00,000,0000 кто использует?

оскар

Мисливець
був випадок !особисто сам бив цапа з 30-40 метрів "0000" сам здивувався що цапик ліг ! в рушниці було заряжено кулю та нулі ,так як велось полювання на козу а вийшли на луг то знарядив один ствол для зайчика так сказати на всяк випадок, рампот біля мене підняфся цап я так сказати з переляку помилився курками та вдарив нулями ,попадання прийшло голова шия, и він ліг митево, але це все випадок нерекомендую використовувати їх на таких відповідальніх полюванях! ще був випадок ,але не зімною, що розповідали так сказати браконєри, що добували кабанчика 3-кою полювання велось на зайчика раптом бля одного з мисливців піднявся підсвенок в рушниці була дріб 3-ка він і стрельнув кабанчик ліг,але це також випадок, зі слів цього мисливця він також стріляв із неочикуваності що в лузі піднімеця кабанчик!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Займусь своїми обовязково виставлю, а зараз на ютубі можна знайти канал masterskif він полімерний буфер відстрілював
Может и так. Но зачем выдумывать велосипед? Крохмал- надежный, проверенный способ. И о-о-чень доступный для простого смертного. Ну, если бы разницапри стрельбе была уж такая явно заметная- тогда таки -да. А так? От скуки заниматься поисками материала и по-новому пристреливать оружие? Оно того стоит априори?
 

KFoR

Зброяр
Может и так. Но зачем выдумывать велосипед? Крохмал- надежный, проверенный способ. И о-о-чень доступный для простого смертного. Ну, если бы разницапри стрельбе была уж такая явно заметная- тогда таки -да. А так? От скуки заниматься поисками материала и по-новому пристреливать оружие? Оно того стоит априори?
Більш продуктивним ніж пошук буферу буде пошук твердого круглого дробу імхо
 

оскар

Мисливець
0000- для зайчика, не крупновато ли?
крупновато але що було в сейфі тей взяв взагалі на зайчика та лиса полюю "00" "000" але в той час нічого небуло так як їхали на ліцензійне полювання на козу той непереймався, але дріб взяв так як полюю в тому місці неодин рік і знаю що там навіть в лісі багато зайчика то брав на всяк випадок! доречі за те полювання було добуто двох зайчиків,нажаль немною! )))
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Більш продуктивним ніж пошук буферу буде пошук твердого круглого дробу імхо
Опять же ИМХО: считаю, что крупная дробь ("заячья", "лисья", волчья") не нужна сильно жесткая (твердая). Понятно, что когда дробь "пластилин", то она просто сотрется о стенки канала ствола, но лучше дробь средней твердости - лучше работает по дичи, получается некая экспансивность, более серьезные ранения, дичь быстрее останавливается Как-то так. Мелкая дробь - без вариантов, чем тверже, тем лучше. Повторюсь, это мое субъективное мнение.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
В лихие 90-е много лили дробь сами, естественно - в основном крупные номера. Акамуляторов в те времена еще хватало, а мягкий свинец нужно было поискать. Потому лили зачастую 100% из акамуляторного свинца. Дробь получалась чрезмерно твердая, каталась и шлифовалась плохо. По зверю соответственно и работала в основном навылет, что не всегда было хорошо. Правда, в те времена я был легче килограм на 25 и бысто бегал за подранками. :)
 

KFoR

Зброяр
Опять же ИМХО: считаю, что крупная дробь ("заячья", "лисья", волчья") не нужна сильно жесткая (твердая). Понятно, что когда дробь "пластилин", то она просто сотрется о стенки канала ствола, но лучше дробь средней твердости - лучше работает по дичи, получается некая экспансивность, более серьезные ранения, дичь быстрее останавливается Как-то так. Мелкая дробь - без вариантов, чем тверже, тем лучше. Повторюсь, это мое субъективное мнение.
Просто ми заговлрили про "дальній" постріл де потрібна більш тверда дріб.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Я писал раньше, повторюсь. Когда у тебя есть классная собака, то сам выстрел и результат этого самого выстрела как бы отодвигается на второй план. Лирика конечно, но чем пытаться достать не пределе птицу-зверя, нам с псом зачастую интереснее найти следующую "жертву", отработать ее впритык по всем правилам, выгнать-поднять и от этого получить кайф. А выстрел - это уже вторично. Наверное, старею...
Признаю и оправдываю дальние выстрелы только по хищнику, конкретно - по лисе. Стараюсь стрелять всегда при малейшей возможности. Даже если не взять, то покалечить. Не гуманно, но полезно для всех.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Лічно я і мій батько років 40 стріляє 00-000 зайця і лиса.35-45м 3-5 дробин,звір не такий розбитий як після тройки чи ноля.ну це діло кожного,є в колективі мужик який самоплавними яйцями од 5 до 1 стріляє і качку і зайця правда до 35м,і падає.
 

