Вибір "мілкашки"

Тарас_Когут

Мисливець
Питання було про 22 lr. Чого ви людину своїми догадками і припущеннями закидуєте??? Це нормальний калібр, ще раз говорю, це найпоширеніший калібр на планеті. При чім тут правила полювання, до стрільби по паперу чи навчання дітей, онуків!!!!!! А за забитого лиса, я б ще пиво поставив, бо це благородна справа. І все, крапка, нема більше про ніщо говорити. В сейфі є, дочка стріляє 7_и річна , я деколи виходжу по сидячому на кроні дерева яструбу стрельнути, чи по диким собакам, що завелись в угіддях. Вже нема і таких браконьєрів ,як було 15 років тому . Люди-стають мисливцями, є колективи, які самі з'їдять того брека і він це знає, тому кидає це огидне діло. Бо знає що буде йому пі.......! Десь так. Дякую, вибачаюсь якщо щось не так. Але це моя думка.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

tyrist 1945

Тигр

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Шо, знову "бан"?
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Думайте що пишите...... Чи я чогось не розумію!?
Не, Вы всё правильно понимаете.
Просто там, у них, одни браконьеры, ну те, которые правильные браконьеры, щимят других браконьеров, ну тех, которые неправильные браконьеры, считая при этом, что те браконьеры, которых они щимят, браконьерят не правильно, в отличие от них, правильных браконьеров, которые браконьерят правильно.
 

Охотник77

Снайпер
Можу стаття 33. "Добування вовків, лисиць, єнотовидних собак, бродячих собак і котів, сірих ворон належить до службових обов'язків працівників, уповноважених здійснювати охорону мисливських угідь, і здійснюється без спеціального на це дозволу протягом року." досить мати дозвіл на зброю
якому сенсі? А відстріл здичавілих котів і собак- це полювання? Мої посадові обовязки - це регулювання чисельності шкідників, мисливцем я можу не бути, а можу і бути)) тому і роблю посвідчення.
Якщо не помиляюсь то це і є сан. відстріл. А що Вам в цій темі лишилось не зрозумілим?
 

Охотник77

Снайпер
Питання було про 22 lr. Чого ви людину своїми догадками і припущеннями закидуєте??? Це нормальний калібр, ще раз говорю, це найпоширеніший калібр на планеті. При чім тут правила полювання, до стрільби по паперу чи навчання дітей, онуків!!!!!! А за забитого лиса, я б ще пиво поставив, бо це благородна справа. І все, крапка, нема більше про ніщо говорити. В сейфі є, дочка стріляє 7_и річна , я деколи виходжу по сидячому на кроні дерева яструбу стрельнути, чи по диким собакам, що завелись в угіддях. Вже нема і таких браконьєрів ,як було 15 років тому . Люди-стають мисливцями, є колективи, які самі з'їдять того брека і він це знає, тому кидає це огидне діло. Бо знає що буде йому пі.......! Десь так. Дякую, вибачаюсь якщо щось не так. Але це моя думка.
ШЕДЕВРАЛЬНО:D:D:D
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Тарас, Тарас...
 

Віктор smit

Новачок
Якщо не помиляюсь то це і є сан. відстріл. А що Вам в цій темі лишилось не зрозумілим?
Банальне недорозуміння замість "санвідстріл" прочитав "самостріл"-самовільний типу. А так все правильно
 
