Вибір "мілкашки"

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Так это разве вина мелкашки? Убойной силы в 22lr хватает с головой, для вороны. Машину водите? У профессиональных водителей, по таком поводу есть такой "слоган". "Дело было не в бабине - то не тот сидел в кабине":D:D:D:D:D
Еще про "прокладку" расскажи!
Стрелял нормально, попадал тоже, но целился не в глаз и не в голову - такой цели не было! Но пуля была настолько скорострельной, что просто шила птичку. а она улетала в шоке. Но потом гибла,. что мне, собственно, и надо было в борьбе с врагами "полезных и нужных" птиц и зверей!!
 

Шурави

Снайпер
Но пуля была настолько скорострельной, что просто шила птичку. а она улетала в шоке. Но потом гибла,.
Вспомнил дедушку на охоте по перу, так тот когда мазал по утке, а мазал почти всегда, кричал:
- Полетела умирать.:D:D:D
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Вспомнил дедушку на охоте по перу, так тот когда мазал по утке, а мазал почти всегда, кричал:
- Полетела умирать.:D:D:D
Спасибо за уверенность и веру!
Ну и за хорошую память!
Но, думаю, мы с дедушкой стреляли разными патронами: я пулькой от МК, а он дробовым, если б попал, то она скорее б упала.
Но спорить не буду, речь не об этом.
 

север

ветеран форуму
надійна команда

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Кряква, при смертельном ранении дробью по легким, кстати, может еще протянуть не одну сотню метров. И свалится, замертво-камнем, где-то вдали от глаз охотника.
Утка, лось и другие животные. даже при попадании в сердце, могут пройти-пролететь не одну сотню метров и быть в движении минут 15 и больше. Почему после ранения зверя не гонят, чтобы не загнать агонизирующего Бог знает куда и потерять бездарно! А птица планировать может... ну, видел сам, до километра и даже больше.
 

Виталя

Снайпер
Кряква, при смертельном ранении дробью по легким, кстати, может еще протянуть не одну сотню метров. И свалится, замертво-камнем, где-то вдали от глаз охотника.
Да, такие казусы встречаются часто, когда стреляешь крупными номерами дроби. Неприятные моменты на охоте!!!!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Да, такие казусы встречаются часто, когда стреляешь крупными номерами дроби. Неприятные моменты на охоте!!!!
Очень надеюсь, Вы эту порочную практику стрельбы крупными номерами по птице уже прекратили?
А то у Вас такой богатый печальный опыт
такие казусы встречаются часто
 

Виталя

Снайпер

Охотник77

Снайпер
А почему только глушители??? Запретить все нарезное, как СССР ))
А реально зачем рядовым охотникам нарезное??? Да понимаю стрелкам спортсменам, высокоточникам ДА! Егерям ДА! А охотникам Украины зачем??? За 20ть с лишним лет моей охоты все объекты охоты на нашей территории спокойно добиваются и добывались с гладкоствола, всё остальное от лукавого. Пс: не было и не буду для охоты использовать нарезное ( оформить мог и могу неное количество, но убежден что простому, рядовому охотнику оно не нужно как и многие другие навороты!
 
Останнє редагування:

Охотник77

Снайпер
По сравнению с охотниками, стоит еще подумать кто чаще нарушает. К примеру: как трактовать "закрыть лицензию на кабана косулей"? Или: лимитов не было несколько лет, а знаю что охотили.
Имел в виду промысловиков, но их наверное на данный момент и не осталось то уже. А обычным егерям не в коем случае)))
 

