где можна купить пластик для пули полева и другие виды пластиковых изделий от производителя???

kvTaipan

Мисливець
Познавательно конечно! Но взирая на ваше поведение на форуме не очень хочется вступать с "Вами" в какую нибуть дискуссию! Но все таки отвечу.
Что такое интернет магазин? Ето когда сидит парень дома, заказал допустим пять тысяч разных пуль, но мы возьмём диаболо. Её стоимость около два грн, он её продаёт по шесть, семь. Навар с пяти тисяч пуль около 20000 грн тоись 200 %. При зарплате в 2-3 тис. грн человеку сложно купить достаточное количество снаряжение по таким ценам. К примеру я трачу где-то 2000грн на охоту в год (не щитая взноси, отстрелочные и т.д....), в магазине я выклал бы около 4-5 тис. как минимум.
P.S. вобщим я виду к тому что нехер жаловаться на власть, президента, кацапов или ещё там кого, нужно относится к людям так как хочешь чтобы относились к тебе! И все у нас будет пучьком.
 

saeco

Мисливець
... я виду к тому что нехер жаловаться на власть, президента, кацапов или ещё там кого, нужно относится к людям так как хочешь чтобы относились к тебе! И все у нас будет пучьком.
Так це ї є принципи побудови суспільства країн з християнською мораллю. Перш ніж зазирати в чужі кишені необхідно запитати себе і дати відповідь на питання: " А що я зробив для того, щоб мати пристойну заробіну плату, мати власний будинок, щасливу сім'ю, багато друзів і т.д.?"
І тоді ніхто не буде захльобуватись у власній жовчі від того, що мали і мають громадяни Янукович, Азаров, Порошенко, Яценюк, Савченко, Тимошенко, Садовий, Гонтарєва, ...., і закінчуючи твоїм сусідом на Мерседесі
 

kvTaipan

Мисливець
Так це ї є принципи побудови суспільства країн з християнською мораллю. Перш ніж зазирати в чужі кишені необхідно запитати себе і дати відповідь на питання: " А що я зробив для того, щоб мати пристойну заробіну плату, мати власний будинок, щасливу сім'ю, багато друзів і т.д.?"
І тоді ніхто не буде захльобуватись у власній жовчі від того, що мали і мають громадяни Янукович, Азаров, Порошенко, Яценюк, Савченко, Тимошенко, Садовий, Гонтарєва, ...., і закінчуючи твоїм сусідом на Мерседесі
Я нiколи нiчим не захльобуюсь! Я маю те що я маю, i заробив я це власними руками та умом. У кожного своё поняття щастя: хтось радiе мерседесу, хтось двохетажному будинку, а хтось посмiшцi властного сина, старенькому жигулю, та здоров'ю власних батькiв i йому цього достатньо! Та розмова не про те, а про той же хлiб якого собiвартiсть двi гривнi, a продать його за п'ять i куди подiтись тiй же бабусi з ii 1200 пенсii. Те ж самое скрiзь i в мисливських магазинах теж. Просто "Кому война, а кому мать родная" потроху забуваемо що также совiсть. Ну добре, а то щось я з "Вами" розгомонiвся, ще знайдете в моiх словах причину позкаржитися модератором то буде менi!!! :):):)
 
Зверху