"качество" ATA ARMS SP Bleck Light, "гарантия" Ибис

KFoR

Зброяр
Чим відрізняється якщо по верх вороніння ржавіє гладкий і нарізний?
Нажаль не можу сказати як власник. Туркою перегорів, дивлюсь тепер виключно в сторону гладкого. З нео12 в мене ніяких проблем які б стосувалися зовнішнього покриття ствола не говорячи про корозію немає.
 

troeshnek

Мисливець
С таким обсуждением аж занервничал, пошел достал свой ствол который уже три недели лежит не чищеный и все ок, нет и намека на ржавчину. На охоте даже под мелкий дождь попал)
Кстати такое первый раз чтоб после стрельбы не чистил сразу ствол дома.
У меня АТА армс сп лайт))
 

Sashok Hunter

Мисливець
А владельцы таких же ружей что скажут?
Доброго вечора, тільки зараз побачив цю тему,маю СП ЛАЙТ з 71 стволами,76 патронииком,також НЕО 12.
НЕО вже за 2 роки,а СПішку брав того року якраз як відкривалося полювання на пернатих.Так як П/А на той час "награвся" то починаючи десь з вересня місяця і до закриття на пушного 90% полювання включаючи ліцензії брав СП ЛАЙТ(коротке,маневрене в лісі в загоні,добре стріляє кулями) Використовував в повному обсязі,що в очереті ходив з нею,що по лісі (кущі,вєткі....)
Попадав з нею і під дощ,і під сніг....це полювання
Чищу зброю постійно на наступний день після полювання майже завжди ( вона за ніч просихає, набуває кімнатної температури) але було діло що зимою після полювання забув вийняти до ранку з чохла.Та на наступний день розчехливши зброю я не побачив ніякої ні іржі,ні натяку на "почервоніння"(мав ТОЗ 34,то там таке не проходило....Там за два дні активного полювання при попаданні під дощ чи сніг на зрізі стволів відразу появлялися червоні цчтки)
Настріл точно не скажу який зараз у СП,але точно за 200+(багато стріляв кулями поки підібрав оптимальні,з 0,75 та 1 мм.добре пішла МОНОЛІТ,та ТАХО ШЕРШЕНЬ,з 0,5 ГУАЛАНДІ в червоній пластмасі,та БРЕНЕКЕ якісь заводські, зараз не скажу точно)
Отож маючи два "турка" з різним покриття стволів(матове в НЕО проти глянцю СП) ніяких проблем за час активного користування мною них замічено не було,в середині також блистить хром,що в патронниках,що в стволі...
Чищу однаково,суху рушницю розбираю,стволи завжди спочатку піна,10 хв.перекурчик,далі знову піна,поки чищу маслом з балончика тої ж фірми ствольну коробку.Після того як почистив протераю і кладу щоб підсохла,потім перехожду до свола(-ів) змиваю тим самим маслом з балончика піну в середині стволів....трошки жду щоб і від масла відкисло,а потім йоршиком латунним від жорсткого до мякенького ворсяного.Заглядаю чи не лишилося освинцовки,далі ще раз пшикаю масло і фінал "туалєтка" до характерного рипу в сухих стволах ;););)
Після цього ще пшикаю на стволи зовні тим же маслом з балончика (тільки на саме залізо,дерево пшикаю Балістолом) Протераю і акуратно ставлю в сейф:)
Беручи в чергове зброю на полювання видно що на ній ніби тоненька пльоночка від масла, навіть якщо її протерти ганчіркою то всеодно краплі скочуються (ніби ефект воску на машині)
Бачу що написав багато то ж хочу підсумувати сказане, ніяких проблем з покриттям ні в стволах в середині,ні зовні у мене,ні в колеги (бачив знайомого з 760 стволами,також питав як СП казав що все Гут;)) не було
З чим пов'язана проблема ТС я навіть не можу збагнути.
 
Дуже дякую!
Сам був здивований таким!
Придивляюся до АТА СП.
І тут таке...
 

troeshnek

Мисливець
Дуже дякую!
Сам був здивований таким!
Придивляюся до АТА СП.
І тут таке...
я коли свою купував то передивився близько п'яти стволів, хотів лише 710 а в перших магазинах де був були лише 750 або 600 якісь не пам'ятаю вже))
То на одному 710 який перший потрапив в руки побачив декілька цяток іржі біля пайки між стволами, поїхав далі дивитися і забрав наступну яку взяв в руки.
З приводу даної рушниці взагалі нічого поганого не можу сказати. Навіть лежить вже три тижні нечищена і все Ок)
 
Останнє редагування:

Sashok Hunter

Мисливець
Дуже дякую!
Сам був здивований таким!
Придивляюся до АТА СП.
І тут таке...
Думаю в шановного ТС просто заводський брак попав,можливо так вибирав(не хочу нікого образити), можливо поліз хром безпосередньо при експлуатації...Хто зна
Та мене також відмовляли
" стрільці " бюджетних Італьянок...,типу САБАТТІ АЙРОНБОР,чи як там та модель САБАТТІ називається (760/76/12) тоже з одним гачком
То я бачив що після двох днів полювання після того як день не почистити з ними на стволах робиться... Все в плямах,так там ще і антабки докупляти треба;)
І ще казали що дуплети будуть якщо стріляти спочатку з верхнього ствола.... І що той алюміній кончиться після 100 пострілів,а вони навіть не тримали СП в руках до того як я не купив
Так що питати треба людей які мають,і використовують апарат який хочете купити
P.S.Проти САБАТТІ казав про конкретну модель,а і ще в САБАТТІ перевага в холостому спуску,в СП нема:(,хотя куди нам "ТОПОВИМ ТУРКАМ" до "бюджетних ІТАЛЬЯНЦІВ";)
 

