Ціна, яка відповідає якісті зброї

Статус
Закрита.
Так ти глянь на тих мисливців? Одна без культурщина)))) Як вони одіті і в чому? А зброя? Полуавтомати, та щей у пластику і зі зміними чоками, а цей зовсім з помпою, та ще і на копитних кульовий ствол причепив)))) Одні дебіли!!! Де фуфайки, кирзаки, а головне де ІЖ, чи ТОЗи в правому куля, а вдруг кабан, а в лівий нулі, бо може буде заїць і це культурно, бо так було при СРСР. Як з такими можна вообще полювати? Вони ж неуки, не культурні. Ти їм розповідай про якісного Іжа і ТОЗа, а вони і слухать не хочуть, стоять тільки либляться))))))))))
А звідки такі пізнання?З Розповідей друзів?
 

Dionys

Мисливець
При цьому, я не вважаю вироби того часу гімном чи непотрібом. Ні. У мого батька є ТОЗ-34 ЕР, не знаю якого року, безфлажкове, планка вже вентильована. І кожному скажу, за 10-15 тисяч гривень, якщо доглянута і не роззстріляна в хламину, це дуже классний варіант.
Але якщо б був вибір за приблизно 2000у.о. взяти якийсь штучник тих часів, який прінадлєжал голові районо і розшитий золотими і срібними завітушками чи новеньку А400, на роздуми мені б знадобилось менше секунди
 

Охотник77

Снайпер
ТОЗ-34 ЕР, не знаю якого року, безфлажкове, планка вже вентильована. І кожному скажу, за 10-15 тисяч гривень, якщо доглянута і не роззстріляна в хламину, це дуже классний варіант.
Мав і флажкову і без флажкову з білими колодками,продав і нежалкую. Рахую що цій вузько спеціалізованій рушниці з такіми чоками та тендітним механзмом золота ціна 10 тищ грн.імхо
 

Охотник77

Снайпер
Але якщо б був вибір за приблизно 2000у.о. взяти якийсь штучник тих часів, який прінадлєжал голові районо і розшитий золотими і срібними завітушками чи новеньку А400, на роздуми мені б знадобилось менше секунди
Та я навіть не роздумував би якщо був вибір між штучніками срср і якісним турком)
 

Dionys

Мисливець
Мав і флажкову і без флажкову з білими колодками,продав і нежалкую. Рахую що цій вузько спеціалізованій рушниці з такіми чоками та тендітним механзмом золота ціна 10 тищ грн.імхо
Не дуже в ТОЗах я розбираюсь, що колір колодки значить, там чорного кольору. А з Вами повністью згоден.
 

Dionys

Мисливець
Та це шанувальникі радянщини розтолкують бо я з такіми не мав зправи і навіть не цікавився)
Та я і видалив, бо передумав то всьо пережовувати. Факт, то було і вже сплило. А совкодрічерство потихенько теж відійде в минуле, що стосується і зброї зокрема.
 
Статус
Закрита.
Зверху