Ціна, яка відповідає якісті зброї

Статус
Закрита.

Hunter 79

Слідопит
Поважаю вибір кожного мисливця , розумію ,,практичність,, п.а з пластмасовим ложе і змінними чоками і тд... і тп... , стенд , настріли , бренд , мода .
Попри все це ... , з еститичної точки зору і в моєму розумінні полювання - як КУЛЬТУРИ з багатовіковою історію і звичаями та традиціями ...
Ну не бачу я себе на полюванні :) , з п.а з пластмасовим ложе - ,,І хай йому грець ! ,, :D:D:D
 

kef

Зброяр
IMG_20230817_225848_949.jpg

Поважаю вибір кожного мисливця , розумію ,,практичність,, п.а з пластмасовим ложе і змінними чоками і тд... і тп... , стенд , настріли , бренд , мода .
Попри все це ... , з еститичної точки зору і в моєму розумінні полювання - як КУЛЬТУРИ з багатовіковою історію і звичаями та традиціями ...
Ну не бачу я себе на полюванні :) , з п.а з пластмасовим ложе - ,,І хай йому грець ! ,, :D:D:D
Немає ніякої різниці з якою рушницею полювати , вірніше древньою чи з новим п/а.було б лише тих 'проблем' .Наприклад я б із задоволенням придбав би у Ігора 'Ве.м - 1. ' для себе.
 

Zabar Andrij

Мисливець

senya 2011

Мисливець
Поважаю вибір кожного мисливця , розумію ,,практичність,, п.а з пластмасовим ложе і змінними чоками і тд... і тп... , стенд , настріли , бренд , мода .
Попри все це ... , з еститичної точки зору і в моєму розумінні полювання - як КУЛЬТУРИ з багатовіковою історію і звичаями та традиціями ...
Ну не бачу я себе на полюванні :) , з п.а з пластмасовим ложе - ,,І хай йому грець ! ,, :D:D:D
"А оте лязгання" :) як говорить знайомий, хоча кожному за смаком
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Так, смаки у кожного різні. Ось ми йдемо на номери. Зверніть увагу на зброю мого сусіда. Я б ТАКЕ і за безкоштовно не взяв би! А він придбав і вважає це доброю зброєю на полюванні.
IMG-ad48a40e0fdbeac0121a287b17af31c4-V.jpg
 

Altay1972

Снайпер
Так а что в той охоте было приоритетнее: правильное или не правильное ружье соседа или наличие зверя в окладе и состоявшаяся охота??? Я за второе!!!
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Так, смаки у кожного різні. Ось ми йдемо на номери. Зверніть увагу на зброю мого сусіда. Я б ТАКЕ і за безкоштовно не взяв би! А він придбав і вважає це доброю зброєю на полюванні.
Переглянути вкладення 846436
Цікава зброя, читав тест драйв про неї, яб хотів з неї постріляти, думаю в "практичній стрільбі" вона може мати сенс.
 

Мишко К36

Слідопит
Так, смаки у кожного різні. Ось ми йдемо на номери. Зверніть увагу на зброю мого сусіда. Я б ТАКЕ і за безкоштовно не взяв би! А він придбав і вважає це доброю зброєю на полюванні.
Переглянути вкладення 846436
Я б , наприклад, зробив би зауваження в першу чергу , а не фотографував йшовши позаду.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Так ти глянь на тих мисливців? Одна без культурщина)))) Як вони одіті і в чому? А зброя? Полуавтомати, та щей у пластику і зі зміними чоками, а цей зовсім з помпою, та ще і на копитних кульовий ствол причепив)))) Одні дебіли!!! Де фуфайки, кирзаки, а головне де ІЖ, чи ТОЗи в правому куля, а вдруг кабан, а в лівий нулі, бо може буде заїць і це культурно, бо так було при СРСР. Як з такими можна вообще полювати? Вони ж неуки, не культурні. Ти їм розповідай про якісного Іжа і ТОЗа, а вони і слухать не хочуть, стоять тільки либляться))))))))))
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Я б , наприклад, зробив би зауваження в першу чергу , а не фотографував йшовши позаду.
Ви думаєте, що пишете? За що зауваження? Згідно правил полювання вся зброя заряджалася виключно на номері! Я з цим мисливцем сидів поряд у автомобілі і прекрасно знаю, що вона не заряджена. То чому б не сфотографувати цей цікавий екземпляр? Чи у вас на номери всі йдуть уже із магазинами, повними патронів ?!
 

old hunter

Снайпер
Мені довелось бувати на різних полюваннях в різних колективах.
І скажу вам, що уніформа та крута зброя зовсім не показник.
Бувало що мисливці в "керзачах та кухвайках" поводили себе при груповому полюванні набагато чемніше та грамотнійше ніж мисливці в крутому камуфляжі та с полуавтоматами.
Оті "круті" геть не розуміли як себе поводити на номерах, в загоні, куди можна стріляти а куди ні. Гомоніли, курили на номерах,по мобильним розмовляли, самі неприемності з ними.
А чому дивуватись, хлопці в куфайках та керзачах той вишкіл пройшли з дідами та батьками змолоду, ходячи без рушниць та чекаюси час стати мисливцями. То школа життя...
А блатні все купили, включаючі документи, і вони вже "мисливці" зі змінними чоками.
 

Мишко К36

Слідопит
Ви думаєте, що пишете? За що зауваження? Згідно правил полювання вся зброя заряджалася виключно на номері! Я з цим мисливцем сидів поряд у автомобілі і прекрасно знаю, що вона не заряджена. То чому б не сфотографувати цей цікавий екземпляр? Чи у вас на номери всі йдуть уже із магазинами, повними патронів ?!
Так , думаю.
Судячи з дописів одразу видно культуру поводження зі зброєю активних учасників дискусії.
 

Мишко К36

Слідопит
То чому б не сфотографувати цей цікавий екземпляр?
А чому б не зробити це як вихована людина , а не "на ничку" , потайки ?
Підійти поцікавитись , сфотографувати з дозволу ... Нє ? Який смисл в тому фото був закладений... ( Останнє питання риторичне , тому не виділяється знаком запитання , відповідно не вимагає відповіді)
 

Dionys

Мисливець
Нізуя собі. Питання ціни і якості зброї перескочили на мистецтво фотографування, етичні проблеми цього мистецтва і хто з якого ракурсу б робив. Давайте про екскаватори і бетонозмішувачі. Погнали?
 

Мишко К36

Слідопит
Нізуя собі. Питання ціни і якості зброї перескочили на мистецтво фотографування, етичні проблеми цього мистецтва і хто з якого ракурсу б робив. Давайте про екскаватори і бетонозмішувачі. Погнали?
Ну от і запитайте, чим та світлина може допогти в проясненні питання .
А в цій темі ще не обговорили продовжувати дозвіл на зберігання носіння зброї, під час дії військового стану ,чи ні ?
На перших двох сторінках теми можна знайти відповіді , якщо до цього часу не знав хто. А далі люба тема перетворюється в галас як на базарі.
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху