Самое лучшее ружье!

трудяга

Мисливець
Это не обида и не жалоба это проступает суровая правда жизни настоящего - щирого українця.
 

Viktor_hunter

Новачок
Патрон и ружье не ошибаются а ошибается охотник.Так что, плохих ружей не бывает.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
karman;173608 сказав(ла):
AndriyJaremko писал:
кожна жабка хвалить своє болотце(с)

Это Вы уважаемых форумчан обидеть хотите или на жизнь жалуетесь ?
Коротко для тих "УВАЖАЕМЫХ" форумчан які школу прогулювали

Алего?рія (дав.-гр. ????????? — іносказання) — спосіб двопланового художнього зображення, що ґрунтується на приховуванні реальних осіб, явищ і предметів під конкретними художніми образами з відповідними асоціаціями, з характерними ознаками приховуваного. Алегоричні образи переважно є втіленням абстрактних понять, які завжди можна розкрити аналітично. Значення алегорії, на відміну від багатозначного символу, однозначне і відділене від образу; зв'язок між значенням і образом встановлюється за подібністю (наприклад, лев — сила, влада чи царювання).

Мета?фора (грец. metaphora — перенесення) — один із основних тропів поетичного мовлення. У метафорі певні слова та словосполучення розкривають сутність одних явищ та предметів через інші за схожістю чи контрастністю.

Тобто з даного вислову можна зробити висновок! шо обєктивної оцінки (істини) по даній темі "самое лучшее ружье" не існує
Коли люди шось оцінюють, вони часто не враховують позицію з якої вони це оцінюють.
Ідеальна обєктивна оцінка "Жаби" має бути такою:
Моє "болото" таке то і таке то класне, тому що я така то і така то "жаба"

Аналогія — художній прийом, близький до порівняння. Щоб розкрити суть певного складного явища

"Жаба" - мисливець.
"Болото" - зброя.

П.С.
вибачте за скромність мого досвіду, який не дозволяє навести більш яскраві приклади!
 

karman

ветеран форуму
надійна команда
Извините профессор, но Вы, видимо, так рьяно посещали школу, что свое чувство юмора за партой просидели и остались от него одни метафоры и аллегории или "жабы" и "болота", а нам "сирым" в таких литературных изысках, понятное дело, не разобраться. Так что, еще раз извините, я больше не буду, но и на меньше не рассчитывайте. Как-то так, что ли. :) С ув.
 

karman

ветеран форуму
надійна команда
А все таки, интересно, какое у этой "жабы" "болото"?
Уточняю - это юмор. Чтоб без обид ;)
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
ТОЗ-34 та Зауер 34х років в досить непоганому стані як на його вік!
 

4580dry

ветеран форуму
надійна команда
Для мене кращої рушниці ніж ТОЗ 34Ш безфлажковий 76р.в - НЕМАЄ.
 

ЛЕШШИЙ

Мисливець
Правильно сказали, что изначально тупиковая тема. Как извечный спор, что лучше ИЖ-27 или ТОЗ-34. Мне нравится мой ТОЗ-34ЕРШ 1974г.в. Если сравнивать, то качество стали и изготовления и подконки деталей. А гравировки и позолоченые спусковые крючки на бой и долговечность ружья не влияют. У плохого охотника все ружья плохи.
 

Sir007

Мисливець
Сама краща рушниця та, з якої ви попадаєте в ціль і яка вам подобається та приносить задоволення. Я так вважаю.
 

leiiinj

Новачок
Якщо глянути в корінь проблеми то зачасту ми користуемось зброею яка нам дісталась від батьків або в хорошому стані від радянських часів ,мисливці з новою зброею зустрічаемо дуже рідко тай ціни на нову зброю кусаються дуже сильно, а обговорювати зброю яка пройшла Крим і Рим є безглуздою справою .Скільки існуватиме мисливців скільки існуватиме й думок.
 
Зверху