почему 16-й калибр не в моде/тренде?

Waldi2000

Мисливець
1. Вес менее 3кг.
2. Универсальность в стрельбе патронами 24-36гр. Так же дульные устройства.[/QUOTE]

все це має 12 калібр, тому не актуально
 

Корнилов

Снайпер
16 к. ніколи не ,,закриє,, 12 к. Що таке пишете тут! Кращий калібр - 12, і крапка. Тому він і панує по всьому світу. Якби 16 к. був такий класний як тут пишете, тоді б саме він зайняв нішу 12 к. Але так ж не є і не буде ніколи. 16 к. люди мають бо купують стару зброю з рук, за невеликі грошики. В магазині в 16 к. мабуть тільки А-5 Браунінг, і все. Люди, не пишіть дурниць, тим більше про те, в чому не розумієтесь, бо читають нас і молоді мисливці і ті хто планує ним стати.
Чем:)
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Panters

Снайпер
Якщо в 12кл. 32 гр. достатньо, то чому в 16кл. 29-30гр. може бути замало?
В мене вся зброя була і є в 12кл., але 16-й подобається і є бажання придбати
щось в цьому калібрі.
 

kef

Зброяр
16 к. ніколи не ,,закриє,, 12 к. Що таке пишете тут! Кращий калібр - 12, і крапка. Тому він і панує по всьому світу. Якби 16 к. був такий класний як тут пишете, тоді б саме він зайняв нішу 12 к. Але так ж не є і не буде ніколи. 16 к. люди мають бо купують стару зброю з рук, за невеликі грошики. В магазині в 16 к. мабуть тільки А-5 Браунінг, і все. Люди, не пишіть дурниць, тим більше про те, в чому не розумієтесь, бо читають нас і молоді мисливці і ті хто планує ним стати.
А Ви себе до якого віку порівнюєте.?;)
 

tyrist 1945

Тигр
Якщо в 12кл. 32 гр. достатньо, то чому в 16кл. 29-30гр. може бути замало?
В мене вся зброя була і є в 12кл., але 16-й подобається і є бажання придбати
щось в цьому калібрі.
Не беріть!!!! Він вмер!! Пан Тарас сказав що крапка! значить крапка..
 

Fonex

Снайпер
16 калибр - хорош и лично мне нравится, не даром английские и бельгийские оружейники называли его "золотым". Радует недавно прочитанная мною статья(простите, не помню источник), что якобы европейские оружейные фирмы хотят возродить 16 калибр.
 

Вік71

Снайпер
Не хочу вступати в дискусію,але одне знаю точно:чим довше я полюю,і чим старший стаю-тим більше мені подобаються легші рушниці з коротшими стволами,і ножі з меншими клинками ! ;)
 

huntumy

Зброяр
Якщо в 12кл. 32 гр. достатньо, то чому в 16кл. 29-30гр. може бути замало?
В мене вся зброя була і є в 12кл., але 16-й подобається і є бажання придбати
щось в цьому калібрі.
От і я цього не розумію. Вся дичина добувається 24-32гр, можливо кому подобається 36гр. Це діло кожного.
Та ж #1 на зайця це 5 або 6 дробин різниці 30гр і 32гр. В чому така перевага незрозуміло. Коли полював з 16к результаты були краші ніж з12к. А тут все навпаки :D обдурив реальність
 

Вік71

Снайпер
От і я цього не розумію. Вся дичина добувається 24-32гр, можливо кому подобається 36гр. Це діло кожного.
Та ж #1 на зайця це 5 або 6 дробин різниці 30гр і 32гр. В чому така перевага незрозуміло. Коли полював з 16к результаты були краші ніж з12к. А тут все навпаки :D обдурив реальність
Думаю,тут вся справа в звуці пострілу! Молоді мисливці певно люблять ,щоб було голосно БА-БА-БАХ,а не тихо Х-ЛЯ-СТЬ . Та й плечем бажано відчути,що ти вистрелив :)
 

Waldi2000

Мисливець
Думаю,тут вся справа в звуці пострілу! Молоді мисливці певно люблять ,щоб було голосно БА-БА-БАХ,а не тихо Х-ЛЯ-СТЬ . Та й плечем бажано відчути,що ти вистрелив :)
в неділю бахкали я з ТОЗ 34 12к колега з зимсоном в 16к то 16 стріляла голосніше, також не раз чув як і 20-ки деякі бахкають голосніше, думаю діло не в звуці і не в відачі
 

huntumy

Зброяр
Думаю,тут вся справа в звуці пострілу! Молоді мисливці певно люблять ,щоб було голосно БА-БА-БАХ,а не тихо Х-ЛЯ-СТЬ . Та й плечем бажано відчути,що ти вистрелив :)
Деяким в пенсійному віці подобається коли після пострілу пробки з вух вилітають
 
Зверху