Віктор smit

Новачок
Шановний Вікторе! Уважно прочитав Ваш пост. Виникло декілька питань, якщо неважко, спробуйте правдиво відповісти, це вам нічого коштувати не буде, але допоможе не влізти у халепу!
Ну, перше. Ви ще не є і не були офіційним мисливцем (документів не мали та не маєте)?
Ви із пневми браконьєрили?
Ви дійсно хочете полювати лише на лисицю?
Незалежно від Ваших подальших запитань, пропоную:
1. Вивчити Закон України "Про мисливське господарство та полювання";
2. Отримати посвідчення мисливця та інші необхідні для законного полювання документи;
3. Зрозуміти, що зброя з калібром .22 є різна. Так от, не із любою нарізною гвинтівкою калібром, рівним чи меншим .22, можна полювати на ВСЕ! Наприклад, на пернату дичину полювати із таким калібром заборонено, як і на копитних тварин з використанням малокаліберної гвинтівки під патрон кільцевого запалювання. Є обмеження щодо полювання на хутрових звірів із нарізною зброєю.
Є обмеження на використання напівавтоматичної зброї за вмісткістю його магазину.
Все це Вам треба знати та враховувати перед тим, як робити свій вибір!!!
Ось Вам посилання на Закон України, у якому, у першу чергу, прочитайте ст. 20, а краще - весь Закон!
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1478-14/page?text=%EF%F0%EE%EF%F3%F1%EA%ED
А то може бути горе! А Ви скажете, що зверталися до поважного Форуму мисливців, а Вам там такої "дурні" наговорили!..
Треба знати, про що питати та навіщо!
Успіхів!
P.S. Магарича можете не давати, це все - "просто даром, або - безвозмездно!".
Відповідаю чесно на Ваші запитання:
1.Мисливцем не являюся, але заяву написав, скоро поїду здавати тест.
2.З пневми не браконьєрив ніколи, окрім стрільби по воронах, браконьєрство ненавиджу, чому, буде зрозуміло далі.
3.Дякую за пропозицію вивчити закон, але працюю державною лісовою охороною і являюся начальником рейдової бригади, тому знати даний закон - це моя робота, тому браньєрити - для мене поховати карєру і стати балаболом перед тими бракошами яких регулярно ловимо.
4 Як вже зрозуміло - всі нюанси використання 22 лр знаю, планую використовувати лише по лису і бумазі, на лиса, згідно пос.інст., маю право полювати весь рік крім періоду тиші.
З повагою.
 
Останнє редагування:

Корнилов

Снайпер
Відповідаю чесно на Ваші запитання:
1.Мисливцем не являюся, але заяву написав, скоро поїду здавати тест.
2.З пневми не браконьєрив ніколи, окрім стрільби по воронах, браконьєрство ненавиджу, чому, буде зрозуміло далі.
3.Дякую за пропозицію вивчити закон, але працюю державною лісовою охороною і являюся начальником рейдової бригади, тому знати даний закон - це моя робота, тому браньєрити - для мене поховати карєру і стати балаболом перед тими бракошами яких регулярно ловимо.
4 Як вже зрозуміло - всі нюанси використання 22 лр знаю, планую використовувати лише по лису і бумазі, на лиса, згідно пос.інст., маю право полювати весь рік крім періоду тиші.
З повагою.
Не можете))) У Вас нет удостоверения охотника;) Вот когда будет, тогда да:)
 

Віктор smit

Новачок
Не можете))) У Вас нет удостоверения охотника;) Вот когда будет, тогда да:)
Можу стаття 33. "Добування вовків, лисиць, єнотовидних собак, бродячих собак і котів, сірих ворон належить до службових обов'язків працівників, уповноважених здійснювати охорону мисливських угідь, і здійснюється без спеціального на це дозволу протягом року." досить мати дозвіл на зброю
 

Корнилов

Снайпер
Можу стаття 33. "Добування вовків, лисиць, єнотовидних собак, бродячих собак і котів, сірих ворон належить до службових обов'язків працівників, уповноважених здійснювати охорону мисливських угідь, і здійснюється без спеціального на це дозволу протягом року." досить мати дозвіл на зброю
Так это не охота, а санотстрел;)
 

Віктор smit

Новачок
Так это не охота, а санотстрел;)
В якому сенсі? А відстріл здичавілих котів і собак- це полювання? Мої посадові обовязки - це регулювання чисельності шкідників, мисливцем я можу не бути, а можу і бути)) тому і роблю посвідчення.
 
Зверху