Продам Sabatti mob. JAGUAR 12/76

Статус
Закрита.

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Уважаемый Китай!
Хочу обратиться к Вам во второй раз...И думаю что от имени всех форумчан.
Напишите свои реквизиты в этой теме,чтобы мы всем миром смогли Вам хоть как то помочь.
И не отказывайтесь от помощи ,вместе легче жить и побеждать.
Эта тема создана специально для таких целей,чтобы мы в трудную минуту не оставались один на один со своими проблемами.
С УВ Дмитрий.
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Помощь-людям-которые-нуждаются-в-нашей-поддержке.57281/page-7
 
Останнє редагування:

китай

Слідопит
З повагою до Вас Дмитрий і всіх форумчан . Пане Дмитрий в цій темі що Ви мені написали , я все описав про свою ситуацію , далі нехай вирішує товариство . Як що потрібно те саме написати ще тут , в цій темі , то я за Вашим побажанням напишу . Всім добра , дякую.
 
T

TheBestDrug

Guest
Спершу зацікавила дана рушниця, але прочитавши причини продажу - відразу відмовився. На чужому горі не наживешся! Бажаю швидкого одужання!
 

китай

Слідопит
Спершу зацікавила дана рушниця, але прочитавши причини продажу - відразу відмовився. На чужому горі не наживешся! Бажаю швидкого одужання!
Подумайте , яб закрив усі свої проблеми , думаю як що не назбираю потрібної суми , то раніше чи пізніше доведеться продати . Поки що з продажі до відкриття сизону не знімаю , чесно скажу , буду лише радий як не мене , то нехай іншого мисливця тішить трофеями.
 

китай

Слідопит
На сьогоднішній день , ціна цієї зброї становить 60000гр. Я ж продаю з хорошою комплектацією практично в пів ціни , такі вже склались обставини , це дуже хороша і красива зброя , через тиждень закрию тему в любому випадку .
Ще трошки знижу ціну .
34000гр . Гарантую , хто придбає цю зброю , ніколи не пожалкує.
 
Статус
Закрита.
Зверху