Ruslan83

Мисливець
Як говориться в народі кожний х.....й на свій струй. Є такі мисливці що із полукартечі валять по качці . Я особисто дотримуюсь таких рекомендацій
Фото-0061.jpg
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Як говориться в народі кожний х.....й на свій струй. Є такі мисливці що із полукартечі валять по качці . Я особисто дотримуюсь таких рекомендацій Переглянути вкладення 186023
Ну, по косуле, волку нолевкой тоже как-то не особо...Даже в те времена...
 

Ruslan83

Мисливець
Ну, по косуле, волку нолевкой тоже как-то не особо...Даже в те времена...
Тут рекомендації від о і до 4\0 а вибирати з яким номером шроту полювати на певний вид дичини залишається за мисливцем. На мою думку мисливець який має зелене поняття про полювання з нульовкою на вовка не піде .... це теж саме що з гранатами під танки. Але ж всяке буває в нашому житті. це особисто моє ставлення!
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
я ще памятаю те время коли з одного поля піднімали по 17 зайців,і стріляли наші мисливці дуже багато і робили багато підраків,і я тоді не міг зрозуміти чого ті зайці з одбитими ногами тікають,а коли при обдиранні зайця нашим месним спецом по добуванню косих я побачив просто фарш від попадання в нього дробу номера 3...для себе я зробив висновок ні яких номерів (№3) тільки 00-000,було і вмене пару підранків ну собака добирала.НУ ЦЕ Я ТАКИМИ НОМЕРАМИ ДРОБУ СТРІЛЯЮ, НІКОМУ НЕ НАВЯЗУЮ.
 

KFoR

Зброяр
я ще памятаю те время коли з одного поля піднімали по 17 зайців,і стріляли наші мисливці дуже багато і робили багато підраків,і я тоді не міг зрозуміти чого ті зайці з одбитими ногами тікають,а коли при обдиранні зайця нашим месним спецом по добуванню косих я побачив просто фарш від попадання в нього дробу номера 3...для себе я зробив висновок ні яких номерів (№3) тільки 00-000,було і вмене пару підранків ну собака добирала.НУ ЦЕ Я ТАКИМИ НОМЕРАМИ ДРОБУ СТРІЛЯЮ, НІКОМУ НЕ НАВЯЗУЮ.
Цього року на полі знайшов зайчика ще теплого, в легенях одна дробина чи то 000 чи 0000. А трофей в мене на аватарі зробив сальто від дробу #3 і ніякого фаршу не було тому тут кожен сам вирішує для себе, але як правило з досвідом всі ми переходимо на менші номера дробу хтось раніше хтось пізніше
 

роман!!!

Слідопит
Як говориться в народі кожний х.....й на свій струй. Є такі мисливці що із полукартечі валять по качці . Я особисто дотримуюсь таких рекомендацій Переглянути вкладення 186023
До цієї таблиці ще б додати оптимальні відстані для стрільби. Бо снайперів, які трьома-чотирма нулями пуляють зайця на сто метрів,як бліх на псові.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Цього року на полі знайшов зайчика ще теплого, в легенях одна дробина чи то 000 чи 0000. А трофей в мене на аватарі зробив сальто від дробу #3 і ніякого фаршу не було тому тут кожен сам вирішує для себе, але як правило з досвідом всі ми переходимо на менші номера дробу хтось раніше хтось пізніше[/Q

в мене для того щоб косий з дробиною в легенях не здихав десь на другому полі є собака яка його добере.
 

KFoR

Зброяр
Ваша воля, яким номером дробу стріляти. Але від мене порада відстріляйте ваші набої з 000 і 0000
 

okhorly

Слідопит
Поляки говорят - що занадто, то не здраво. По молодости тоже бил косых двумя и тремя нулями, но больше от дефицита выбора, а не из убеждения. За годы охоты для себя определил лучший заячий номер-1, он же для гусей. Однако всегда нужно учитывать: 1. рельеф местности. 2. погоду. 3.время / начало или конец сезона/. 4. способ охоты /облава, гончаки/ и тд и тп. На открытии охоты в нижний заряжаю №3, в верхний №1. Зверь не пуганный и встает из-под ног. Позже перехожу полностью не единичку. 0000 - даже не знаю для чего она в наших краях может пригодиться. Страусы?
 
Останнє редагування:
Зверху