почему 16-й калибр не в моде/тренде?

Varjag229

Слідопит
Як пишуть англомовні автори - тішить, що солоденький 16 калібр вмирає, але вмирає повільно, й за останніх 50 років - не вмер.
Просто зараз ціни на 16-ки значно вищі, через іх меньші тиражі, за 12 та 20-ки.
Виготовити ж під замовлення або малими партіями західні виробники можуть рушницю у любому калібрі.
 

Varjag229

Слідопит

kef

Зброяр
58 іжів в 16 к.зараз є в продажі достатньо в гарному стані. Бій у них є не самий гірший порівняно з іншими моделями. Мав декілька одиниць як нульових так і б.в.Про старі іномарки і мови немає ,Якщо в доброму стані то варті уваги .Їхній плюс, це вага ,бій та прикладистость .Полюючи з Іж 57 та Іж 58 з 75 см . трубами різниці в стрільбі не замітив . Та і цей сезон полював лише рушницями в 16 к. Якщо попав то попав .А ні то качка чи заєць лише хвоста показав:D.
 

Ярослав Чечен

Слідопит
ружье не продано если интерестно дам контакты в ЛС
Мне стало интересно то, что я никогда не встречал турецких ружей в 16-м калибре, да и не слышал о существовании таких. Вот и заинтересовался.
А точно 16-й калибр???
 

стріла

Мисливець
Мне стало интересно то, что я никогда не встречал турецких ружей в 16-м калибре, да и не слышал о существовании таких. Вот и заинтересовался.
А точно 16-й калибр???
Взнавав про дану модель зброї: виявляється турки зняли її з виробництва, так як магазини відмовлялися брати на реалізацію і не було попиту (думаю, шістнадцятники навіть і не знали про дану модель). Ось силка про продаж даної зброї
https://oruzeyka.com.ua/prodazha/huglu-104-proizvodstvo-turciya-0
 

Yarik1993

Мисливець
Взнавав про дану модель зброї: виявляється турки зняли її з виробництва, так як магазини відмовлялися брати на реалізацію і не було попиту (думаю, шістнадцятники навіть і не знали про дану модель). Ось силка про продаж даної зброї
https://oruzeyka.com.ua/prodazha/huglu-104-proizvodstvo-turciya-0
І як вам ця рушниця візуально?
 

стріла

Мисливець
І як вам ця рушниця візуально?
Візуально - виглядає непогано. Треба в руках потримати і стрілити, щоб сказати щось. Можу тільки говорити про рушниці ІЖ 27, ІЖ 12 та ТОЗ 34 в 16 калібрах, так як мав і маю можливість їх бачити.
 

Yarik1993

Мисливець
Візуально - виглядає непогано. Треба в руках потримати і стрілити, щоб сказати щось. Можу тільки говорити про рушниці ІЖ 27, ІЖ 12 та ТОЗ 34 в 16 калібрах, так як мав і маю можливість їх бачити.
А я ТОЗ 34 в 16 калібрі бачив тільки на фото,а в руках потримати хотів би та і постріляти непогано було б.
Ви що скажете про ТОЗ 34 в 16 калібрі?
 

Yarik1993

Мисливець
Візуально - виглядає непогано. Треба в руках потримати і стрілити, щоб сказати щось. Можу тільки говорити про рушниці ІЖ 27, ІЖ 12 та ТОЗ 34 в 16 калібрах, так як мав і маю можливість їх бачити.
І мені візуально подобається + ще ствол 76 см та два спускових гачки.
 

стріла

Мисливець
А я ТОЗ 34 в 16 калібрі бачив тільки на фото,а в руках потримати хотів би та і постріляти непогано було б.
Ви що скажете про ТОЗ 34 в 16 калібрі?
В однакову вагу з ІЖами (+- пару грам), але зручніший за них. По якості стрільби кулею Моноліт підкаліберною і Діаболо то кращі результати були з ІЖ12. Але чесно скажу, я не такий уже і профі у даній дисципліні.
 

Корнилов

Снайпер
В однакову вагу з ІЖами (+- пару грам), але зручніший за них. По якості стрільби кулею Моноліт підкаліберною і Діаболо то кращі результати були з ІЖ12. Але чесно скажу, я не такий уже і профі у даній дисципліні.
Фото ТОЗ-34 у 16к. можно побачити?
 

Корнилов

Снайпер
В однакову вагу з ІЖами (+- пару грам), але зручніший за них. По якості стрільби кулею Моноліт підкаліберною і Діаболо то кращі результати були з ІЖ12. Але чесно скажу, я не такий уже і профі у даній дисципліні.
А какой вес ТОЗ-34 в 16к.? Очень интересно! Советское или росийское?
 

стріла

Мисливець
Останнє редагування:
Зверху