00,000,0000 кто использует?

рак44

Новачок

Вкладення

охотник70

Мисливець
Нули по зайцю дуже любить мц2112 .В свій час полюючи з кумом з цими рушницями ставили першу 0 дальше 00 000 .Заець при нормальному випередженні бився чисто 3 і більше дробинами метрів до 80.
 

KFoR

Зброяр
Нули по зайцю дуже любить мц2112 .В свій час полюючи з кумом з цими рушницями ставили першу 0 дальше 00 000 .Заець при нормальному випередженні бився чисто 3 і більше дробинами метрів до 80.
Не ображайтесь але в більшості випадків це "мисливські" метри, заєць на 80 метрів це скоріше випадок, а не закономірність. Хоча сам знаю один такий випадок коли зайця взяли дійсно з відстані 80 метрів, але це випадкова дробина, а не статистика
 

охотник70

Мисливець
Та чого тут ображатись.Просто при нагоді поспілкуйтесь з мцшниками зі стажем а ще краще постріляйте з цієі рушниці гарними патронами з нулями на дальні відстані.Різниця між двоствольними іжами і тозами якими я володів до цього принаймі в мене була суттево відчутня.
 

Mechanik

Снайпер
Нули по зайцю дуже любить мц2112 .В свій час полюючи з кумом з цими рушницями ставили першу 0 дальше 00 000
Хто Вам таке сказав, що Мц 21-12 "любить нулі"? Це нонсенс.
Мав в користуванні не одну Мц 21-12 так всі ж до жодної рушниці , після пострілу шротом 00 - 000 - 0000 шріт розкидало в пух і прах, в різні сторони.
Після пристрілки рушниці, виявив що найкращий результати дає патрон зі шротом №1.
Після чого, більше "нульовки" в патронташ не клав.
 

охотник70

Мисливець
Ну чого ж нонсес.? Все що писав зі свого власного досвіду.Володів мцхою 12років кум десь більше 15 ти.Йому ця рущниця залишилась від його батька який з його розповіді бив зайців тільки нулями все свое мисливське життя і досить успішно на дальні відстані.Стріляли в основному безконтейнерними патронами власного виробництва з максимальними навісками пороху і дробу перисипаним крохмалом.
 

KFoR

Зброяр
Крохмал прцює, але тягне воду і злежується, пробка як буфер краще імхо
 

Копатыч

Зброяр
.Просто при нагоді поспілкуйтесь з мцшниками зі стажем а ще краще постріляйте з цієі рушниці гарними патронами з нулями на дальні відстані.Різниця між двоствольними іжами і тозами якими я володів до цього принаймі в мене була суттево відчутня.
Да нет там ни какой разницы, сам владел МЦ21-12, а с ТОЗ-34, нолькой (верхний ствол), брал зайца, довольно таки далеко, но признаюсь, не "на месте", пробежал еще метров 25-30, затем кувырок, через голову, лег. Две дробины, в грудь, на "вылет".
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Крохмал працює, але тягне воду і злежується, пробка як буфер краще імхо
Крохмал нормально работает. Просто не надо сразу заряжать много патронов, чтобы не залеживались. Да и утомительное это, несколько дело- пересыпать, утряхивать, убирать... Насчет воды-а как он ее вообще может тянуть, если пластиковую гильзу закрыть звездочкой? Это надо сильно "постараться"...
 

охотник70

Мисливець
Ну як він може тягнути вологу якщо патрон з двох сторін виходить герметично закритим?Хіба що криво чи нерівно завальцований і то повинен знаходитись в вологому середовищі.Думаю не останню роль в мц відіграє довжина і товщина ствола а також два з половиною дуплети. Вибачте що відхилився від теми.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
А если даже и тянет крохмал воду, то на что это влияет? Ну, станет заряд тяжелее на 0,00... грам тяжелее. Критичнее то, что крахмал дает серьезный скачок прироста давления. ИМХО: хороший пластиковый контейнер вполне достаточно. В последние годы система заряжания МЦ 21-12 у меня примерно следующая: 1- "дисперсант", 2 - безконтейнер, 3 - контейнер.
По дроби для МЦ 21-12. Опять же ИМХО, но у меня неплохо получаются № 2 и № 00. Вот по этому принципу и заряжаю: №2 "дисперсант" (пластик или подручными методами), №2 на пыжах или пластиковый полуконтейнер, № 00 - контейнер Е36 или подобный.
 

охотник70

Мисливець
Ну як він може тягнути вологу якщо патрон з двох сторін виходить герметично закритим?Хіба що криво чи нерівно завальцований і то повинен знаходитись в вологому середовищі.Думаю не останню роль в мц відіграє довжина і товщина ствола а також два з половиною дуплети. Вибачте що відхилився від теми.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
При охоте на уток зачастую купаются с патронташем и после этого патроны работают прекрасно. У американцев многократно видел видео, где они стоят по пояс в воде, наклоняются, патроны мокнут, но утки исправно падают.
 

Копатыч

Зброяр

Копатыч

Зброяр
Ну як він може тягнути вологу якщо патрон з двох сторін виходить герметично закритим?
Не обязательно "купаться" с патронами. При охоте в "холодное" время года, а в основном патроны с крахмалом используются на гуся, зайца, при низкой температуре они "остывают", при приходу домой (температура резко поднимается), покрываются "испариной", не только с наружи, но и внутри.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
при низкой температуре они "остывают", при приходу домой (температура резко поднимается), покрываются "испариной", не только с наружи, но и внутри.
Это что-то новое. Даже у классиков такого не встречал...
 
Зверху