...

  А решта то все слова .І розраховувати потрібно лише на порядність сторін...
   
  Корнилов та Stanislav Fursa подобається це.

Поділитися цією сторінкою