Універсальна довжина стволів для дробового полювання

Статус
Закрита.

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Охотник77

Снайпер
Як на мене для звичайного мисливця не такого вже й естета/ гурмана) то напів автомат комбі 12×76 з додатково прикупленими стволами різних параметрів і набоями від 21 грама до в кого як віра дозволяє) перекриє майже всі нинішні полювання в Україні
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

север

ветеран форуму
надійна команда
Як на мене для звичайного мисливця не такого вже й естета/ гурмана) то напів автомат комбі 12×76 з додатково прикупленими стволами різних параметрів і набоями від 21 грама до в кого як віра дозволяє) перекриє майже всі нинішні полювання в Україні
І ще, щоб хитро...і, ставили в них обмежувачі. Або ж використовували не більше 3-х патронів. Як того вимагає законодавство України. Бо 99% українських мисливців цього не виконують.
А з нашими нормами добування дичини на одного мисливця в день і звичайної двостволки вистачає за очі.
 

Охотник77

Снайпер
ще, щоб хитро...і, ставили в них обмежувачі. Або ж використовували не більше 3-х патронів. Як того вимагає законодавство України. Бо 99% українських мисливців цього не виконують.
На мою думку тут не такій страшний вовк як його малюють) обмежувачі як не як але перевіряють. Мисливець після багаторічного користування 2х стволками як я та мої знайомі незавжди і третій постріл роблять,вміняємий теж більш трьох незробить прицільно а кулеметникі і так в молоко стріляють скільки б небуло набїв в магазині. А скількі разів можливо навіть десяткі разів) вам чи товаришам саме невистачало третього пострілу і саме для добору підранка?
 
Останнє редагування:

Zabar Andrij

Мисливець
справа не в кулеметі, а в тому, що наприклад качка дуже часто робить всього один наліт, і тут скільки візмеш за раз, стільки і буде
на перепілку наприклад і двох забагато
 

Охотник77

Снайпер
справа не в кулеметі, а в тому, що наприклад качка дуже часто робить всього один наліт, і тут скільки візмеш за раз, стільки і буде
на перепілку наприклад і двох забагато
Тоді тре забороняти все що має більше 2х патронів і автівкі які рухаються швидше автопрома срср та й інші блага прогреса які ведуть до загибель та інших трагедій) рс: я висловив свою думку,спорить не буду) вважаю що сучасними благами тре користуваться а речі якім вже час милувати око повинні мати більше спокою) дякую за увагу в мене все по цій темі
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
обмежувачі як не як але перевіряють
хто?
невистачало третього пострілу і саме для добору підранка
маячня, я тут згоден з северОМ. Напівавтомат беруть для 5, або і 8 пострілів і це правда навіть бачив десь відео як Італійці 4 и 5 разів стріляли кролів з Бенельок.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
та й інші блага прогреса
Ну так стенд і є благом прогреса, стріляєшь скільки хочешь, потім чистиш зброю, складаєшь до чохла і жариш стейки з мраморної яловичини із бокалом сухого червоного. А на стенді хочешь трап, дабл трап, спортінг, практична стрільба, що завгодно
 

Zabar Andrij

Мисливець
Ну так стенд і є благом прогреса, стріляєшь скільки хочешь, потім чистиш зброю, складаєшь до чохла і жариш стейки з мраморної яловичини із бокалом сухого червоного. А на стенді хочешь трап, дабл трап, спортінг, практична стрільба, що завгодно
до цього судячи з активізації зоодрочерів і ідемо
 

Корнилов

Снайпер
справа не в кулеметі, а в тому, що наприклад качка дуже часто робить всього один наліт, і тут скільки візмеш за раз, стільки і буде
на перепілку наприклад і двох забагато
Що значить:скільки візьмеш за раз,стільки і буде?(((А як же норми?))) Чи пофіг!!! Із за таких і активізуються зоодрочери!!!
 

Охотник77

Снайпер
Неочікувано після обіду став вільним то можемо попереливати так сказати з пустого в порожнє,розведемо демагогії трохі) а що у вас взагалі ніхто неперевіряє і часнікі теж?
хай і так але я взяв здебільшого для цього.розумію що у нас багато профі якім по великому рахунку і рушниця непотрібна бо підкараулять і заганяють так[)) QUOTE="Optimum, post: 1276565, member: 13456"]
Ну так стенд і є благом прогреса, стріляєшь скільки хочешь, потім чистиш зброю, складаєшь до чохла і жариш стейки з мраморної яловичини із бокалом сухого червоного. А на стенді хочешь трап, дабл трап, спортінг, практична стрільба, що завгодно
[/QUOTE]
Про це навіть і не мрію хоча це мабуть на даний час один з доступних пунктів) я полюбляю шурпу на природі та смажену дичину завжди багато ходив по зайцю та лису і в загонкі теж
564, member: 13456"]
Напівавтомат беруть для 5, або і 8 пострілів і це правда навіть бачив десь відео як Італійці 4 и 5 разів стріляли кролів з Бенель
А що в Італії теж обмеження є?
 
Останнє редагування:

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Охотник77

Снайпер
є благом прогреса,
Проти 2 дулок взагалі нічого проти немаю ходіть хоч і з рогатками головне некалічте дичину) я тільки висловив свою точку зору бо саме так я себе комфортно почуваю а двудулкі пиляться роками в сейфі. але ж ви теж не з радянскіми рушницями наразі та й авто/тівкі мабуть теж не автоваз)))
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Статус
Закрита.
Зверху