troeshnek

Мисливець
Думаю в шановного ТС просто заводський брак попав,можливо так вибирав(не хочу нікого образити), можливо поліз хром безпосередньо при експлуатації...Хто зна
Та мене також відмовляли
" стрільці " бюджетних Італьянок...,типу САБАТТІ АЙРОНБОР,чи як там та модель САБАТТІ називається (760/76/12) тоже з одним гачком
То я бачив що після двох днів полювання після того як день не почистити з ними на стволах робиться... Все в плямах,так там ще і антабки докупляти треба;)
І ще казали що дуплети будуть якщо стріляти спочатку з верхнього ствола.... І що той алюміній кончиться після 100 пострілів,а вони навіть не тримали СП в руках до того як я не купив
Так що питати треба людей які мають,і використовують апарат який хочете купити
P.S.Проти САБАТТІ казав про конкретну модель,а і ще в САБАТТІ перевага в холостому спуску,в СП нема:(,хотя куди нам "ТОПОВИМ ТУРКАМ" до "бюджетних ІТАЛЬЯНЦІВ";)
цілком погоджуюся з вище сказаним)
Та і не тільки в турків таке може бути, тут і на сусідньому формі в Борисовича здається щось подібне було з Меркелем
 

Sashok Hunter

Мисливець
цілком погоджуюся з вище сказаним)
Та і не тільки в турків таке може бути, тут і на сусідньому формі в Борисовича здається щось подібне було з Меркелем
Та і топові ружики думаю не без грішка, питання які одиниці відбирають на наш УКРАЇНСЬКИЙ ринок,і за яку ціну вони в нас,та наприклад в Туреччині, Італії...
 

Ярослав Чечен

Слідопит
У меня ата сп блек. Почти год уже, покуда никаких проблем не было. Никаких сдвоек, никакой ржавчины и подобного. Напротив могу отметить неплохой бой пулей, особенно верхний ствол, нижний чуток выше приходит на 50м.
Есть видео на ютубе, где у человека в меркеле хром полез. Так что возможно брак попался?!
 

Fonex

Снайпер
Ндааа, последняя партия Аты все больше и больше расстраивает людей...Сначала на Нео были нарекания, теперь и СП-шки пошли...
 

Виталя

Снайпер
Все они научились(не все, конечно, я за "самых" говорю), а вот сервис наших некоторых магазинов и то, что они и почему завозят - ВОПРОС...
Могу ошибаться.Но у меня складывается впечатление что это коммерческий интерес.
 

Fonex

Снайпер
Могу ошибаться.Но у меня складывается впечатление что это коммерческий интерес.
Ну, давайте так, цены на оружие у нас - несопоставимы с другими странами(имею ввиду выше) - это раз. Регулирования, сервиса и ориентирования на потребности клиента - очень мало...Вот и имеем то, что имеем!
 

Виталя

Снайпер
Ну, давайте так, цены на оружие у нас - несопоставимы с другими странами(имею ввиду выше) - это раз. Регулирования, сервиса и ориентирования на потребности клиента - очень мало...Вот и имеем то, что имеем!
Полностью с вами согласен!
 

Николай5599

Новачок
Уже месяц мучают противоречивые чувства. Столь любимое понравившиеся ружье оказалось не защищённым от корозии. Сам процесс чистки не напрягает но после охоты скажем в 21.00 общипав утку сложив лодку отмыв все от болотного ила плюс дорога домой уже 24.00 а в 5.45 подъем на работу. Да и ночную чистку оружия семья не оценит. Не знаю что делать хоть продавай.
 

Fonex

Снайпер
Уже месяц мучают противоречивые чувства. Столь любимое понравившиеся ружье оказалось не защищённым от корозии. Сам процесс чистки не напрягает но после охоты скажем в 21.00 общипав утку сложив лодку отмыв все от болотного ила плюс дорога домой уже 24.00 а в 5.45 подъем на работу. Да и ночную чистку оружия семья не оценит. Не знаю что делать хоть продавай.
Ваш случай - это исключение, при чем довольно непонятное, так как стали и сплавы, из которых делаются СП-шки - совершенно нейтральны к коррозии и остаткам горения капсюлей(в разумных пределах, конечно, ведь, если зарыть СП-ку в землю, то рано или поздно поржавеет в любом случае). На последнюю партию Аты(но до этого слышал нарекания на Нео) много рекламаций, сам(уже отписывал где-то) в одном из провинциальных магазинов летом держал в руках Нео 12... - затвор был весь в следах коррозии...По сему, что завезли нам в этом году - черт знает...Рекомендую Вам, как вариант, написать напрямую Ата Армс, приложить фото и т.д. Но, сбывать Вам надо его все равно, думаю, надо будет, если не заменят(что маловероятно, к сожалению)
П.С. Сам владею СП
 
Уже месяц мучают противоречивые чувства. Столь любимое понравившиеся ружье оказалось не защищённым от корозии. Сам процесс чистки не напрягает но после охоты скажем в 21.00 общипав утку сложив лодку отмыв все от болотного ила плюс дорога домой уже 24.00 а в 5.45 подъем на работу. Да и ночную чистку оружия семья не оценит. Не знаю что делать хоть продавай.
Да ничего неделать, почитайте выше, знающие люди писали что черные стволы чистить это миф а хромированные так и подавно, я так дело понял. Но лично моя отсебятина - оружие чистить сразу после дня охоты, сразу ружье потом все остальное, но у меня уток жена щипает и потрошит.
 
Зверху