Ціна, яка відповідає якісті зброї

Статус
Закрита.

senya 2011

Мисливець
Ринок мисливської зброї перенасичений різновидом та виробниками. Італія, Турція, Німеччина, Бельгія, Чехія .... і це лише країни, виробників ще більше. То до чого, яка зброя на вашу думку відповідає вислову "ціна -якість" ? Який виробник хоче більше ніж пропонує, хто має міру а в кого ми надто переплачуємо за бренд, а можливо хтось робить гарні рушниці "за так" ? Буде цікава особиста думка більше ніж дискусія.
 

Dionys

Мисливець
Тема цікава. Але здається було б доречно розділити на сегменти, тому що у виробників (великих брендів) є початкові серії так і топові. І якщо умовно сказати що у Беретти наприклад модель А300 це ціна/якість, то хтось скаже що в цього виробника ціна якість якась із моделей а400 і теж буде правий. Ну і зброя по типу піватомат чи переломка
Мій особистий список
(Низ/початковий рівень)
1. Бенеллі m1
2. BBI Bellmonte 2
3. АТА Нео/Х, ATA SP
4.Fabarm l4s
Середній ціновий діапазон
1. Беретта А300
2. Бенеллі м2sp
3.Fabarm Xlr
Верх
1. Беретта 686 (з переломок до 100к)
2. Бенеллі рафаелло
3. Benelli Sbe3
4. Beretta a400
З цього списку з кожної хоч пару раз пальнув, тому таке моє імхо.
Пишіть свої думки.
 

senya 2011

Мисливець
Тема цікава. Але здається було б доречно розділити на сегменти, тому що у виробників (великих брендів) є початкові серії так і топові. І якщо умовно сказати що у Беретти наприклад модель А300 це ціна/якість, то хтось скаже що в цього виробника ціна якість якась із моделей а400 і теж буде правий. Ну і зброя по типу піватомат чи переломка
Мій особистий список
(Низ/початковий рівень)
1. Бенеллі m1
2. BBI Bellmonte 2
3. АТА Нео/Х, ATA SP
4.Fabarm l4s
Середній ціновий діапазон
1. Беретта А300
2. Бенеллі м2sp
3.Fabarm Xlr
Верх
1. Беретта 686 (з переломок до 100к)
2. Бенеллі рафаелло
3. Benelli Sbe3
4. Beretta a400
З цього списку з кожної хоч пару раз пальнув, тому таке моє імхо.
Пишіть свої думки.
Ціновий діапазон різний, є дешевший сегмент є дорожчий, але все ж чи відповідає він даній зброї. Можливо десь "політ якості" закінчується а ціни ні ?!
 

senya 2011

Мисливець
Тема цікава. Але здається було б доречно розділити на сегменти, тому що у виробників (великих брендів) є початкові серії так і топові. І якщо умовно сказати що у Беретти наприклад модель А300 це ціна/якість, то хтось скаже що в цього виробника ціна якість якась із моделей а400 і теж буде правий. Ну і зброя по типу піватомат чи переломка
Мій особистий список
(Низ/початковий рівень)
1. Бенеллі m1
2. BBI Bellmonte 2
3. АТА Нео/Х, ATA SP
4.Fabarm l4s
Середній ціновий діапазон
1. Беретта А300
2. Бенеллі м2sp
3.Fabarm Xlr
Верх
1. Беретта 686 (з переломок до 100к)
2. Бенеллі рафаелло
3. Benelli Sbe3
4. Beretta a400
З цього списку з кожної хоч пару раз пальнув, тому таке моє імхо.
Пишіть свої думки.
На рахунок турків, варто особливо звернути увагу різні виробники та різна ціна. Чи маєте на увазі в категорію ціна-якість входить з усіх лише Ата, інші поза межами якості?
 

Dionys

Мисливець
Ціновий діапазон різний, є дешевший сегмент є дорожчий, але все ж чи відповідає він даній зброї. Можливо десь "політ якості" закінчується а ціни ні ?!
В чомусь Ви праві на 100%. Хтось хто купив рушницю за 200-300тис. вважає що вона топ по ціні якість, але він заробляє скільки на місяць, тому його можна зрозуміти. Для тих хто числиться в "середньостатистичних" (маю на увазі рівень доходу, а не особисті якості) рушниця за 40-60к перекриє всі потреби і прослужить при гарному догляді ще його дітям. Знову, тільки моя думка.
 

