Ціна, яка відповідає якісті зброї

Статус
Закрита.

Dionys

Мисливець
А в цій темі ще не обговорили продовжувати дозвіл на зберігання носіння зброї, під час дії військового стану ,чи ні ? І
)))
Цього ще не було), але там раніше трохи з'ясували норми відстрілу дичини і таке інше).
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Так ти глянь на тих мисливців? Одна без культурщина)))) Як вони одіті і в чому? А зброя? Полуавтомати, та щей у пластику і зі зміними чоками, а цей зовсім з помпою, та ще і на копитних кульовий ствол причепив)))) Одні дебіли!!! Де фуфайки, кирзаки, а головне де ІЖ, чи ТОЗи в правому куля, а вдруг кабан, а в лівий нулі, бо може буде заїць і це культурно, бо так було при СРСР. Як з такими можна вообще полювати? Вони ж неуки, не культурні. Ти їм розповідай про якісного Іжа і ТОЗа, а вони і слухать не хочуть, стоять тільки либляться))))))))))
))))) 100%

Мені довелось бувати на різних полюваннях в різних колективах.
І скажу вам, що уніформа та крута зброя зовсім не показник.
Бувало що мисливці в "керзачах та кухвайках" поводили себе при груповому полюванні набагато чемніше та грамотнійше ніж мисливці в крутому камуфляжі та с полуавтоматами.
Оті "круті" геть не розуміли як себе поводити на номерах, в загоні, куди можна стріляти а куди ні. Гомоніли, курили на номерах,по мобильним розмовляли, самі неприемності з ними.
А чому дивуватись, хлопці в куфайках та керзачах той вишкіл пройшли з дідами та батьками змолоду, ходячи без рушниць та чекаюси час стати мисливцями. То школа життя...
А блатні все купили, включаючі документи, і вони вже "мисливці" зі змінними чоками.
Щось Ваш пост пересичений дев'яностими роками. Чим Вам не подобається мисливець у камуфляжі від Блейзера з містерверком двадцятого калібру на прадику? Є баго тих хто мріє бути таким і намагається бути таким. Но на сьогодні люди в дорогому камуфляжі більш чемні і виховані і не стріляють курей і т.п... Я бачив дуже багато людей в тріко з 43 іжами, які себе поводили як тварюки.

От потихеньку доходимо до теми "ціна-якість" мисливця. Що краще однодулка і 5 трофеїв, чи напівавтомат відомого італійського бренда і 1 трофей? Я завжди в таких випадках кажу, що краще бути і здоровим і богатим ніж жебракуватим і хворим))) Окрім того, на думку жінок краще плакати в мерседесі ніж у маршрутці.

От така вона ціна - якість сучасних рушниц. Все залежить від суми.

Я б трохи переінакшив тему і спитав би думки поважних форумчан, щодо найкращої рушниці за вартістю 20 тис, 40 тис, 60 тис, 80 тис, 100 тис. 150 тис і 200тис. І почитати думки щодо цього.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А чому б не зробити це як вихована людина , а не "на ничку" , потайки ?
Підійти поцікавитись , сфотографувати з дозволу ... Нє ? Який смисл в тому фото був закладений... ( Останнє питання риторичне , тому не виділяється знаком запитання , відповідно не вимагає відповіді)
Вихована людина, а тим більше та, яка заявляє себе як фотограф, майже ніколи не фотографує постановочні фото. Ось це фото, вихоплене з життя-зупинись, мить! на мій погляд, і є відображенням справжнього динамічного полювання. Не бачу в ньому ніяких порушень, навпаки, імхо, цікавий епізод полювання з незвичайною, в певному сенсі, зброєю мисливця. Не Вам мене вчити, як фотографувати.
 

