Оптичний приціл - який ?

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
sks38;20733 сказав(ла):
Вітаю всіх зі святом Перемоги!
Я користуюсь звичайними.
Для пристрілки зброї з оптикою повинні бути мішені з сантиметровою розміткою, при чому в центрі знаходиться "0" і ні в якому разі не"10"
 

FoxHunter

Мисливець
BOGUN;20747 сказав(ла):
sks38 писал:
Вітаю всіх зі святом Перемоги!
Я користуюсь звичайними.


Для пристрілки зброї з оптикою повинні бути мішені з сантиметровою розміткою, при чому в центрі знаходиться "0" і ні в якому разі не"10"
Да нет разницы хоть угольком на фанере нарисовать круг 5см если на 100м стрелять,линейкой померять и среднюю точку попадания вывести в центр по кликам.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
FoxHunter;20751 сказав(ла):
BOGUN писал:
sks38 писал:
Вітаю всіх зі святом Перемоги!
Я користуюсь звичайними.


Для пристрілки зброї з оптикою повинні бути мішені з сантиметровою розміткою, при чому в центрі знаходиться "0" і ні в якому разі не"10"


Да нет разницы хоть угольком на фанере нарисовать круг 5см если на 100м стрелять,линейкой померять и среднюю точку попадания вывести в центр по кликам.
Можна й так, а можна клікати не підходячи навіть до мішені :)
 

FoxHunter

Мисливець
BOGUN;20754 сказав(ла):
Можна й так, а можна клікати не підходячи навіть до мішені :)
Можно... Но только нужно 40х трубу чтоб смотреть на дырки...
А как через трубу измерить СТП? Ну конечно если у Вас бинчрест винтовка, и бьет 0.5 МОА или меньше то тогда можно.
 

sks38

Новачок
Я "канешно діко ізвіняюсь", но Ви завелись, хуже малих дітей, наслідк праздника на "ліцо".
Кожен із Вас, по своєму правий!
R.S.
Істинної правди,як і моралі, на світі не існує. Правда у кожного своя.
 

FoxHunter

Мисливець
sks38;20793 сказав(ла):
наслідк праздника на "ліцо".
Я думаю BOGUN таких праздников не справляет, за BOGUNа не знаю, а для Крука это день траура,и скорби по погибшим солдатам вермахта и СС.
И вопрос, BOGUN а каким нарезным оружием Вы владеете???
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
FoxHunter;20794 сказав(ла):
sks38 писал:
наслідк праздника на "ліцо".

Я думаю BOGUN таких праздников не справляет, за BOGUNа не знаю, а для Крука это день траура,и скорби по погибшим солдатам вермахта и СС.
И вопрос, BOGUN а каким нарезным оружием Вы владеете???
Ви занадто політизуєте тему про оптику.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Таблиці для перевірки якості оптики.
 

Вкладення

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Використовуються для перевірки фактичної різниці між прицілами.
Для прикладу:
у товариша приціл Пілад 8х56, а у Вас Доктер 8х56. У кого кращий? Не знаємо :) Друкуємо таблиці на картці А4, вішаємо на відстані +-100 і дивимося через приціли в однакових умовах(скажімо вечір)
Одразу все робиться зрозумілим.
 
  • Like
Reactions: crp

Аноним.

Мисливець
BOGUN;3507 сказав(ла):
Хтось має цей приціл? Що можете про нього сказати?




У меня таких два. Один - лежит на запчасти. Умер на воздушке.
Второй - пятый год на мелкашке. Сейчас буду менять на оказавшийся у меня по случаю китайский Бушнел 3-9х40. Причина - у "арсеналовского" очень толстые нити прицельной марки. На 100 метров крест полностью перекроет голову байбака. На .222 или .223 калибр я бы не ставил именно по этой причине. Думаю по лисе на 300 метров выстрелить будет просто невозможно.
Плюс кольца смены кратности и непонятно для чего поднимающегося пенька болтаются "на соплях". От небольшой тряски то кратность поменяется, то пенек выпадает.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Н..да. Цікаво чи арсеналівці читають цю тему :)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Ось так вони борються за якість вітчизняної продукції і за вітчизняного покупця!!Я взагалі не розумію,навіщо вони там вовтузяться на "Арсеналі" з оптикою?
 

FoxHunter

Мисливець
Да любая оптика производства СНГ негодная, а так чтоб долга жила нужно импорт Люпольд,цейс,ну накрайний случай бушнель(нормальный не подделку).
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда

YVK1

Мисливець
Неплохой загонник.
У меня схожий 1,5-5х20. Но дальше 200 м стрелять с ним проблематично.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Я мав на увазі цей приціл: BURRIS FourX 3-12x56 IL
Він не для колективного, він для засідки.
 
Зверху