Dionys

Мисливець
На рахунок турків, варто особливо звернути увагу різні виробники та різна ціна. Чи маєте на увазі в категорію ціна-якість входить з усіх лише Ата, інші поза межами якості?
З турків крім АТИ нічого в руках не тримав, і серед знайомих з настрілом 3-5 тисяч є тільки вони. Можливо й інші є достойні, наприклад той же Armsan A612/Phenoma/Paragon.
 

senya 2011

Мисливець
В чомусь Ви праві на 100%. Хтось хто купив рушницю за 200-300тис. вважає що вона топ по ціні якість, але він заробляє скільки на місяць, тому його можна зрозуміти. Для тих хто числиться в "середньостатистичних" (маю на увазі рівень доходу, а не особисті якості) рушниця за 40-60к перекриє всі потреби і прослужить при гарному догляді ще його дітям. Знову, тільки моя думка.
Нехочется відштовхуватись від суми але певно без цього ніяк, свій внесок у вибір робить і дохід також. Скажімо Браунінги 525 та 725 вже не надто відрізняються якимось мега перевагами над 686 (можливо їх і нема) але ціна вище. Але все ж варто зупинятись на порівнянні ціна=якість.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Хтось хто купив рушницю за 200-300тис. вважає що вона топ по ціні якість
100% правильна відповідь на основне питання в темі! Як то кажуть, хто на шо гаразд. Вдало пулювати можно будь з чим, колись перепілок кнутом били, а в зброї чим дорожча нова рушниця тим краща, окрім випадків секон хенду (продається десь 21-12 за 10000 доларів). Звісно виробник який багато років, десятиліть, навіть вікив, робив своє ім'я не може коштувати, як учора зареєстрований бренд.
 

old hunter

Снайпер
То до чого, яка зброя на вашу думку відповідає вислову "ціна -якість" ?
Мене теж цікавить це питання.
Але поки ніхто не відповів по моделям.
По по виробнику мабудь таке питання недоречне.
 

mulyavchik

Снайпер
Чому, входить. Просто в б/у вже є додаткові фактори оцінювання, але суть питання не міняється.
Ну якщо так,то я за браунінг авто 5.При належному використанні,та догляді машина неубієнна.Хоча з дуру можна і х......й хрустальний поломати.Але,повторюсь,при розумному використанні хватить не на одне покоління.Ціна.Все залежить від власника і його жадібності.Хоча можна знайти за адекватні гроші в непоганому стані.Якось так.З пов. до товариства.
 

old hunter

Снайпер
Певно стовідсоткової конкретики відносно тої чи іншої зброї не буде (
Почекаемо. Може хтось з особистим досвідом напише:
"Модель така-то за отаку ціну дуже привабливий варіант, бо по якості в неї немае конкурентів(за таку ціну).
Тут е люди з досвідом використання не одніеї рушниці.
Головне щоб люди питання зрозуміли, а то не дуже....
От модель - от ціна зараз в магазинах, вважаю кращий варіант.
А за зброю бившу у використання, як тут скласти ЦІНА-ЯКІСТЬ, ціни у всіх різні, бувае шара а бувае космос.
Тут тільки за якість можна сказати.
 

senya 2011

Мисливець
Почекаемо. Може хтось з особистим досвідом напише:
"Модель така-то за отаку ціну дуже привабливий варіант, бо по якості в неї немае конкурентів(за таку ціну).
Тут е люди з досвідом використання не одніеї рушниці.
Це певно буде категорія недорогих італійців або кращих турків, доречі за Ата Армс вже відгук є але чи відповідає ціна якості?
 

senya 2011

Мисливець
Ну якщо так,то я за браунінг авто 5.При належному використанні,та догляді машина неубієнна.Хоча з дуру можна і х......й хрустальний поломати.Але,повторюсь,при розумному використанні хватить не на одне покоління.Ціна.Все залежить від власника і його жадібності.Хоча можна знайти за адекватні гроші в непоганому стані.Якось так.З пов. до товариства.
Хороший відгук. Дякую.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Ну якщо так,то я за браунінг авто 5.При належному використанні,та догляді машина неубієнна.Хоча з дуру можна і х......й хрустальний поломати.Але,повторюсь,при розумному використанні хватить не на одне покоління.Ціна.Все залежить від власника і його жадібності.Хоча можна знайти за адекватні гроші в непоганому стані.Якось так.З пов. до товариства.
Живий Авто 5 коштує не дешевше нової, або зовсім мало вживаної Бенельки або Бреттки. Вважаю не треба розписувати геморой використання авто 5 в порівнянні з Бенелькою?
 

mulyavchik

Снайпер
Живий Авто 5 коштує не дешевше нової, або зовсім мало вживаної Бенельки або Бреттки. Вважаю не треба розписувати геморой використання авто 5 в порівнянні з Бенелькою?
А про геморой використання ніхто і непитав.
 
Статус
Закрита.
Зверху