Полювання на голуба

Kapitan

Снайпер
Результат сьогоднішнього полювання НОРМА, пів дня пошуків спекою по грунтовим дорога і вже без надії на успіх зупинився біля сояшника поруч з великим мочарем в надії що хоч щось налетить..... з 15:00 до 17:00 год. жодного голуба навідь на горизонті! і тут з 17:00 до 18:20 (ЕЛЬДОРАДО) сідали навідь між чучал -їх не стріляв.
Норму взяв за пів години весь інший час спостерігав та строїв плани на наступні вихідні (стільки стріляти явно не буду). Цікаво що на полі було штук 150-200 поле сояшника гектарів 15-20 і з"явились вони якось одночасно з усіх сторін і як по команді розлетілись такої різкої активності і безглуздої самовпевненості у в"яхеря я ще небачив стояв я на грунтовій дорозі майже не маскуючись.
Таке буває. Я теж кілька разів за свою практику попадав на таке ельдорадо. Але як правило на слідуючий раз такого уже не буде. І не факт, що голуб в такій кількості і в тому місці буде в загалі.
 

Гобой

Снайпер
Проблеми добути на 25 метрах голуба дев'яткою немає ніякої. А от якщо набій це не може зробити, от тут вже треба шукати проблему. #5 це вже качка в листопаді грудні, та і там #7 буде достатньо. А #3 з яким ви полюєте качку, то я з трійкою полюю зайчика. І за підранками не бігаю :)
Сегодня голубя стрелял 9 ткой, РИО №9 дисперсант, нашлась пачка с 2015 года. Иж 54 1956 года, с получока все бито чисто.
Впервые пользуюсь девяткой, понравилось.
 

web2r

Мисливець
Сьогодні голуб практично не літав, після обіду, з 16-ї до 19-ї був один наліт одиночки на профіля, якого успішно добув брат. Свій трофей добув з підходу на леп.
Помітно, що голуба стало набагато менше, цікаво, в чому може бути справа? Можливо лінька?
IMG_20190825_182005~01.jpg
 

Юрий_84

Мисливець
Ні не линька інакше у добутих птахів булоб помітно "прогалини" в оперені, голуб збився в невеликі зграї і мігрує з району в район в залежності від того наскільки інтинсивно його турбують.
 

Gudok

Новачок
Сегодня тоже добыл на подсолнечнике несколько птиц. И столкнулся вот с таким. Это саркоцистоз? Другие паразиты? Или это так формируется жир? Вижу второй раз в птице ( в прошлый раз выбросил). Находится между кожей и плотью.
 

Вкладення

web2r

Мисливець
Ні не линька інакше у добутих птахів булоб помітно "прогалини" в оперені, голуб збився в невеликі зграї і мігрує з району в район в залежності від того наскільки інтинсивно його турбують.
Ну на даному полі ми його потурбували вдруге протягом двох тижнів, мій голуб був весь в пишках як їжак.
 

oliver

Слідопит
Друзі, вітаю. Результати за вихідні. Три виходи. Соняшник. Чучела напівкорпусні ракушки. Китай. виставляв 19 шт. самокрут Дріб №7 дисперсант 32 г крук 2,1 г, напівчок (але думаю спробувати циліндр). Стрільба на 10-30 метрів. Сідали "на голову". Полювання на голуба з чучалами - просто супер. Задоволення величезне. Голуб помалу кучкується вже в табунці. Налітали вже до 15 шт. і одиники і пари і 5-6 також було.


 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

север

ветеран форуму
надійна команда
Выбрался и я на голубя, добыл одного, и на этом остановился, но голубь окольцованный оказался, если кто-то отправлял информацию о окольцованной птице, поделитесь своим опытом. Переглянути вкладення 505349
А что за голубь? ИМХО- почтовый? Или какой-то спортивный?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Тоже такое предположение, сам не знаю, если есть ссылка куда отправить данные, скиньте пожалуйста
Напишите модератору этого форума:
http://www.golubevod.com.ua/forum/thread97-1.html

http://www.golubevod.com.ua/forum/thread97-3.html

Commentator
Модератор
Живёт тут.



Сообщений: 2301
326 дней назад
0
"Большая просьба ко всем, кто каким то образом нашел, либо поймал чужого голубя. Укажите место (город, поселок) и время (дату), когда был пойман голубь. Укажите сведения о номерах колец, если голубь окольцован. Опишите внешний вид голубя, при возможности укажите его породу. А если судьба голубя вам небезразлична, и что бы его пристроить в хорошие руки голубевода, то разместите несколько фотографий этого голубя здесь, на сайте, и его судьба решится наилучшим образом, так как это сделала очаровательная девушка Mary".
 
Зверху