Полювання на голуба

VS1975

Снайпер
Та
Сегодня у меня на утренней зорьке охота на огороде , пока не жарко копал картошку. ))). Может и вечернею зорьку проведу с лопатой в руках. :) Всем кому повезло побывать на охоте и добыть трофей С ПОЛЕМ!. :)
Така сама історія:(.
 

oliver

Слідопит

Ранок, чучела-ракушки на прольоті, дріб №7 без контейнера 32г крук 2,1г. Падають справно.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Картошку копаю и на небо смотрю, не летит-ли там вяхирь )))
Я в четверг теще помогал картошку копать. А метров за 50 поле подсолнуха, а его там........ Так и в охотничий день день там нельзя охотится. Населенный пункт совсем близко.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Та

Така сама історія:(.
Я ще тиждень тому викопав.
То сьогодні давав копоті.
371F60E2-7603-4386-82EA-5A98DB8BB179.jpeg
4157A392-F3BE-4CF9-9D33-EEE49053C09E.jpeg
EFC9BE38-D47A-4CB8-818C-91C26684D0E7.jpeg
Сьогодні вигуляв иж-26 і він як завжди мене радує.
Було чотири гарних нальоти один проспав а з інших по одному вибив.
Патрон ( гільза б/у різна; порох крук 2015р (2.05 на 32г шроту) прокладка картон 3мм; пиж двп і догнав висоту двома по 3мм корковими прокладками; закрив зірочкою з конусом.
Їхав додому зустрів на високовольтній лінії ще трьох. Ну їх не трогав, хай відпочивають.
70CB5FD2-4FA9-40A1-9371-B356C8E5067B.jpeg
 

Mazaj 2018

Слідопит
Сегодня у меня охота больше скрадом. Голубь почти не летает. Если летает то хаотично вообще не предсказуемо. Вообщем скрадывал на маслинках на сушняке стайку 6 шт. не подпустили. Но вернули после срыва разведчика по которому два раза мазонул. Но после выстрелов голубь сделал полукруг ( розведчик) и третим метров с 45 успешно был сбит дробью #5 в ПК Сильвер 32 грамма на круке 2,1.
IMG_20190824_222313.jpg
 

MAPODEP

Мисливець
Ружье мое ИЖ-43М. Дробь №7 не применяю вовсе. Утка, голубь - №5 и №6. На перелете поздней осенью и №3 по утке. По зайцу : 3, 2, 1.
У мене також Иж 43, 2008 рв. Стріляю з латунок дроб номер 7, 28 грам, крук. Все прекрасно влучає, з пластику гірше
 

Dedushka

Снайпер
У мене також Иж 43, 2008 рв. Стріляю з латунок дроб номер 7, 28 грам, крук. Все прекрасно влучає, з пластику гірше
У меня наоборот, с пластмассовых гильз бой хороший. Диаметр каналов стволов 18.2. Латунными гильзами не пользуюсь. Это уже устаревший вариант. Уже лучше папковые гильзы применять. И капсюль центробой меня не устраивает. Кому что нравиться, тот тем и пользуется. Главное результат охоты. Сув.
 

MAPODEP

Мисливець
У меня наоборот, с пластмассовых гильз бой хороший. Диаметр каналов стволов 18.2. Латунными гильзами не пользуюсь. Это уже устаревший вариант. Уже лучше папковые гильзы применять. И капсюль центробой меня не устраивает. Кому что нравиться, тот тем и пользуется. Главное результат охоты. Сув.
В мене 18,4 діаметр. Бій гірший саме для номер 7, 28 грам дробі. На пушнину латунки не заряджаю, тому не порівнював
 

Mazaj 2018

Слідопит
С вяхирем временно завязываю. Сегодня одиночка налетел за утро и все. Остальные вроде и стайками летают но высоко и не по своим коридорам. Один добытый сеголеток немного поднял настроение. Больше и не стрелял. Зовут на перепелку, немножко розбавлю краски.;)
IMG_20190825_161046.jpg
 

Юрий_84

Мисливець
Результат сьогоднішнього полювання НОРМА, пів дня пошуків спекою по грунтовим дорога і вже без надії на успіх зупинився біля сояшника поруч з великим мочарем в надії що хоч щось налетить..... з 15:00 до 17:00 год. жодного голуба навідь на горизонті! і тут з 17:00 до 18:20 (ЕЛЬДОРАДО) сідали навідь між чучал -їх не стріляв.
Норму взяв за пів години весь інший час спостерігав та строїв плани на наступні вихідні (стільки стріляти явно не буду). Цікаво що на полі було штук 150-200 поле сояшника гектарів 15-20 і з"явились вони якось одночасно з усіх сторін і як по команді розлетілись такої різкої активності і безглуздої самовпевненості у в"яхеря я ще небачив стояв я на грунтовій дорозі майже не маскуючись.
 

Вкладення

Kapitan

Снайпер
Тоже была охота в этом сезоне. Голубь кормился на поле рапса. Охотились маскируясь в посадках. Стреляли на возврате, когда он сытый летел уже на дубы лесопосадки отдохнуть в теньке. Один раз постреляли, и все, больше там голубя не было.
 

Вкладення

Зверху