Вибір "мілкашки"

Leodr

Снайпер
Ружья СZ, очень себя зарекомендовали, названные Вами модели можно брать смело, в теме очень много разного написано и сказано, есть еще модели полуавтоматические, тоже этого производителя, б у тоже в этой ценовой категории! Решать Вам!
 

Віктор smit

Новачок
Дійсно, не розумію, як Вам вдається. Такі зарплати дозволені? Ви готові викласти півтори зарплати на зброю, для службових потреб?


Це друга тема, що я бачу, де запитують про вибір зброї, де дають ввідні і тут відповідають по запитанню.
Я в лісовому господарстві в 3-му поколінні, для мене це вже давно не робота, а про зарплату- а що робити? провчитися 6 років, закінчити з червоним дипломом і поїхати в Польщу на полуницю? Цим просто треба жити... от приклад- в минулому році не було ціни на яблука, так батько з свого садка будучи лісником вивіз і згодував козам в лісі 100 ящиків, для кого? ..... просто він це любить і я люблю..
 

Віктор smit

Новачок
Ну, люди бувають різні! Це - по-перше! По-друге, коли працюєш із захватом, а робота подобається, то любим коштом хочеш гробити її ще краще, щоб отримувати задоволення, а не тягнути каторжний труд!
Сто відсотків, коли робота - це хоббі то і 6000 грн - це норма
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Сто відсотків, коли робота - це хоббі то і 6000 грн - це норма
На жаль - то реалії нашої країни! Ось якби ти керував розподілом нафтагазу, то мама твоя б жила у США, а ти її годував із своєї... премії!.. :(
 

Віктор smit

Новачок
Ружья СZ, очень себя зарекомендовали, названные Вами модели можно брать смело, в теме очень много разного написано и сказано, есть еще модели полуавтоматические, тоже этого производителя, б у тоже в этой ценовой категории! Решать Вам!
Для себе вирішив, що лише болтовики Чіза- це добре просто не дає спокою СССР-овський СМ2 кащуть дуже точна машинка і в нас в Вінниці є 5 штук на вибір по 8500 грн а чіза мінімум 10500
 

pio

Мисливець
..., а робота подобається, то любим коштом хочеш Зробити її ще краще, щоб отримувати задоволення, а не тягнути каторжний труд!
По Фрейду.

Я в лісовому господарстві в 3-му поколінні, для мене це вже давно не робота, ...
Якщо то, шо Ви кажете правда, то моя Вам повага і не знаю що добавити. Це жесть!
 
Останнє редагування модератором:

Віктор smit

Новачок
По Фрейду.


Якщо то, шо Ви кажете правда, то моя Вам повага і не знаю що добавити. Це жесть!
Це не жесть)) жесть цього року була взимку коли ловив з колегою любителів пополювати в ночі з лайкою на куничку, йшли по слідам через ліс без ліхтарика, щоб не зполохати і тут із-за сосни подача мені в бороду ( любитель такого полюання виявився КМС по-боксу) добре, що в колеги була помпа, втихомирився бунтарь бистро але то таке)))
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Це не жесть)) жесть цього року була взимку коли ловив з колегою любителів пополювати в ночі з лайкою на куничку, йшли по слідам через ліс без ліхтарика, щоб не зполохати і тут із-за сосни подача мені в бороду ( любитель такого полюання виявився КМС по-боксу) добре, що в колеги була помпа, втихомирився бунтарь бистро але то таке)))
ШО?!!. Із помпи?!..:eek:
Закопали?;)
 

Віктор smit

Новачок

Leodr

Снайпер
Вибір за Вами, тоді беріть те що ляже! На мою думку, вірніше сподобання, це 22WMR! Буде надійніше, полювання на лиса в засідці чи з підхіду! Та й відстань 100-150 метри з головою! Це особисто як для мене, якщо стане вибір! А взагалі гладкоствол! Це достатньо!
 
Це не жесть)) жесть цього року була взимку коли ловив з колегою любителів пополювати в ночі з лайкою на куничку, йшли по слідам через ліс без ліхтарика, щоб не зполохати і тут із-за сосни подача мені в бороду ( любитель такого полюання виявився КМС по-боксу) добре, що в колеги була помпа, втихомирився бунтарь бистро але то таке)))
Да , подготовка хромает, так можно и в засаду попасть. Надо учиться преследовать нарушителя! И вообще в ходе таких операций желательно, что бы действовала группа.
 
Засады ещо не устраивали
Вот! А из поста написанного выше ясно видно, что на преследовавших была организована засада и реализовано нападение. А из этого следует, что все кончилось благополучно благодаря доброй воле преследуемого и он просто дал себя повязать.
 

Віктор smit

Новачок
Вибір за Вами, тоді беріть те що ляже! На мою думку, вірніше сподобання, це 22WMR! Буде надійніше, полювання на лиса в засідці чи з підхіду! Та й відстань 100-150 метри з головою! Це особисто як для мене, якщо стане вибір! А взагалі гладкоствол! Це достатньо!
Багато чув, що wmr програє lr: кучність до 100 гірша, патрони в рази дорожчі, вибір в рази менший, звук як в 223. Перевага одна - потужність у два рази більша., Як писав вище, ще один критерій- це стрільба по паперу, гладкоствол тут взагалі не фігурує.
 
Зверху