Пробковые прокладки вместо пыжей?

Pavel1988

Снайпер
На охоте КАЖДАЯ дробина важна!
П.С. Я зайцев, несколько раз, брал ОДНОЙ дробиной!
2 раза- прямо в сердце.
Снайпер! А постріли були на 35 метрів і з іж 54? Чи може нулями і дуже далеко?? Бо знаю Сєвєра як правильного мисливця і не думаю що він картеччю стріляв за 50 метрів.
 

Pavel1988

Снайпер
Вы плохо читаете то, что я пишу.
Я сказал

В любом случае, ЛЮБОЙ концентратор Увеличивает кучность ( если это не дисперсант!:D) от 3 до 15 % ( а может и больше!).
Поэтому, верхний, возможно, увеличит ее на 5%, а нижний- может и на все 15. Но оба они- КОНЦЕНТРАТОРЫ и оба увеличивают кучность выстрела.
Ладно, тема о корковых пыжах.
Що таке кучність???
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Снайпер! А постріли були на 35 метрів і з іж 54? Чи може нулями і дуже далеко?? Бо знаю Сєвєра як правильного мисливця і не думаю що він картеччю стріляв за 50 метрів.
ИЖ-5, 1931 г.в.
Длина ствола 785 мм.
Там 25 метров-уже дистанция!
Вот и приходилось брать зайцев одной дробиной.
С тех далеких пор ( 1993-1994 гг-есть записи) отношение к цилиндрам у меня предвзятое. Кстати, оба зайца уходили на 150-200+ метров с пробитым сердцем. Хотя обеих стрелял до 35 метров. Дробью №0. Правда и ложились они мертво. Но- далеко. И в поле зрения, на чистом поле. Один подпрыгнул, в финале, свечкой вверх. И лег.
П.С. С Иж-54 таких "фокусов" не бывает. За что я его и ценю.
 

agentkolya

Мисливець
Наверное она все же скорее режется, чем рубится! Купил в Мире пробки 4 листа и понял, что дешевле не на много вышло, рубить - она пружинит и кромка рваная, а резаться начала нормально только после почти идеальной полировки пыжереза и больших оборотов. При этом пыжерез солидно греется!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Наверное она все же скорее режется, чем рубится! Купил в Мире пробки 4 листа и понял, что дешевле не на много вышло, рубить - она пружинит и кромка рваная, а резаться начала нормально только после почти идеальной полировки пыжереза и больших оборотов. При этом пыжерез солидно греется!
Спасибо! Вот именно об этом я и спрашивал!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
:Dну Вы даёте.
Тоже самое что спросить у кого больше шаг.
Разве важен метод получения пыжа?
Для меня- да!
Есть заготовки более крупного диаметра, сейчас решаю, как их преобразовать в приемлемые, для 12-16 калибров пыжи-прокладки: что в этом удивительного?!
 

huntumy

Зброяр
Для меня- да!
Есть заготовки более крупного диаметра, сейчас решаю, как их преобразовать в приемлемые, для 12-16 калибров пыжи-прокладки: что в этом удивительного?!
Ну если в конкретном случае тогда да.
Даже если бы она крошилась в этом не ничего плохого. Функции пыжа амортизация а не герметизация
 

huntumy

Зброяр
Пробка все равно будет крошится. Пусть крошится. Посмотрите на пк. У амортизатора свои задачи вплоть до заполнения пространства между обтюратором и контейнером.
 

Vov-1

Зброяр

agentkolya

Мисливець
Кинокомедию можна уже на ночь не смотреть! Спасибо за хорошее настроение! С ув. Николай
 

agentkolya

Мисливець
Залежить від якості пробки:).Мені сподобалось рубати латункою,під пластикову гільзу...
Спочатку купив у Вутки, і коли різав, то точно розумів, що купляні різали чимсь надзвичайно тонким, а не пижорізом!
 

Vov-1

Зброяр
Ви самі зрозуміли що цитуєте? В мішень прилітає більше дробин, не за рахунок зменшення ширини осипу, а за рахунок меншої деформації дробу в каналі ствола.
Это смелое, но ошибочное мнение. север прав - контейнер концептуально и функционально является именно концентрационным элементом, деформация дроби может происходить и собственно в контейнере от чрезмерных зарядов и недостаточной аммартизации, и собственно кто и где это Вам сказал что именно шароабразная дробь имеет идеальные аэродинамические свойства, это глупости!
 

agentkolya

Мисливець
Справа у тому, що радіти отриманому результату при визначеному варіанті набою - це теж може бути не на довго!
Завтра приіде порох з тією ж назвою, але з іншоі партіі - і можна сісти у калюжу на рівному місці.
Є збірка - де краще б уникнути зайвоі обтюраціі - це про пробку з розкришаними краями, є збірка - де контейнер стакан - обов,язковий - бо він має "вкрасти" місце, щоб вийти на одну висоту пижа-амортизатора.
Але, по перше молодь читає це усе - і напевне ох. як не може нічого зрозуміти!
Напевне інженери витратили набагото більше часу при виготовленні переходного конуса та звуження (чока), чим на винахід стакана-концентратора!
У мене на Иж54 з каналом 18.2 можна отримати від жахливо розкиданого до занадто кучного осипу при застосуванні стаканів, узятих від різних виробників. Міняється тільки розмір дробу, а решта складових набою - без змін. Скіт, фото якого надав Север, дав при швидкості 380 м.с. 80% осипу 1 -одиничкою від Серго. Тому однозначно вважаю, що стакан контейнер потрібно також підбирати під конкретний ствол, а у кого одразу співпало - можна тільки порадіти за наших коллег!
Пробка теж має ті властивості, які можна спробувати "на зубок" - у неі чи не найвищий коефіцієнт тертя з металлом, вона стискається чи ні, при досилання навійником та звісно має різну питому вагу - що у сумі дає певну вагу усьому набору пижів.
З повагою до усих, бо як ми не розберемся гуртом, то брати з розвинутих краін нам не допоможуть!

П.С. Звісно, що коли виробник рахував бал.показники пороху, як пиж обтюратор враховувався тільки отой іноді надзвичайно тонкий обтюратор на забугорних пиж-контейнерах, а решта повітря, але ж ми так не споряджаємо!
 
Зверху