Оптичний приціл - який ?

crp

Мисливець
в мене питання щодо прицілу. теоретично він буде на дві гвинтівки в калібрі 9.3х62 та 308win. обидва для полювання, а 308win. ще й постріляти по бумажкам. 9.3х62 дальше 200м. навряд чи стрілятиму, а от з 308win. постріляти далі 300м. не знаю чи знайдеться таке стрільбище, але всяке може бути... :)
п.с. у випадку загінного полювання швидше за все купиться окремий коліматорний приціл.
отже в мене декілька варіантів...
перший і самий дешевий це фіксована кратність - 10х42 сітка Mil-Quad (без підсвітки) +-400-600$
другий - 3-9х40 сітка FireDot TMR (з підсвіткою!!! але без паралакса) +-600-800$
третій - 3-15х42 сітка Mil-Quad (без підсвітки) +-700-900$
четвертий - 3-12х44 сітка Illuminated Mil-Dot (з підсвіткою!!!) +-800-1100$
п'ятий - 6-24х50 сітка Illuminated Mil-Dot (з підсвіткою!!!) +-900-1200$
шостий - 6-24х50 сітка G2 Horus Reticle (без підсвітки) +-1000-1300$
сьомий - 1,5-6х28 сітка Illuminated JNG Mil (дуже цікава сітка і вся підсвічується!!!) +-1200-1500$
восьмий - 5-20х50 Illuminated Mil-Quad Reticle (з підсвіткою!!! правда не знаю яка, напевне лише крапка в центрі) +-1500-1800$
ось таких 8 варіантів. звичайно спочатку найбільше сподобався варіант з фіксованою кратністю та не знаю чи то буде зручно. також не знаю на скільки критична наявність підсвітки. якщо у 6-24х50 з сіткою G2 була б підсвітка то він був би однозначним фаворитом.
хто що порадить?
 
Останнє редагування:

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
теоретично він буде на дві гвинтівки в калібрі 9.3х62 та 308win. ?
Теоретично можливо, практично маса складних нюансів.
1.Потрібний дуже якісний дорогий приціл (3 т.дол.) З можливістю індивідуальних настав для двох стволів.
2.Дорогі швидкозмінні кронштейни. І так завжди буде непевність чи то не їх вина у промахах.

Краще купити два приціли. Недорогі сталі кронштейни.
На дев'ятку потрібний приціл 3-12х50(56) з підсвіткою(крапка) З "3" підеш у кущі дострелити підранка. З "12" стрілиш на 200 м. Крапка допоможе стріляти вечором на невеликі відстані. Дешевий не витримає віддачі з 9. Шукай: Burris ForX, Zeiss Conquest DL, Docter Basic... ітп.
На 308 потрібний приціл з великою кратністю і сіткою міл-дот. Ця сітка дозволить порахувати поправки і не крутити барабанчиками. Підсвітка не обов'язково. На великі відстані вечором і так неможливо стріляти. Не видно ціль. 6-24х50 хороша кратність. На великих кратностях приціли робляться темними, тому об'єктив не менше 50.
 
  • Like
Reactions: crp

трудяга2

Мисливець
Індивідуально можна полювати на кабана. Загоном, бракує дещо енергії. На кол.полюваннях не завжди попадаєш куди хочеш.
Згідний з вами на всі 100 - тільки індивідуальне . моя-ж думка -кабанчик метровий і коза саме те для цього калібру хоча падають і більші.
 
Зверху