Старые патроны. Ностальгия.

север

ветеран форуму
надійна команда
Останнє редагування:

Ярослав Чечен

Слідопит
Вже не часті гості в наш час.
Ідеально підходять для спорядження куль Полєва.
Гільза дуже якісна, товстостінна. Приємна у всіх відношеннях.
І, певен, сама правильна по висоті для 70 мм патронника.
Рік випуску, орієнтовно, кінець 70 - 80-ті.
Переглянути вкладення 826895 Переглянути вкладення 826897 Переглянути вкладення 826898
Підтримаю!
Мені теж подобаються такі гільзи, під закрутку дуже гарна в усіх відношеннях. У мене від 2 до 4 разів витримує, але думаю що це ще не межа!!!.
Під зірку я б не рекомендував, саме таку, дуже тверда, є інші, трішкі мякші і тонші, то ті і під зірку йдуть на ура! Ресурс правда буде трошки менший ніж під закрутку.
Єдине що зауважу, під ці гільзи потрібні якісні матриці, тоді буде і якісно закритий патрон.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
У мене від 2 до 4 разів витримує,
Буває, що і 10+. Ніколи принципово не рахував, але за сезон перезаряджав подібні безліч разів. Воєнохотовські закрутки крутять їх без проблем. Сучасні глибокі, мабуть, ще краще.
Ці придбав принципово під кулі Полєва. Небагато, але скільки там їх потрібно?
 

Ярослав Чечен

Слідопит
IMG_20230510_184216.jpg

Можливо це фото не зовсім по темі, але..... на ньому наглядно видно що гільзу Байкал можно не тільки закруткою закрити, а навіть і зіркою, але потрібні якісні матриці!
IMG_20230510_184239.jpg

Так що, якщо у когось є такі гільзи і вони не подобаються в роботі, або не потрібні і д. д., то можу обміняти на сучасні, нові.
 

ДСП&ДВП

Новачок
Поділіться Вашим гірким досвідом їх використання. Цікаво буде послухати, що ж не так в цей раз.
З незрозумілих причин не завантажилися нові файли і мій пост стосувався суцільнолитих пластикових гільз. Що ж стосується конкретно гільз Baikal, то тут без зауважень. Навіть схожі гільзи "ПОЛИЭКС" витримували 7-8, а деякі 10 переспоряджень. Це мені відомо зі слів мого знайомого. Він спеціально зробив позначки на 10 нових гільзах і фіксував кількість переспоряджень. Рушниця використовувалася МР-153 та Fabarm.
Я б звичайно так не ризикував, бо був випадок, коли від багаторазового переспорядження під час пострілу відгоріла пластикова трубка і вилетіла через ствол двостволки-горизонталки. І це при тому, що патронник був дуже "суворий" (латунні гільзи, навіть нестріляні, входили лише на 1/3).
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Степанович 2

Снайпер
Раніше, коли тільки почали появлятись пластикові гільзи всі мріяли про них, щоб позбутись папки, із-за їх мінусів ...
Тепер, частина, настальгує за папкою, видно із-за запаху після пострілу, бо ніяких переваг папка не має, як на мене.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Раніше, коли тільки почали появлятись пластикові гільзи всі мріяли про них, щоб позбутись папки, із-за їх мінусів ...
Тепер, частина, настальгує за папкою, видно із-за запаху після пострілу, бо ніяких переваг папка не має, як на мене.
Перевага є, майже всі радянські стволи мали свердлення під папкову гільзу, тобто 18,2-18,3 мм для 12 калібру, рахується свердлення під папку, за рахунок більш товстої стінки гільзи, легше входить снаряд в ствол, особливо це відчувається при великих наважках, або коли багато стріляєте. Окрім того меньше підкидує рушницю до гори при пострілі.
 
Зверху