"Резерв" у темах продажу "За" та "Проти"

Тема у розділі 'Помилки і збої в роботі', створена користувачем NORD_10, 21 вер 2018.

Safari
  1. Vadim1721vadim

Vadim1721vadim Слідопит

Задаток помогает скоротать время в ожидании и так же помогает не делать не обдуманных долгосрочных резервов.

POMAH-Lviv, SERG75 та KFoR подобається це.
  2. Safari
  3. Мишко К36

Мишко К36 Мисливець

Повчально. Але десь тут на форумі я читнув слідуюче, зацитую не дослівно,але смисл зрозуміло : двоє інтелігентних людей не можуть не домовитись.

4. Мишко К36

Мишко К36 Мисливець

То правильно,але все потрібно обговорювати.Також продавець може відмовити в завдатку,може погодитись,то його вибір.

5. Мишко К36

Мишко К36 Мисливець

Мова спочатку теми про "Резерв" За/Проти.
    Особисто я "За" писав не одноразово,але і правила продавцеві та резервісту потрібно дотримати,прими/постав резерв згідно правил,а далі торгуйся як хоч,в приват. листуванні,по телефону,хоч бери/давай завдаток,хочеш вір на словах.
    Випадки спірні є як з порушенням одних так і інших сторін купи/продай.
    Наміри мають бути серйозними,обох сторін.Тоді і питаннь буде менше.

Останнє редагування: 2 лип 2019
  6. KFoR

KFoR Зброяр

Що що, грошики за предмет і забирай коли хочеш :)

1gena73 подобається це.
  7. Mykola STARyy

Mykola STARyy Снайпер

Вісім сторінок, а ніхто не говорить що ж таке власне "резерв".
    Для прикладу, пишуть: "резерв до вияснення!" Моє переконання - спочатку виясняй (на те і форум, а не торговий майданчик), а після того якщо підходить, резервуй.
    Я розумію, резерв означає згоду покупця купити виставлену річ на умовах продавця, залишається узгодити форму оплати і передачі лоту.
    Подивіться в будь яку тему, скрізь по кілька постів "резерв знімаю, з продавцем і товаром не пов'язано". А з ким, чи чим пов'язано? Я вам скажу - або сподівався сторгуватись за кашкіт грушок, або зразу запалився, потім зрозумів що воно нафік не треба, або грошей шкода (чи нема). Ми ж пам'ятаємо знаменитого "резервіста" з Франківщини, без якого не обходилася жодна тема про продаж зброї. В правилах гарно прописана відповідальність продавця, а про резервіста ні слова.
    Поки не буде чітко прописано що таке резерв і які обов'язки резервіста, ця тема може продовжуватися вічно.

SERG75, POMAH-Lviv, VKOZSDS та 3 іншим подобається це.
  8. Мишко К36

Мишко К36 Мисливець

Чому не говорять? Говорять.
    І про відповідальність резервіста говорять.
    Чітко прописано,не значить що чітко дотримано.
    Тут і того не дотримуються,що вже прописано.
    А так, в цілому наша писанина що товчемо воду в ступі.
    Тут всі теми нескінченні.

9. Vadim1721vadim

Vadim1721vadim Слідопит

а как за ответственность продавца,когда идёт один договор потом продавец что-то напутал и оказывается от своих слов какая ответственность?

10. Мишко К36

Мишко К36 Мисливець

А чому питання до мене, шановний?
    Почитайте правила,зверніться до адміністратора.
    І взагалі,перечитайте уважно всю тему,і тоді зрозумієте,можливо,хто якої думки . Хто за і хто проти.

11. фандоринъ

фандоринъ ветеран форуму надійна команда

+100

12. Mykola STARyy

Mykola STARyy Снайпер

Ось все що стосується резерву:
    Де тут про відповідальність за безпідставний резерв? І де пише що означає термін "резерв"? Чи може є якісь інші правила? Прошу показати.

SERG75 та Жека иж12 подобається це.
  13. Мишко К36

Мишко К36 Мисливець

А чому Ви мені правила тицяєте?
    Я відповів на Ваш пост,де пишете що на восьми сторінках ніхто не говорить.
    Потрудіться почитайте,там і ваші є,ще з минулого року.
    А що до правил,то є тема на форумі покращення роботи.І то всьо до адміністрації.
    Уважно читайте.
    А мені тицяти не потрібно,я також "За" дотримання, як однією так і іншою стороною! Тільки хто дотримується,ми з Вами? Ще декілька,хто цю тему "жує"?
    Ті правила що є ,і тих не дотримуються,а хто поніс відповідальність? Постійні "Ап","Подниму" . І що в результаті?
    Можливо не туди кричите. Я яким , вибачайте ,боком? Я особисто порушив,що ви з мене питаєте ?

Останнє редагування: 3 лип 2019
  14. 1gena73

1gena73 ветеран форуму надійна команда

В українській мові є таке чарівне слово як "завдаток" :)

SERG75 та KFoR подобається це.
  15. VKOZSDS

VKOZSDS Мисливець

Задаток должен составлять хотябы треть стоимости лото, тогда в нем есть смысл, как для продовца, так и для покупателя.
    В большинстве случаев с которыми я сдесь сталкивался, предлагают задаток 200 грн. при стоимости лота 10 тыс. грн.

16. PirotehniK

PirotehniK ветеран форуму надійна команда

Тогда нужно вводить форумный счёт и баланс :) на каждого форумчанина и такой заходишь в раздел релоада и даже не пишешь, а тыцяешь специальную для этого кнопачку "Резерв" и только бац! - у тебя со счета улетел тот самый "завдаток" :D пропорционально указанной ТС-ом при создании темы стоимости лота на счёт продавца. Передумал или ещё чего, тыцяешь "Снять резерв", не вопрос, но задаток не возвращается :p:D
    Так очень быстро несколько резервистов разорится :D, остальные задумаются, а ещё куча просто не сможет поставить резерв, потому что для этого нужно пополнить счёт. И делать это будут лишь те кто реально на сейчас готов купить и у кого есть деньги на сейчас.
    Злорадный смех.gif

SERG75 подобається це.
  17. фандоринъ

фандоринъ ветеран форуму надійна команда

Зникаючий вид..

Мишко К36 та Mykola STARyy подобається це.
  18. Mykola STARyy

Mykola STARyy Снайпер

Холоднокровніше, пане Михайле!;) Майже (с).
    Я не тицяю, а цитую правила. Давайте розмовляти як дорослі чоловіки, а не капризні панянки.
    Дякую, потрудився, почитав. Вашу заяву можна зрозуміти так, що нібито моя думка змінилася на протилежну. А насправді деякі фрази співпадають слово в слово. Стабільність - норма життя.:p
    Я не кричу і з вас не питаю, а беру участь в обговоренні.
    Не сприймайте все на свій рахунок.

19. Мишко К36

Мишко К36 Мисливець

Питання поставлене під моїм постом.
    Сприймаю як адресовано мені,тому така відповідь.

20. Mykola STARyy

Mykola STARyy Снайпер

З грошима це великі проблеми, треба міняти статус форуму, звітність і т.д., нікому цього не треба. А от попередження автоматом ввести з відповідними наслідками, було би добре. Правда, як це робиться на практиці, для мене вища астрологія.:oops::D

21. Мишко К36

Мишко К36 Мисливець

Так і є.

Mykola STARyy подобається це.

Поділитися цією сторінкою