Продам Sabatti mob. JAGUAR 12/76

Статус
Закрита.

Varjag229

Слідопит
У Вас чудова рушниця і комплектація. Не поспішайте віддавати за безцінь.
 

китай

Слідопит
Я взагалі не хочу з не розлучатись , я так довго її вибирав , а тут таке . До кінця місяця вмене варіантів не має , як що не продам , закрию тему , буду по іншому виходити із ситуації , що склалась .
 

Корнилов

Снайпер
Мужики,зачем срач у человека в теме разводить
Я взагалі не хочу з не розлучатись , я так довго її вибирав , а тут таке . До кінця місяця вмене варіантів не має , як що не продам , закрию тему , буду по іншому виходити із ситуації , що склалась .
Бажаю вирішити цю проблему і здоров'я міцного!!!
 

kyznezovskij

Мисливець
Дякую, прорвемось .
Одному прориватися тяжко, був два роки тому у скрутній ситуаціїї перед відкриттям полювання. Пошкодив око з допомогою "болгарки", операція, виставив на продаж ножі, так небайдужі форумчани скинулись на лікування, в тому числі і адмін. Ви дайте свої реквізити, світ не без добрих людей, допоможемо, дивись і рушничка поки що серце зігріє. Я знаю як тяжко розлучатись з надійним товаришем.
 

китай

Слідопит
Щиро Вам всім дякую за хороші слова , думаю що сам справлюсь , ще не так погано , в людей буває і гірше , Боже борони , за пропозицію допомоги велике дякую , це вже крайній рубіж , думаю до цього не дійде , але як би щось , то дав би знати . Дякую успіхів всім і з наступаючим головним святом в житті мисливця .
 

китай

Слідопит
Дякую Вам , зачекаю ще до відкриття , як що нікому не приглянеться , закрию тему.
 
Статус
Закрита.
Зверху