документы на собаку

VS1975

Снайпер
Я имел в виду документы для собаки в допуске в угодия (охотничий паспорт).
А то пишут что егеря могут иметь вопросы к собаке без этого паспорта.
Для отримання " Паспорта на собаку мисливської породи " необхідно мати " Довідку про походження " або " Свідоцтво на мисливську собаку ". Іншого не передбачено.
20230210_153922.jpg
 

Schmied

Слідопит
Натаскуйте не партися, навіщо Вам ті документи? В Україні до війни і тим більше станом на сьогодні немає впровадженої-робочої законодавчої бази що стосується мисливського собаківництва!

P/S
Хіба помиляюсь? то нехай хто з колег поправить!
В Україні історія не знає жодного! грамотного єгеря, котрий би володів базовим законодавством - що стосується мисливського собаківництва!


P/S
Якщо ваша собака немає тавра, то ходіть з нею куди хочете і як хочете!
Модератор Форуму відповідальний за напрямок собаківництва не може давати такі поради!!!! Своїми порадами Ви просто відкриваєте дорогу двортер"єрам в угіддя!
 

Altay1972

Снайпер
Якщо ваша собака немає тавра, то ходіть з нею куди хочете і як хочете!
Но, в общественных местах, на поводке и в наморднике...в охот угодьях в отвязанном состоянии это потенциальный протокол, или еще хуже ликвидация по обстоятельствам...история знает массу примеров
 

VS1975

Снайпер
В Україні історія не знає жодного! грамотного єгеря, котрий би володів базовим законодавством - що стосується мисливського собаківництва!


P/S
Якщо ваша собака немає тавра, то ходіть з нею куди хочете і як хочете!
Воно то наче і так))). Але не потрібно людину вчити робити так, як не потрібно робити. У подальшому це може мати погані наслідки.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Для отримання " Паспорта на собаку мисливської породи " необхідно мати " Довідку про походження " або " Свідоцтво на мисливську собаку ". Іншого не передбачено. Переглянути вкладення 809342

Які привілеї дає вам цей документ коли ви знаходитись з ним і собакою у мисливських угіддях поза сезоном полювання?
(про кінологічну роботу прошу не писати - лише про угіддя!)
Можливо, коли ви маєте паспорт на мисливську собаку то він(паспорт) дає вам можливість законно натаскувати мисливську собаку в угіддях поза сезоном полювання?
 

Altay1972

Снайпер
В Україні історія не знає жодного! грамотного єгеря, котрий би володів базовим законодавством - що стосується мисливського собаківництва!
Э как замахнулись, всех егерей на 0 умножили...не хорошо, не хорошо... как бы не пришлось публично извиниться...

Это же не первый залет, в другой теме вы прилюдно оскорбили форумчанина, правда там команда модераторов за вас вступилась, тему почистили, но извенений то не было... а здесь все егеря умножились на О, а если они все предъявят, что делать тогда...
 

Schmied

Слідопит
Які привілеї дає вам цей документ коли ви знаходитись з ним і собакою у мисливських угіддях поза сезоном полювання?
(про кінологічну роботу прошу не писати - лише про угіддя!)
Можливо, коли ви маєте паспорт на мисливську собаку то він(паспорт) дає вам можливість законно натаскувати мисливську собаку в угіддях поза сезоном полювання?
Очевидно, що ТС Андрей 5909 ставив питання про натаску з подальшим використанням собаки в полюванні, так як зазначав якісь моменти про документи і т.д.

Відповідно до ст. 14 Закону України «Про мисливське господарство і полювання» та ст. 23 Закону України «Про тваринний світ»:
Документами на право полювання (для громадян України) є:

  • посвідчення мисливця;
  • щорічна контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита;
  • дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, відстрільна картка, дозвіл на діагностичний та селекційний відстріл тощо);
  • відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання;
  • паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів у разі їх використання під час полювання.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Э как замахнулись, всех егерей на 0 умножили...не хорошо, не хорошо... как бы не пришлось публично извиниться...

Это же не первый залет, в другой теме вы прилюдно оскорбили форумчанина, правда там команда модераторов за вас вступилась, тему почистили, но извенений то не было... а здесь все егеря умножились на О, а если они все предъявят, что делать тогда...
Я перш за все прошу вибачення якщо когось образив!
Також готовий вести конструктивний! діалог і якщо хтось з опонентів аргументовано докаже, що я помиляюсь, то вибачусь - привселюдно!
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Очевидно, що ТС Андрей 5909 ставив питання про натаску з подальшим використанням собаки в полюванні, так як зазначав якісь моменти про документи і т.д.

Відповідно до ст. 14 Закону України «Про мисливське господарство і полювання» та ст. 23 Закону України «Про тваринний світ»:
Документами на право полювання (для громадян України) є:

  • посвідчення мисливця;
  • щорічна контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита;
  • дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, відстрільна картка, дозвіл на діагностичний та селекційний відстріл тощо);
  • відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання;
  • паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів у разі їх використання під час полювання.
Це цікаво, але давайте про цю статтю поговоримо потім.
А зараз хотілось би лише про натаску.
 