Dionys

Мисливець
Що краще однодулка і 5 трофеїв, чи напівавтомат відомого італійського бренда і 1 трофей?
То і є персональне бачення процесу. Хтось від процесу кайфує і вполювавши за 2 дні одного зайця повертається додому щасливим, а іншому якщо 2 морозилки козами і хряками не заповнив то було не полювання а туфта.
Яскравим прикладом, для мене особисто, Мисливця, був Антон Кудрін, що вів блог на YouTube від Ібісу.
В нього багато класних відео, запам'яталось, де він цілий день долав стерню і хащі щоб вполювати 2-ох бекасів. Наїдку з них - як з однієї сардельки, але саме для мисливців, вважаю, полювання це не про "нажертися".
 
Останнє редагування:

old hunter

Снайпер

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Я б трохи переінакшив тему і спитав би думки поважних форумчан, щодо найкращої рушниці за вартістю 20 тис, 40 тис, 60 тис, 80 тис, 100 тис. 150 тис і 200тис. І почитати думки щодо цього.
Так, а що тут питать? Найкраща з них від 100 до 200 тисяч, а стріляють вони всі однаково, що за 20, а що за 200)
 

Dionys

Мисливець

senya 2011

Мисливець
))))) 100%



Щось Ваш пост пересичений дев'яностими роками. Чим Вам не подобається мисливець у камуфляжі від Блейзера з містерверком двадцятого калібру на прадику? Є баго тих хто мріє бути таким і намагається бути таким. Но на сьогодні люди в дорогому камуфляжі більш чемні і виховані і не стріляють курей і т.п... Я бачив дуже багато людей в тріко з 43 іжами, які себе поводили як тварюки.

От потихеньку доходимо до теми "ціна-якість" мисливця. Що краще однодулка і 5 трофеїв, чи напівавтомат відомого італійського бренда і 1 трофей? Я завжди в таких випадках кажу, що краще бути і здоровим і богатим ніж жебракуватим і хворим))) Окрім того, на думку жінок краще плакати в мерседесі ніж у маршрутці.

От така вона ціна - якість сучасних рушниц. Все залежить від суми.

Я б трохи переінакшив тему і спитав би думки поважних форумчан, щодо найкращої рушниці за вартістю 20 тис, 40 тис, 60 тис, 80 тис, 100 тис. 150 тис і 200тис. І почитати думки щодо цього.
А хто для вас поважний??? І де паралель статус - культура??? Можливо фінанси виховують??? А хто зараз порушує і "кладе" на закони простіші чи "поярче"???
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
А хто для вас поважний?
Той в кого рушниця найбільш підходить під співвідношення ціна якість))))
Можливо фінанси виховують?
можливо, але на мою думку це батькі і родина!
А хто зараз порушує і "кладе" на закони простіші чи "поярче"?
ХЗ, мабуть невиховані, а вони є будь де. Нещодавна бачив як еваюкували копійку на штраф майданчик, а поруч панамеру теж евакуювали.... А от в пулюванні ху із ху і хто і в яких областях тишком нишком браконьєю, як і браконьєвав теж вважаю і на копійках і на рендж-роверах.
 

senya 2011

Мисливець
Відхилюсь від теми, але культура полювання до ціни рушниці ніяким боком і до теми відповідно. Бідна людина чи забезпечена вона може бути як культурна так і навпаки ні. Ціна - якість це не про брендові назви, а про відповідність товару до витрачених на нього коштів.
 

Dionys

Мисливець
За останні рокі мабуть з усіма знайомими перебалакали на тему що візьмеш за $ 1-1.5тищі радянського штучніка в ідеалі чи іномарку. То всі поголовно за імпортну рушницю)
Та ні, ще достатньо є "ценітєлєй" тих самих-самих тьоплих пород дєрєва, супєр-пупєр сталєй, і балачок " в руки береш, у нього єсть душа!"
І наплювати, що воно до 5 тисяч настрілу вже як холодець розлазиться, савєцкоє ж. А ті бездушні Беретки і Бєньки злопакосні настрілюють по 30-50 тисяч до першого ТО, а після нього до наступного ще 100. В ніх душі нєт! Кек.
 

old hunter

Снайпер
Як писала одна розумна людина:
"Jedem das Seine".

І з цим важко не погодитись.
 
Статус
Закрита.
Зверху