Выбор турецкого полуавтомата

AndreiK

Мисливець
Так і ми не олімпійські, але щоб настріляти 1500 це треба рефрежератор для дичини вдома тримати.
 

huntumy

Зброяр
Вот читаю и удивляюсь.
Я в этом сезоне пропустил 1 (ОДИН) выход на утку из-за сильного дождя весь световой день.
В основном охота была на утреннем и вечернем перелётах, т.е. я выезжал 2 раза в день три раза в неделю.
Добыто на ДВОИХ охотников около 220 уток.
Подранков не считаем, хотя их не более 30 шт. (драт работу знает).
Отстреляно НА ДВОИХ около 700 патронов.
Вот откуда у людей берутся настрелы в 1500 патронов на человека?
Это ж сколько надо раз промазать за одну охоту?
Коль господа утверждают о таких настрелах тут впору берету, бенели или браунинг брать не бюджетных версий. Какие тут турки? Смысл о них говорить коль настрел солидный?
А шо с переломками будет? Тыща и стволы болтанка.
Тут как говорится под свои потребности нужно выберать.
 

barabaka

Слідопит
При помощи нехитрых математических вычислений ((6 месяцев*31день)/7=26 недель) можно прикинуть, что 1500 патронов - это по две пачки в неделю. Завидую белой завистью. Я столько дичи не видел :D Вот это вечерки у мужиков! Про количество зайцев вообще молчу. Наверное, с ног сбивают.
 

Zabar Andrij

Мисливець
Так і ми не олімпійські, але щоб настріляти 1500 це треба рефрежератор для дичини вдома тримати.
Так, є полювання на качку де результативність майже 50-70%
Але хлопунці у серпні-вересні, на підсадні, в засідці, це на любителя. А
є полювання на горлицю, і не на опудалах її розстрілювати, а на перельоті, на граничних відстанях для пострілу. Ну, то таке, це я більше собі, бо багато тут взагалі стріляють зі 100% результативністю
 

Zabar Andrij

Мисливець
При помощи нехитрых математических вычислений ((6 месяцев*31день)/7=26 недель) можно прикинуть, что 1500 патронов - это по две пачки в неделю. Завидую белой завистью. Я столько дичи не видел :D Вот это вечерки у мужиков! Про количество зайцев вообще молчу. Наверное, с ног сбивают.
 
На голуба всередньому до 50, буває і до 100, на качку теж буває до 50.без перевищення лімітів.
Ліміти по наказу по Миколаївській обл.
Качка(крижень)-5шт.
Лиска 6шт.
Перепілка 15шт.
Голуб 10шт.
Кулик болотний 10шт.
ТОВ "мисливці арбузинщини" Миколаївська обл.
А может , все таки стоит научиться стрелять?
 

AndreiK

Мисливець
Так, є полювання на качку де результативність майже 50-70%
Але хлопунці у серпні-вересні, на підсадні, в засідці, це на любителя. А
є полювання на горлицю, і не на опудалах її розстрілювати, а на перельоті, на граничних відстанях для пострілу. Ну, то таке, це я більше собі, бо багато тут взагалі стріляють зі 100% результативністю
Я писав, що полюємо на перельотах.
ЖОДНОГО пострілу по нерухомій цілі ми не зробили. Все в повітрі!
 

tyrist 1945

Тигр
Приєднуйся;) У тебе рушниць більше, чим у цих брехунів, тобі можна ліміт до десяти тисяч пострілів в сезон піднімать:D:D:D
На жаль я не фанат туравтоматів. Одна турецька рушниця яка мені подобається є переломкою.
 

AndreiK

Мисливець
Я по зайцу в этом году выстрелил 8 раз.
1-й - три выстрела 3-кой из-под ног (все мимо).
2-й - один выстрел 1-цей (взял).
3-й - три выстрела - 3-кой два, 1-цей один (взял).
4-й - один выстрел 3-кой (взял).
Все патроны снаряжены на порохе А0, 1,83х36 с 688, всегда контейнер Гуаланди.
 
Зверху