Schmied

Слідопит
Я перш за все прошу вибачення якщо когось образив!
Тут Мужик!
А зараз хотілось би лише про натаску.
Однозначно, що Андрей 5909 можливо зможе проводити натаску свого пса в угіддях ( все залежить від статусу угідь-форма власності, "зубатість" керівництва і т.д.!!!) Можливо людина буде це робити на стадіоні, городах чи парку, то це зовсім інша справа .А після натаски знову в цій темі буде ставити питання : " А можливо з собакою без документів полювати.....?." :mad::mad::mad::mad: Як не крути-Шарик....
 
Останнє редагування:

Schmied

Слідопит
Вище наведені вами параметри не можуть впливати на закон!

У всьому потрібно дотримуватися закону !
Ну хоч якісь параметри, щоб вивести ТС з ступору . Місце тому псу і йому подібним- я зазначив, в угіддя їм " СТОП". А тепер про Закон. Знаю ( не з преси, чи інтернету) законодавчу базу мисливського собаківництва Фінляндїї та Норвегії ( від формування в"язки , проведення натаски, випробування і до смерті) . Для мене це еталон собаківництва. А в нас і будуть створюватись подібні теми,сварки, полеміка і т.д., а на виході-0...Біда!!!... ІМНО...
 
Останнє редагування:

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Ну хоч якісь параметри, щоб вивести ТС з ступору . Місце тому псу і йому подібним- я зазначив, в угіддя їм " СТОП". А тепер про Закон. Знаю ( не з преси, чи інтернету) законодавчу базу мисливського собаківництва Фінляндїї та Норвегії ( від формування в"язки , проведення натаски, випробування і до смерті) . Для мене це еталон собаківництва. А в нас і будуть створюватись подібні теми,сварки, полеміка і т.д., а на виході-0...Біда!!!... ІМНО...
Було б дуже цікаво почути як у Фінів це на законодавчому рівні!
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Яка законодавча база у фінів по мисливському собаківництві.
Що можна, що ні і тп- на рівні закону.

P/S
Як би це не звучало, але мені до війни подобалась законодавча база Білорусі по мисливському собаківництві.[/QUOTE]
 

Schmied

Слідопит
Яка законодавча база у фінів по мисливському собаківництві.
Що можна, що ні і тп- на рівні закону.

P/S
Як би це не звучало, але мені до війни подобалась законодавча база Білорусі по мисливському собаківництві.
[/QUOTE]
На сьогодні головне- прогнати ворога! Якщо будуть при владі порядні чиновники і захочуть змін -вони будуть у всіх сферах! Ну так для прикладу: в Норвегії елкхунду треба на диплом "нагавкати" 300 хв ( 5 годин) ! Ну, а наші вимоги до ЗСЛ , РЄЛ відомі.....
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
На сьогодні головне- прогнати ворога.
[/QUOTE]
С цим згідний!
Це сьогодні основне!
І дай Боже, здоров'я сили та терпіння воїнам, що боронять країну! Тим хто в тилу працювати на перемогу, не розслаблятися, а організуватися та об'єднатися задля перемоги!
Все решту діло набувне. Збережемо державу, відновимо мисливське собаківництво!
P.S
Для топіка, звертайтеся у організацію у якій стоять на обліку батьки ваших цуценят, якщо в'язка планова, цуценята тавровані ( чіповані)
Проблем з документами не буде. Більше варіантів легальних немає.
PP.S
Колеги ще раз прошу не ображайтеся, я любля)
З повагою Юрій)!
 

Андрей5909

Новачок
Друзья,давайте не будем сориться(
Натаскиваю собаку на прогулках ( ходим ежедневно по паркам,до 10-15км в день "за 3 раза").
В понедельник схожу в УТМР, и всё разузнаю.
У собаки стоит чип (клейма нет).
 

Андрей5909

Новачок
Был сегодня в нашем УООРе.
Узнал все.
Без проблем выдают допуск в угодия (то есть паспорт охотничьей собаки).
Надо номер своего документа охотника, данные и фото собаки 4*6 левая сторона,ветеринарный паспорт, и в среду с документами и собакой к ним приехать.
От только не понимаю,зачем им ветеринарный паспорт надо еще.
 

VS1975

Снайпер
Был сегодня в нашем УООРе.
Узнал все.
Без проблем выдают допуск в угодия (то есть паспорт охотничьей собаки).
Надо номер своего документа охотника, данные и фото собаки 4*6 левая сторона,ветеринарный паспорт, и в среду с документами и собакой к ним приехать.
От только не понимаю,зачем им ветеринарный паспорт надо еще.
Я взагалі не розумію для чого їм це все. Оце і є рівень УТМР.
 
Зверху