Питання було про 22 lr. Чого ви людину своїми догадками і припущеннями закидуєте??? Це нормальний калібр, ще раз говорю, це найпоширеніший калібр на планеті. При чім тут правила полювання, до стрільби по паперу чи навчання дітей, онуків!!!!!! А за забитого лиса, я б ще пиво поставив, бо це благородна справа. І все, крапка, нема більше про ніщо говорити. В сейфі є, дочка стріляє 7_и річна , я деколи виходжу по сидячому на кроні дерева яструбу стрельнути, чи по диким собакам, що завелись в угіддях. Вже нема і таких браконьєрів ,як було 15 років тому . Люди-стають мисливцями, є колективи, які самі з'їдять того брека і він це знає, тому кидає це огидне діло. Бо знає що буде йому пі.......! Десь так. Дякую, вибачаюсь якщо щось не так. Але це моя думка.
Язик- мій ворог!
Мовчання- золото!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
А реально зачем рядовым охотникам нарезное??? Да понимаю стрелкам спортсменам, высокоточникам ДА! Егерям ДА! А охотникам Украины зачем??? За 20ть с лишним лет моей охоты все объекты охоты на нашей территории спокойно добиваются и добывались с гладкоствола, всё остальное от лукавого. Пс: не было и не буду для охоты использовать нарезное ( оформить мог и могу неное количество, но убежден что простому, рядовому охотнику оно не нужно как и многие другие навороты!
Мне реально хватало гладкого, даже 16 калибра и даже для промотстрела, гле нужны были очень четкие и точные выстрелы. Хватало его и для стрельбы с вышки, и для добывания лисицы. Ну, соглашусь, еще для волка хотелось нарузного, уж больно он осторожный и далекий!.. Хотя не раз подходил метров на 10-20, но даже ружье снять не успевал, как тот уходил "за бугор". И в засаде волк близко не подпускал обычно.
А так - и дробовика хватало!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
По сравнению с охотниками, стоит еще подумать кто чаще нарушает. К примеру: как трактовать "закрыть лицензию на кабана косулей"? Или: лимитов не было несколько лет, а знаю что охотили.
Ну, надеюсь, Вы не собираетесь оправдывать чьими-то грехами возможные свои?:cool:
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Відповідаю чесно на Ваші запитання:
1.Мисливцем не являюся, але заяву написав, скоро поїду здавати тест.
2.З пневми не браконьєрив ніколи, окрім стрільби по воронах, браконьєрство ненавиджу, чому, буде зрозуміло далі.
3.Дякую за пропозицію вивчити закон, але працюю державною лісовою охороною і являюся начальником рейдової бригади, тому знати даний закон - це моя робота, тому браньєрити - для мене поховати карєру і стати балаболом перед тими бракошами яких регулярно ловимо.
4 Як вже зрозуміло - всі нюанси використання 22 лр знаю, планую використовувати лише по лису і бумазі, на лиса, згідно пос.інст., маю право полювати весь рік крім періоду тиші.
З повагою.
Дякую, Колего, за щиру відповідь. Хоча, стосовно п. 3 можемо сперечатися дуже довго: і стосовно знання законодавства, і браконьєрства тощо!
До речі, я "мілкашку" (ТОЗ-18) придбав, коли працював інспектором лісоохоронної інспекції (займався саме полюванням) у Київлісі, але щвидко від неї відмовився!
 

Охотник77

Снайпер
Ну, соглашусь, еще для волка хотелось нарузного, уж больно он осторожный и далекий!..
У нас на Черниговщине ещо осталось лесов маленько даже несмотря на масовые вырубки, то волка (а он у нас имеется ) то в основном облавным способом с флажками охотим.То приходится наоборот на коротке так сказать добывать серого.
 

pio

Мисливець
Ну, надеюсь, Вы не собираетесь оправдывать чьими-то грехами возможные свои?:cool:
Конечно есть и свои. Хотя, в целом у меня настроение не вредить. И даже что-то доброе хочется сделать) Не часто могу найти что бы сделать)
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Це - не санотстрел!
Кстати, Владимир Алексеевич, хотелось услышать по данному поводу Ваш комментарий, ибо то, что написал товарищ начальник рейдовой бригады хорошо, но у меня как-то сразу возникли вопросы.

Как мы знаем, БэЗэ :D говорит нам следующее:

  • -- полювання - дії людини, спрямовані на вистежування, переслідування з метою добування і саме добування (відстріл, відлов) мисливських тварин, що перебувають у стані природної волі або утримуються в напіввільних умовах;

-- мисливські тварини - дикі звірі та птахи, що можуть бути об'єктами полювання;

дозвіл на добування- документ (ліцензія, відстрільна картка, дозвіл на селекційний, діагностичний та науковий відстріл), який дає право на добування (в тому числі відлов) дикої тварини (тварин), а також право на використання (транспортування, перенесення, зберігання) продукції полювання;

Стаття 14.
Документами на право полювання (для громадян України) є:

посвідчення мисливця;

щорічна контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита;

дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, відстрільна картка, дозвіл на діагностичний та селекційний відстріл тощо);

відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання;

паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів у разі їх використання під час полювання.


Зазначені документи мисливець зобов'язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред'являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.

Стаття 17
За дозволом може здійснюватися відстріл (відлов) будь-якого виду мисливських тварин з метою селекційного відбору, ветеринарно-санітарної експертизи, регулювання чисельності.

И теперь, даже если учесть ст.33, согласно которой "..відстріл тра-ля-ля відноситься до посадових обов'язків і здійснюється без спеціального дозволу протягом року..", то
всё равно согласно
ст.20 никто не отменял перечень прочих документов согласно ст.14.
 
  • Like
Reactions: pio

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Конечно есть и свои. Хотя, в целом у меня настроение не вредить. И даже что-то доброе хочется сделать) Не часто могу найти что бы сделать)
Плохо ищешь! ;) Оглянись: столько детей без конфетки, девушек без удовлетворения, неубранных полей, непойманных браконьеров, ненакормленных косуль,.. Да делов - куча! :)
 
Зверху